Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Białko
witajcie:)
Mam dopiero 16lat i na razie ćwiczę sobie jako amator już prawie dwa lata.Ćwiczenia te są proste i wykonywane w domu ale widzę że są efekty.2tyg temu miałem mniejszy biceps niż teraz.Więc widzę że nie ma tak źle i że nawet proste ćwiczenia domowe przynoszą efekty.
To co trenuje to;
-program M.Brzucha
-program 100pompek
-walka z cieniem
-walka z gruszką
-Bieg 30minut
-Podnoszenie ciężarów
-Pompki z nogami na fotelu
-Brzuszki z nogami na fotelu
oraz czasem inne dodatkowe ćwiczenia.Ćwiczenia robię co 2dzień i mam do Was pytanie.Kiedy zjeść największą ilość białka? przed czy po ćwiczeniu?.Chodzi mi o to żeby ktoś mi napisał ile przed ćwiczeniami mam dać sobie spokój z jedzeniem bo wiadomo żeby przed treningiem się nie opychać zbytnio.Liczę na odpowiedz.

  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
Jak robisz takiego cwiczenia i to wszystko naraz to nie jedz ze 2 godziny przed nic, bo sie porzygasz. Bialko mozesz odrazu po, ale miesnie i tak Ci nie urosna, bo to zaden trening. Predzej jeszcze schudniesz. A to ze biceps urosl, to dlatego ze wczesniej po prostu nie cwiczyles i nie miales przyzwyczajonych miesni - teraz juz tak nie bedzie.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

witajcie:)
Mam dopiero 16lat i na razie ćwiczę sobie jako amator już prawie dwa lata.Ćwiczenia te są proste i wykonywane w domu ale widzę że są efekty.2tyg temu miałem mniejszy biceps niż teraz.Więc widzę że nie ma tak źle i że nawet proste ćwiczenia domowe przynoszą efekty.
To co trenuje to;
-program M.Brzucha
-program 100pompek
-walka z cieniem
-walka z gruszką
-Bieg 30minut
-Podnoszenie ciężarów
-Pompki z nogami na fotelu
-Brzuszki z nogami na fotelu
oraz czasem inne dodatkowe ćwiczenia.Ćwiczenia robię co 2dzień i mam do Was pytanie.Kiedy zjeść największą ilość białka? przed czy po ćwiczeniu?.Chodzi mi o to żeby ktoś mi napisał ile przed ćwiczeniami mam dać sobie spokój z jedzeniem bo wiadomo żeby przed treningiem się nie opychać zbytnio.Liczę na odpowiedz.



Białko rozkładamy w podobnych proporcjach na każdy posiłek . Tylko w około treningowych 30% więcej



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko
Hehe, moj blad - myslalem ze o bialko w proszku chodzi ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024