Skocz do zawartości


Zdjęcie

FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

klimat007
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????
Witam!
Panowie naprawdę potrzebuję pomocy. Czy ktokolwiek wie coś o tajemniczej firmie Hertz?
Skąd jest ta firma? Z tego co szperałem po necie jest jeden tylko gostek który kręci i sprzedaje Hertz. Strona główna firmy jakiaś dziwna, sklep internetowy praktycznie tylko 1 sportoneo.pl i to to jak się okazalo ten sam gość co ze stronki hertz.na allegro jest kilka firm, które sprzedaje ten sprzęt , ale po wnikliwej analizie :-) okazało się, że wszystkie (4 lub 5 chyba) firm to tak naprawdę 1 firma i jeden gostek, Kurde WDF???ale w sumie nie interesuje mnie dlaczego gostek tak kombinuje, najważniejsze czy ten sprzęt jest taki solidny jak wygląda . Oczywiście do domowego częstego użytku, nie do siłowni dla ludu. W internecie ciężko o opinie, pomóżcie bo muszę zakupić kilka rzeczy do takiej mini siłki prywatnej (atlas, ławkę, orbitrek itp.) no i ten Hertz ma naprawdę dobre ceny. NP.
atlas Body Sculpture 4700 , które ma dobre opinie wśród internautów kosztuje ok. 1800
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a ten hertz jest praktycznie identyczny (zobaczcie sami)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a kosztuje 400 mniej !!
Z góry dzięki za wszelkie uwagi i opinie
pozdrawiam
klimat
  • 0

paco123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:N.S.LBN
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:KOLARSTWO,KULTURYSTYKA &FITNESS,
    PIŁKA NOŻNA,KUCHNIA,
  • Staż [miesiące]:8 MIESIĘCY Z PRZERWAMI
  • Wzrost [cm]:174
  • Waga [kg]:63

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????
moim zdanie hertz lepszy mocn sprzęt robią a i cen dobre
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????
Moim zdaniem te atlasy to takie typowe dla poczatkujacych, nie maja za duzo ciezaru ani nie sa zbyt wytrzymale. Ale najpierw zakup laweczke (marbo, kelton), gryfy (tutaj mozesz zaoszczedzic) i ciezary (tez jak najtaniej). Wtedy mozesz myslec o bajerach typu atlasy, ale nie wiem czy jest sens cos takiego kupowac, moze dokup sobie do laweczki wyciag + prase do nog??
  • 0

klimat007
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????

Moim zdaniem te atlasy to takie typowe dla poczatkujacych, nie maja za duzo ciezaru ani nie sa zbyt wytrzymale. Ale najpierw zakup laweczke (marbo, kelton), gryfy (tutaj mozesz zaoszczedzic) i ciezary (tez jak najtaniej). Wtedy mozesz myslec o bajerach typu atlasy, ale nie wiem czy jest sens cos takiego kupowac, moze dokup sobie do laweczki wyciag + prase do nog??

hej! sorki,ale o sensie kupowania atlasu nie chciałem tu dyskutować ;-), bo akurat właśnie potrzebny mi jest m.in.atlas dla początkujących, amatorów (w szczególności kobiet).Firma Hertz i opinie na jej temat mi są pomocne.... no ale dzięki za odzew ;-). pozdrawiam
  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????
Ja jednak mimo wszystko polecam ławeczkę dla początkujących. Atlas moze wydawać sie atrakcyjny,ale w rzeczywistości ogranicza Cię i wiem co pisze:) Na ławce też możesz spokojnie ćwiczyć wszystkie wszystkie partie mięśni. A co do firmy to nie kupowałem nic od nich,więc nie mam zdania.
  • 0

xman13
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA HERTZ- czy ktoś urzywał, kupił,widział ????
witam,

Kupiłem... i nie jestem zadowolony. Ławka hector 80kg z allegro od sprzadającego co ma kilka kont z "Bielska Białej"

Na zdjęciach wygląda super- okazuje się że chiński badziew, wykonanie tragiczne, często elementy do siebie nie pasują dokładnie i trzeba się nawyginać żeby skręcić. U mnie jeszcze tuleja była za długa jedna i trzeba było zaingerować "boszkiem" żeby ramie przykręcić.
Do tego okazało sie że ramie przednie na którym można ćwiczyć nogi i biceps na modlitewniku (tak w opisie aukcji ze zdjęciem) nie spełna swojej roli w pełni. Nogi tak ale biceps zapomnij, jak przyciągasz do siebie je to robi sie coraz krótsze z racji tego że jakiś debil tak zaprojektował ławkę że modlitewnik możesz regulować -wysokośc a ramie nie-jest na stałe przyspawane.
Jak napisałem o tym sprzedającemu to napisał że mam ćwiczyć hantlami lub sztangą a to ramie służy do ćwiczenia mięśni nóg, zgoda ale tylko w połowie bo jeżeli bym miał podnosić nogami to ramie w tym miejscu co są rączki do ćwiczenia (niby) na modlitewniku to musiałyby się kolana w druga stronę zginać. Poza tym inne ławki jeżeli ćwiczysz na modlitewniku sztangą to mają ruchome stojaki na nią a tu nic.


Sprzedają gówno i jeszcze łżą w żywe oczy.
Brak w opisie że krążki z betonu-dyskwalifikacja.

Odradzam zakup tego badziewia, dokładając ze 300-350 zł można kupić lepszą i z żeliwem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024