Skocz do zawartości


Zdjęcie

najlepsze odżywki na mase ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?
Jesli chodzi o zdobycie kilku kg zdecydowanie polecam Jumbo lub dla bardziej wymagajacych Jumbo profesional z formy Scitec Nutrition jest to jeden z lepszych obecnie Gainerow na rynku
  • 0

jakis56

jakis56
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

A próbowaliscie odzywke przedtreninfowa o taka?  Co o niej sadzicie skuteczna?
Ja ostanio mialem chec ja kupic i sie zastanawiam ?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Moim zdaniem słaby produkt. Lepiej poszukać czegoś klasycznego i sprawdzonego ;). Kłaniają się firmy jak BSN, Dorian, Universal.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


treningokk

treningokk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Mutant mass - 200zł 

kreatyna - 50 zł

witaminy - 30 zł

bcaa - 70 zł

tribulus - 80 zł


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Podane przez Ciebie ceny są bardzo orientacyjne. Jeżeli dobrze się poszuka można to wszystko kupić o wiele taniej ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


wojgory
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

moj zestaw

olimp gold+somatodrol

 

nie widzialem nigdzie takiego polaczenia ale sam sprobowalem bo slyszalem o olimpie ze jest ok a somatodrol akurat odkupilem od kumpla ktory przeszedl na sterydy bo odzywki nie spelnialy jego dażenia do idealu

 

od roku czasu klepie ten zestaw oczywiscie z treningami systematycznymi i kilkoma drobnymi zmianami w diecie, somatodrol nie jest efektem placebo = "somat odzywka na mase" w googlach mozna poczytac i zapoznac sie z dzialaniem i skladem wiec kto nie uzywa lepiej nie wypowiadac sie w tematach na temat dzialania

 

ja jestem zadowolnoy po roku czasu suplementacji z efektow jakie udalo mi sie osiagnac i rozbudowac mase jak i rzezbe


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

moj zestaw

olimp gold+somatodrol

 

nie widzialem nigdzie takiego polaczenia ale sam sprobowalem bo slyszalem o olimpie ze jest ok a somatodrol akurat odkupilem od kumpla ktory przeszedl na sterydy bo odzywki nie spelnialy jego dażenia do idealu

 

od roku czasu klepie ten zestaw oczywiscie z treningami systematycznymi i kilkoma drobnymi zmianami w diecie, somatodrol nie jest efektem placebo = "somat odzywka na mase" w googlach mozna poczytac i zapoznac sie z dzialaniem i skladem wiec kto nie uzywa lepiej nie wypowiadac sie w tematach na temat dzialania

 

ja jestem zadowolnoy po roku czasu suplementacji z efektow jakie udalo mi sie osiagnac i rozbudowac mase jak i rzezbe

 

Mówisz, że połączenie kwasów omega i somatodrolu "klepie"? z chęcią zobaczę zdjęcia sylwetki by zobaczyć ten niesamowity efekt zastosowanego miksu suplementów :D.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

JA tam w wynalazki nie wierzę, niestety, ale nie. Dobry trening sam podniesie testosteron, więc tribulus zbędny moim zdainem, lepiej dać argininę w ilości 3 gramy. Co do reszty, czyli witaminy, bcaa, przedtreningówka i kreatyna jak najbardziej na tak. W celu zdobycia masy musimy mieć nadwyżkę kcal, no niestety, ale tak to działa. Dobrze zaplanowana dieta, trening i regeneracja na prawdę zdziałają dużo. Jeśli chodzi o gainera, to ja bym mimo wszystko celował w bulki, bo ładować w siebie węgle proste mija się z celem, bo efektem będzie zalanie tylko. Wcześniej wspominany Jumbo moim zdaniem jak najbardziej, aczkolwiek wersja Hardcore i to tylko w razie zapotrzebowania, czyli jak masz niedobory białka w diecie, ewentualnie zamiennie zamiast posiłku, a już w ogóle najlepiej okołotreningowo. Dużo wody, owoców i warzyw. Jak najwięcej nieprzetworzonego jedzenia. Inwestuj w białko wysokiej jakości oraz chude, tj. kurczak, steki, indyk, ryby. Ja jestem zwolennikiem węglowodanów, więc też jak najbardziej polecam --> biały ryż, ryż jaśminowy, kasze gryczana, jęczmienna. Na treningu najlepiej wnosić jakiś progres co nową jednostkę treningową.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

JA tam w wynalazki nie wierzę, niestety, ale nie. Dobry trening sam podniesie testosteron, więc tribulus zbędny moim zdainem, lepiej dać argininę w ilości 3 gramy. Co do reszty, czyli witaminy, bcaa, przedtreningówka i kreatyna jak najbardziej na tak. W celu zdobycia masy musimy mieć nadwyżkę kcal, no niestety, ale tak to działa. Dobrze zaplanowana dieta, trening i regeneracja na prawdę zdziałają dużo. Jeśli chodzi o gainera, to ja bym mimo wszystko celował w bulki, bo ładować w siebie węgle proste mija się z celem, bo efektem będzie zalanie tylko. Wcześniej wspominany Jumbo moim zdaniem jak najbardziej, aczkolwiek wersja Hardcore i to tylko w razie zapotrzebowania, czyli jak masz niedobory białka w diecie, ewentualnie zamiennie zamiast posiłku, a już w ogóle najlepiej okołotreningowo. Dużo wody, owoców i warzyw. Jak najwięcej nieprzetworzonego jedzenia. Inwestuj w białko wysokiej jakości oraz chude, tj. kurczak, steki, indyk, ryby. Ja jestem zwolennikiem węglowodanów, więc też jak najbardziej polecam --> biały ryż, ryż jaśminowy, kasze gryczana, jęczmienna. Na treningu najlepiej wnosić jakiś progres co nową jednostkę treningową.

 

Zamiast Tribulusa o wiele lepiej wrzucić ZMA przed snem. Takie jest moje zdanie, ale jeżeli ktoś dobrze sypia i bierze kompleksowe witaminy to nie ma takiej potrzeby.

 

Co do diety i reszty to oczywiście podpisuję się....całą klawiaturą :D.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Markus90
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Cześć. Ja potrzebuje rady. 

Zakupiłem 3 tygodnie temu mass 4000 xxl 7kg. Niby tam jest wszystko, 

Na 100g:

Kreatyny:

monohydrat kreatyny - CREAPURE 2267mg

Z aminokwasów:

izoleucyna 6,3g    

leucyna 10,1g

walina 6,1g

Czy warto coś dokupić ? Amino, kreatyna ? :) Często mam zakwasy na drugi dzień, szczególnie po nogach, po 1h 30/45min. ćwiczę i mimo że jem co trzeba, nadal czuje się osłabiony po treningu a masa nie powiem, idzie wolno w górę na razie, ze względu że się uczę i dobieram kcal jeszcze 


Użytkownik Markus90 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Zanim zakupisz suple poleciłbym poszukać w czym tkwi problem z regeneracją. Może być to nieprawidłowy sen albo coś kuleje w Twoim planie treningowym. Jak z rozciąganiem?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Markus90
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Zanim zakupisz suple poleciłbym poszukać w czym tkwi problem z regeneracją. Może być to nieprawidłowy sen albo coś kuleje w Twoim planie treningowym. Jak z rozciąganiem?

Zawsze się rozciągam. Np. na nogi rowerek 5min. + rozciąganie. Ja mam 3 razy trening w tygodniu + codziennie od pon. do piat. pracę fizyczną. No nie wiem, ale chętnie coś dokupię najwyżej, co nie ? :) z Bcaa ?:) 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Sporo tej aktywności, ale zamiast rowerka lepiej skup się na klasycznym stretchingu. Jednak ten rower to też wysiłek dynamiczny, rozciąganie pozwoli wyciszyć układ nerwowy i powoli wracać do stanu "przedtreningowego". Kup BCAA, które pij w trakcie treningów i na wieczór wrzuć sobie ZMA. Zobaczysz co z tego wyjdzie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


martinrekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Najlepsze efekty robienia masy czuję na odżywkach z Olimpa, nie mam jakiś problemów żołądkowych po nich, dobrze wchodzą, nie są ciężkie w smaku, sztuczne itp. W sklepie na odzywki-olimp.pl jest w zasadzie oferta od a do z, można kupić odżwyki na każdy typ treningu.


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

 

Najlepsze efekty robienia masy czuję na odżywkach z Olimpa, nie mam jakiś problemów żołądkowych po nich, dobrze wchodzą, nie są ciężkie w smaku, sztuczne itp. W sklepie na odzywki-olimp.pl jest w zasadzie oferta od a do z, można kupić odżwyki na każdy typ treningu.

 

weź ty skończ już odświeżac stare tematy sprzed ponad roku, i nie spamuj tymi samymi (albo podobnymi) postami typu olimp itd itp. ogarnij się 


  • 0

ALBATROS
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze odżywki na mase ?

Witam, numerem jeden na zbudowanie masy jest suplement o nazwie Mass Extreme, który błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń, co stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Więcej informacji oraz możliwość zakupu pod wskazanym linkiem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024