Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mesomorph skutki ubocznę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

pawel01lodz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mesomorph skutki ubocznę
Witam, jestem nowy na forum ale na siłownie biegam od 4 lat. Ostatnio skończyłem "rzeźbę".
Tak na prawdę w maju zeszłego roku wróciłem po ciężkiej kontuzji barku. Od tamtego czasu
schudłem 30 kg z 112 na 82. Bardzo chce wrócić do bicia rekordów, okres spalania strasznie zmęczył mnie psychicznie. Dlatego zakupiłem mesomorpha i Clouta, to nie są moje pierwsze
odżywki w dorobku mam mono, jabczan, i 2 stacki (stormy), podczas rzeźby jadłem tylko białko
w zależności od potrzeby i w wakacje spalacz.

W tej chwili jestem po 2 treningu na ww odżywkach. Clouta nie potrafię opisać, bo jeszcze za wcześnie, meso "wypierdala" świetnie mi się na nim ćwiczy pompa duża zauważyłem wyższą koncentrację i pozytywny nastrój po treningu. Mam 20 lat poczytałem trochę na forach różnych
i okazało się że meso zawiera ekstrakt z gerainium a od tego ponoć "kurczy się i nie staje".

Nie wiele znalazłem w necie więc pytam was Panowie co to jest, ktoś miał jakieś problemy
ja przyznam że miałem problem ale w końcu zadziałałem. Coś takiego przytrafiło mi się
tylko raz po efedrynie którą się naćpałem jako głupi nastolatek.
Dlatego dajcie szczere odpowiedzi pytam przede wszystkim tych co sa po meso tym 388 gr.
Moje zdanie jest takie, jak ma mi od tego nie stawać to ja wole to pierdolić i stawać.

Gdyby ktos wiedział tez co to za ekstrakt to też będę wdzięczny nie widziałem za dużo o nim w necie tyle że jest to jakiś kwiat, brak opisu właściwości (jakichkolwiek).
  • 0

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: Mesomorph skutki ubocznę
Brałem to srare meso , silniejsza wersje , nie miałem problemów , jeśli chodzi o guarane to : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024