Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki ciężar przy treningu na mase?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Tool3x
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki ciężar przy treningu na mase?
Witam wszystkich.Mam pytanie o ciężary przy treningu na mase.Kupiłem ławeczke,z regulacją kąta oparcia,modlitewnikiem,i z czymś takim do ćwiczenia mięśni nóg.To moja pierwsza styczność z kulturystyką,i mam świadomość że jestem kompletnie zielony w tym temacie.Mam 174 cm wzrostu,waże 90 kg,biceps 38 cm,nadgarstek 31 cm,klatka jakieś 113 cm.jestem dość aktywny od lat uprawiam BJJ i Ninjutsu.Chciałbym zrobić biceps i triceps.nie jakoś potwornie,ale ze 3-4 cm by mnie uszczęśliwiły.Jak powinienem ćwiczyć i jakimi ciężarami?Z ławeczką była tylko sztanga z krążkami 2x10kg,2x5kg i 2x2.5kg.Proszę o jakąkolwiek podpowiedz.Szacunek,Ralph.
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki ciężar przy treningu na mase?
duży :D

a tak powaznie to taki zebys mogl zrobić 8-10 poprawnie technicznych powtorzen w serii.
Na wszystko potrzeba czasu wiec nie nastawiaj sie ze te 4 cm zrobisz w miesiac czy dwa.
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Tool3x
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki ciężar przy treningu na mase?

duży :D

a tak powaznie to taki zebys mogl zrobić 8-10 poprawnie technicznych powtorzen w serii.
Na wszystko potrzeba czasu wiec nie nastawiaj sie ze te 4 cm zrobisz w miesiac czy dwa.


  • 0

Tool3x
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki ciężar przy treningu na mase?
Dziekuje za odpowiedz.A ile mam ćwiczyć razy w tygodniu?I czy moge robić biceps i triceps w czasie jednego treningu?Chciałbym robić tylko tę partie mięśni.A może jakaś mała podpowiedz co do ćwiczeń jakie powinienem robić?Fajnie by było mieć taką rozpiske,na cały tydzień,a nie machać ciężarami bez sensu.Dziekuje za zainteresowanie moim pytaniem.Szacunek.Ralph
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki ciężar przy treningu na mase?
Powinienes cwiczyc cale cialo, najlepiej 4 dniowy split (w podwieszonych), ale na razie trening ogolnorozwojowy. Nikt Ci nie napisze treningu samych rak.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024