Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

skier
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.
Witam !
Od jakiegoś czasu szukam forum, na którym mógłbym zadać kilka pytań i nie zostać odesłany do szukajki. Widziałem tutaj kilka takich tematów z rzetelnymi odpowiedziami więc spróbuję. Na wstępie chciałbym powiedzieć że przeszukałem mnóstwo stron z informacjami o treningu, diecie i fitness z każdej wyciągając jakieś wnioski, ale to nie do końca to czego potrzebuję. Jeżdżę na nartach i potrzebuję mocy w nogach, chcę żeby były wytrzymałe, ale nie"za duże", ponadto przydała by się wyrzeźbiona klatka piersiowa i silne ręce, ale bez przybierania na wadzę. Wiem że po jakimś czasie wzrost siły bez wzrostu masy jest niemożliwy, dlatego przedstawię zdjęcia jak wyglądam teraz a jak chciałbym wyglądać. Kupiłem karnet na siłownię, dlatego jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to chcę zaznaczyć że mam dostęp do sprzętu, rowerów, bieżni itd.). Przez wakacje biegałem codziennie i niezbyt dobrze to wspominam bo potem bolały mnie kolana.Teraz jestem chyba trochę lepiej przygotowany, bo biegam co drugi dzień na bieżni przez 40minut w tempie 9km/h i na razie nic mi nie jest. Nie mam doświadczenia i boję się że jeśli zacznę trening siłowy i coś źle zrobię to o efektach mogę sobie tylko pomarzyć. Chciałbym dostać od was jakieś porady, odnośnie zwiększania wytrzymałości, treningu ogólnorozwojowego itp. Może nawet ktoś był w podobnej sytuacji i ma już gotowy plan. Podsumowując chciałbym jakoś przemieszać aeroby, trening siłowy, bieganie, rower i pływanie,( tylko nie wiem czy wszystko upchnę...) aby uzyskać efekty jak na zdjęciach.
Moje dane:
wiek: 18lat
waga: 80kg
wzrost: 184cm
wskaźnik BMI wynosi 23.6.
zawartość tłuszczu w organizmie: 20%
aktywność: b.duża</p>
dieta: brak ( a właśnie, czytałem coś o suplementach, białku serwatkowym i nie za bardzo wiem jak się do tego odnieść. Czy uważacie że coś mogłoby mi pomóc ? Nie oczekuję efektów po tygodniu i nie chcę się faszerować żadnym shitem.)</p>
Zdjęcia aktualne:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Docelowo:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
1.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czyli, zależy mi tylko na rzeźbie, redukcji tego co zostało z tłuszczu( ważyłem 85 w pewnym czasie ;/ ) i budowie suchych mięśni.
Zdaje sobie sprawę że wiele rzeczy źle nazwałem, coś przekręciłem , ale bardzo na was liczę. Napisanie tego trochę mi zajęło, więc proszę o pomoc i wyrozumiałość ;)

Pozdrawiam
Piotrek


EDIT:
Oczywiście będę regularnie dodawał zdjęcia i postępy jakie poczynię. Przynajmniej mnie to zmotywuje.

Użytkownik skier edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.
dawno sie tak nie usmialem... wygladasz jak terazniejszy typowy nastolatek, pokazujesz zdjecia kolesi z bajeczna sylwetka i mowisz ze tobie zostala rzezba??;o ze zalezy ci na rzebie?? czego?? nie ma co rzezbic, jedynei zredukowac tluszcz i budowac sucha mase.. .taka jest prawda, bolesna ale jest...

TRENUJE BO LUBIE


skier
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.
No w końcu ktoś odpowiedział. Możesz trochę jaśniej od czego zacząć, wiem że jeszcze dużo pracy, ale chcę coś zmienić to chyba dobrze ? Czyli na razie tylko biegać?
Wiedziałem że się źle wyraziłem ;p
Pozdrawiam.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.
ja bym proponowal zredukowac tluszcz i budowac pomalu dobrej jakosci mase.

nie samo bieganie, trening silowy oczywiscie rowniez. wejdz w dzial trening i poszukaj treningu ogolnorozojowego.

oczywiscie dieta niskoweglowodanowa (low carb), jakies bcaa i spalacz tez by nie zaszkodzil, no i bialeczko.

TRENUJE BO LUBIE


skier
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tłuszczu z nóg, ogólna redukcja + rzeźba.
Ok poczytam o tym, dzięki za zainteresowanie. Jak coś ułożę to wrzucę do sprawdzenia
Pozdrawiam.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024