Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odchudzanie, bez zbędnej napinki poprawa sylwetki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

trueno2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odchudzanie, bez zbędnej napinki poprawa sylwetki.
Jako żółtodziób witam Was serdecznie.

Powodem zajrzenia na forum jest moja lekko za duża waga. Odką zatrudniłem się jako kierowa i 3/4 czasu spędzam za kółkiem, a trwa to już dwa lata, strasznie się zapuściłem. Fałdy tłuszczy na brzuchu nawet mnie odstraszają, może nie wygląda on aż tak tragicznie jednak facet w tym wieku powinien prezentować się inaczej, tym bardziej, że mój wzrost nie jest atutem i jest to bardzo zauważalne.

Mam 22 lata, 171cm wzrostu, ważę ~77kg.

Od jakiegoś czasu walczę, żeby coś z tym zrobić. W sumie jeszcze ze trzy miesiące temu ważyłem około 83kg. Zacząłem biegać, to zdecydowanie pomogło.

Moim problemem również jest to, że lubię jeść, nigdy nie liczyłem kalorii, nawet nie wiem jak to dokładnie robić, co jeść, a czego unikać, co mogę podjadać między posiłkami itp, itd.

Proszę Was o podpowiedź co zmienić w swoim dotychczasowym życiu, jak rozpisać trening, co z żywnością.

Interesują mnie również jakieś odżywki na zbicie masy- jeżeli istnieje w ogóle coś takiego, co by wspomagało trening, gubienie tkanki tłuszczowej. W tym temaciej jestem całkowitym laikiem.

Jeżeli ktoś z Was zdecyduje mi się pomóc, podpowiedzieć z góry dziękuję. Jeżeli coś pominąłem w moim opisie proszę o zwrócenie uwagi, pytajcie, odpowiadajcie:).

Pozdrawiam, Michał.
  • 0

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Odchudzanie, bez zbędnej napinki poprawa sylwetki.
Jak chcesz spalić tkankę to najlepiej jakieś spalacze kupić.Jak biegasz to dobrze jak najwięcej,chyba że masz dostęp dp siłowni.To wtedy na salkę cardio tam można rzucać wagę.
  • 0

trueno2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odchudzanie, bez zbędnej napinki poprawa sylwetki.
Jakie konkretnie spalacze polecacie?
  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Odchudzanie, bez zbędnej napinki poprawa sylwetki.
Moim zdaniem odrazu za spalacz nie masz co sie brac dobra dieta i trening powinien starczyc.Diete znajdziesz w tematach przypietych w dziale "Dieta". Trening najlepszy powinien byc aerobowy oczywiscie bieganie nie jest wykluczone:]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024