Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Białko
Witam,

Nie jestem wielkim specjalistą w dziedzinie ćwiczenia na siłowni (ćwiczę od jakiś 2 lat z przerwami), więc chciałbym uzyskać radę eksperta - tutaj na pewno takich jest wielu :thumbsup:

Chciałbym przedstawić swój trening, dietę oraz napisać jakie biorę odżywki i proszę o komentarz co zmienić żeby były lepsze efekty - z góry bardzo dziękuję za wszystkie rady!

CELE: DUŻE przybranie masy + zrzucenie brzucha i wyrzeźbienie kratki

ODŻYWKI: BIAŁKO80 + KREATYNA (wcinam tak jak jest napisane na opakowaniu), około 4litry wody mineralnej dziennie

TRENING:
W każdym dzień osobna partia ciała w kolejności: PLECY-TRICEPS-NOGI-BARKI-KLATA-BICEPS. Robię po 3 ćwiczenia po 6 serii każde 6-8 powtórzeń, duże ciężary. Dodatkowo biegam około 30 minut dziennie średnim tempem i robię A6W. Ćwiczę 2-3 dni po rząd następnie robię dzień przerwy i kontynuuję trening.

ODŻYWIANIE:
Jem 4 posiłki dziennie. Duże urozmaicone śniadanie, następny obiad złożony głównie z węglowodanów, po treningu spory obiad głównie białkowy i kolacyjka, czyli jakieś kanapeczki, jogurty itd (nie jem po godzinie 18:00). Wszystkie posiłki są bardzo duże.

DODATKOWE INFO:

WIEK: 23 lata
WZROST: 191 cm
WAGA: 85 kg
BICEPS: 35 cm
KLATA: 102 cm
BRZUCH: 90 cm
UDO: 50 cm
ŁYDKA: 39 cm
SZYJA: 39 cm

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze i uwagi!
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Nie da się przybrać masy i jednocześnie zrzucić brzuszek :thumbsup: Zdecyduj się co chcesz .

Trening możesz wybrać sobie z podwieszonych masz wszystko ładnie rozpisane co i jak .

Dieta pozostawia także wiele do życzenia . 4 posiłki to za mało . Także w dziale DIETA masz już gotowe .

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Właśnie tak myślałem, że 4 posiłki to za mało. Dorzucę jeszcze jeden porządny wieczorkiem. A dlaczego nie da się jednocześnie zrzucić brzucha i przybrać masy? Przecież zarówno białko i kreatyna są polecany przy treningu redukcyjnym. Nie mam racji?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Oczywiście że kreatyna i białko mogą być zarówno używane na cyklu redukcyjnym jak i masowym .
Ale sama kreatyna wszystkiego nie zrobi ;] To zalezy od diety i treningu czy będziesz zrzucał tłuszcz czy nabierał mięska .
Więc się zdecyduj co chcesz .
Jak będziesz masował to musisz się nastawić na to że jakiś tam tłuszczyk się dodatkowy uzbiera bo to jest nie nieuniknione

Co do diety to musisz mieć te 5-6 posiłków pełnowartościowych .Do tego dodasz prochu i będzie MIODZIO :thumbsup:

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Pytanie: Białko i krete można połączyć w cyklu?

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Ok, powiedzmy w takim razie, że nastawiam się typowo na trening na masę. Jem te 5 posiłków dziennie i ćwiczę typowo na przybranie. Czy robienie brzuszków i 30 minut biegania będzie powodowało gorsze efekty? Czy tylko zrzucę nadmiar tłuszczu?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Na początek nie rób aero . Zobaczysz jak będzie organizm reagował jak będzie zalewało to dorzuć Aeroby .

Tak białko można łączyć z kreatyną . :thumbsup:

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Ok, masz rację. To w takim razie będę musiał sobie podarować brzuch. To jeszcze dwa pytania.

1. Ile (w zależności od wagi) powinno się dostarczać do organizmu białka, węglowodanów i tłuszczu przy treningu na masę?

2. Chciałbym zmienić ten zestaw ćwiczeń. Słyszałem kiedyś od 4-dniowym treningu:
Klatka - biceps
Plecy - triceps
Barki - nogi
Triceps - biceps

Głównie mi zależy na zrobieniu klatki, tricepsu i bicka.

Jak sobie rozplanować taki trening żeby nie było sytuacji, że ćwiczę klatkę dzień po ćwiczeniu tricepsu. Bardzo bym prosił o rozpisanie tego jakoś na konkretne dni. Wielkie dzięki :thumbsup:

Użytkownik xxxyyyzzz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Klatke ,trica i bica to robią "janki" którzy w okresie wakacyjnym chcą zaimponować gorącym szesnastkom na plaży ;]

Tu masz przykładowy plan
http://forum-kultury...niowy-5-dniowy/

A tu przykład diety :thumbsup:
http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko

Klatke ,trica i bica to robią "janki" którzy w okresie wakacyjnym chcą zaimponować gorącym szesnastkom na plaży ;]


Wielkie dzięki za linki, dużo mi wyjaśnił artykuł o diecie!

Jeśli chodzi o 'janka', to nie mam takich zamiarów. Po prostu genetycznie mam dość szerokie barki i umięśnione nogi od treningów, a cała reszta jest strasznie skromna.

Mógłbym mimo wszystko prosić o jakieś rady na taki trening? Jakie ćwiczenia ile powt. itp. Trochę poczytałem w tym artykule ale prosiłbym jeszcze o pomoc.
Dzięki :thumbsup:
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Jaka chcesz jeszcze pomoc ? Bierz ten 4 dniowy plan i jazda na siłke :thumbsup:
Kevin zna się na treningach więc możesz zaufać temu planu :thumbsup: efekt na pewno będzie

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko

Jaka chcesz jeszcze pomoc ? Bierz ten 4 dniowy plan i jazda na siłke :thumbsup:
Kevin zna się na treningach więc możesz zaufać temu planu :thumbsup: efekt na pewno będzie


Ok! TO biorę się do roboty i za 2 miesiące dam znać jakie są rezultaty! Dzięki za pomoc :thumbup:
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Nie ma opcji by przy takiej rozpisce diety i treningu w 2 miechy nie było efektów :thumbsup:
Będzie ładnie :thumbsup:

Pozdro i trzymam kciuki !

xxxyyyzzz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
siądą 2 centy w bicku przez dwa miechy ? :thumbsup:

Użytkownik xxxyyyzzz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Białko
Tego to ci już nie powiem , nie wiem jaki twój organizm ma predyspozycje :thumbsup:
Jeden na cyklu spokojnie zrobi 2 cm w łapce a drugi z ledwością natyra 0,5 cm :thumbsup:
Trzymaj Miche a będzie dobrze



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024