Skocz do zawartości


Zdjęcie

Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Nic jeszcze nie kupiłem.Nie chce marnować kasy na marne,a trenuje o ok 16-18 jedną godzine(narazie lekcyjną)
  • 0

 

 


-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
w poscie Lista odżywek i suplementów polecanych i nie polecanych pisze że megabol nie jest godny uwagi.Dlaczego???
Może mało daje albo ma skutki uboczne???
Najlepiej do tej mojej diety sami dobierzcie te suple bo jak ja je kupie na własną ręke to chyba będzie porażka.

Placek mówił żeby nie klękać to ładnie poprosze. HEEEELLLLPPP!!!
  • 0

 

 


rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???

a więc dla nie kumatych wytłumacze: to z aminokwasami to był żart,a z tymi panienkami również bo jak zdjać majtki przez głowe.......

A teraz kilka słów o mnie: w wieku 15 lat zaczałem chodzić na siłownie i moim najlepszym wynikiem było wycisniecie 108 kg na klatke przy wadze 68kg......późiej zacząłem robic mase i doszełem do waki 84kg i wyciskałem wtedy 116 kg (mały skok ale nie skupiałem się na sile lecz na masie), obecinie jestem po roczenj reduykcji (waże teraz około 74kg) i teraz moim celem jest masa z lekkim naciskiem na siłe.

A co do fotek to nie gustuje w chłopakach i nie interesuje mnie ich ocena

Kristo wyluzujjjj ;)
ale jeśli chodzi o twoje osiągniecie w wyciskaniu to powaga, jak do tego doszedles?? ;)
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
No ja Ci proponuje 200 mety ;) ewentualnie pol kilo gainera dziennie. JOKE powiem ci ze hmb jest na rzezbe a ty chcesz spompowac klate i bica ;p. Kup sobie Kreatyne vitamlaxa clasic + dextroze vitalmaxa i do tego gainera z tych tanszych np. oxygena ;] i wpierdalaj ile wlezie ;] ewntualnie kup ruska mete i patrz jak rosna rozstepy
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
A może być zamiast krety no-xplode, bo chyba on już zawiera krete?
A zamiast witalmaxa garniera kupiłbym mutant mass, bo wszędzie piszą że co polskie to hu...owe.
No i oczywiście obowiązkowo jakies carbo
A co do białka lepsze aminkokwasy czy bialko jest?
  • 0

 

 


Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Poiwem szczerze że bardzo dobrze pokopie Cie: Monohydrat kreatyny z firmy Universal (500g styknie), do tego można by dorzucić gainera polecam mass xxl (4800g będzie pasowało) i do tego transporter kreatyny np. Dextro juice . Koszt tych supli bedzie wahać się w granicach 200zł brutto.

Są to suplementy przetestowane przeze mnie a ja jestem bardzo krytyczny co do suplementów. A one są godne polecenia jeśli chodzi o cena/jakośc


PZD
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
A znacie jakieś wspomagacze przedtreningowe które nastawią mnie psychicznie na trening i dadzą na ten czas jakiegoś powera,żebym dopąpował sie na maxa podczas ćwiczeń(wycisnął ostatnie poty)????
Ja czytałem że no-xplode taki jest,ale piszenie że nie dla mnie jeszcze takie cuda,wiec może znacie coś lepszego co sie nie bedzie marnowac????

Proszę was bardzo o pomoc!!!! Wiem że jestem upierdliwy,ale taka jest już moja natura i nic tego nie zmieni.
  • 0

 

 


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Pisz pisz powkurzasz nas pare ostrzerzeń dostaniesz ale i tak pomożemy ;) <=== żartowałem tylko z ostami ;)
A ćwiczysz z kimś czy sam? Jesli z kimś to niech cię mobilizuje do treningu.
  • 0
Dołączona grafika

Egzekutor
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z za winkla;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
kolego kulturystyka to nie wyścigi tu trzeba czasu cierpliwosci i wytrwałości.Jak można realnie określi czy po tych suplementach Ci "pójdzie" czy nie?Każdy organizm reaguje inaczej jednym pójdzie innym nie wiec nie zadawaj takich pytań tylko trenuj sysytematycznie a efekty sam zobaczysz po jakimś czasie.Powodzenia koleszko ;)
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???

kolego kulturystyka to nie wyścigi tu trzeba czasu cierpliwosci i wytrwałości.Jak można realnie określi czy po tych suplementach Ci "pójdzie" czy nie?Każdy organizm reaguje inaczej jednym pójdzie innym nie wiec nie zadawaj takich pytań tylko trenuj sysytematycznie a efekty sam zobaczysz po jakimś czasie.Powodzenia koleszko ;)


Ale mi biega o to czy jest takie cos co wzmocni mnie podczas treningu i pozwoli np zrobic o 1 serie wiecej ,na kórą normalnie bym nie mial śily.


chudy135 Napisano Wczoraj - 22:17
Pisz pisz powkurzasz nas pare ostrzerzeń dostaniesz ale i tak pomożemy biggrin.gif <=== żartowałem tylko z ostami biggrin.gif
A ćwiczysz z kimś czy sam? Jesli z kimś to niech cię mobilizuje do treningu.


Niestety trenuje sam.Mieszkam na wsi wiec nima u mnie silki mam tylko swoją samorobioną z czego sie da i nikt na takim gównie nie chce się meczyc.Dobrze że od następnego roku szkolnego będe jeździl do szkoly do pobliskiego miasta więc po zajeciach bede smigal na silke, a przez wakacje sie pomecze na tym co mam ;)
  • 0

 

 


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Nie mobilizuje cię samo posiadanie sprzętu który sam stworzyłeś? Zrobiłeś sam/z pomocą więc powinieneś nabrać ochoty na ćwiczenia z tym. Albo przed treningiem się mocno powkurzaj na coś na pewno pomoże ;) Np. przypomnij sobie coś niemiłego co cie rozgrzało do czerwoności.
  • 0
Dołączona grafika

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Dzięki chudy za porade.Już wiem co zrobie. Pomyśle o moim wychowawcy to od razu mi ciśnienie podskoczy.A jak sobie przypomne jego slowa (jestes antyspoleczny,po co pijecie podróbki koli,przyjerzdzasz do szkoly na koszt podatnika wyszumiec sie,siadaj pala!!!!!!!!!!,szkola to nie RERZYM!!!!,nie jedz czypsów z plastikowych torebek,i wiele innych)
to normalnie dostane takiego powera ze szook.chyba ze wyobraże sobie jej smierc to wszystko minie.
A tak po za tematem jest koniec roku i zastanawialem sie nad prezentem dla wychowawcy.Co sadzicie o wiencu z napisem"ostatnie pożegnanie"
  • 0

 

 


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Megabol,hmb,aminokwasy-jaki realny przyrost masy???
Krzyż z nagrobka z napisem "Świętej Pamięci..."
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024