Skocz do zawartości


Zdjęcie

dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
witam wszystkich chcialem sie podzielic moja historia moze komus ona pomoze
od razu zaznacze ze nie zalezy mi na masie tylko pieknej rzezbie ciała
dlaczego? otoz kobiety nie lecą na facetów bez karków a jesli tak to nie sa to kobiety w moim guscie zwane potocznie blacharami
za to na uksztaltowane cialo leci kazda od intelektualistki po robotnice fizyczna :D

--= po przeczytaniu prosze specjalistow o jakies rady co moge zrobic lepiej i z gory dziekuje przydadza sie najpewniej nie tylko mnie =--



do rzeczy:

mam 176 cm wzrostu i wazylem 85 kg
po 2 miesiacach
waze 72-3 kg i planuje zrzucic jeszcze te 2-3
rozbudowala mi sie znacznie klatka piersiowa plecy i widac kaloryfer ;)

nie bylem przerazliwie gruby ale jak widac otyły a oponka była no nie ma co ukrywac mocno widoczna
w sumie to wiekszosc tluszczu odklada mi sie wlasnie na brzuchu ale oczywiscie roznice na twarzy widac rowniez

impuls:

golilem glowe na lyso + to oblesne cialo... ble
1. kiedy zobaczylem swoje zdjecie z moja sliczna dziewczyna prawie sie wyrzygalem :D
2. dziewczyna zerwala ze mna (poszla do grubszego wiec nie o to chodzilo) :D
no i zaczalem cwiczyc...

poczatki:

bieganie... jesli chodzi o zrzucanie wagi bez watpienia jest najistotniejsze dodatkowo basen bylby swietnym rozwiazaniem ale nie uczeszczam
jesli jestescie naprawde grubi bedzie z poczatku ciezko ale nie martwcie sie ja do tego pale paczke najmocniejszych papierosow na rynku od jakichs 15 lat i daje rade wiec i wy dacie :D
jak uefektywnic wyniki?
wiaze sobie na brzuchu reklamowke i owijam ją bandazem elastycznym taki przyrzad dziala jak pas termiczny a koszt takiego pasa to chyba 400 zł
na to koszulka + niezbednik biegającego grubasa = golf i zimowa czapka na glowe (dzieki czapce spalicie duzo wiecej kalorii)na to bluza z kapturem mile widziana - im cieplej sie ubierzecie tym bardziej spocicie a nie chodzi o to zeby ze zmeczenia pasc na pysk tylko zeby sie porzadnie wypocic
obecnie biegam przez jakies 30 minut (im wiecej tym lepiej - wiadomo) na poczatku bylo ciezko ale te 20 min wyrobicie chocby z jedna przerwa na sklony czy cos tam zacznijcie od naprawde wolnego truchtu
pomoc techniczna: kiedy macie sile i zapal proponuje biegac bez muzyki ale kiedy macie dzien w ktorym nic sie nie chce zalozcie walkmana czy tam innego mp3ka ulatwi wam to bieg odciazajac umysl bo badz co badz codziennie 20 min to koniecznosc
ciekawostka: jesli macie na tyle miejsca by biegac w domu zobaczycie ze mozna biegac duzo dluzej przy mniejszym zmeczeniu

co dalej oprocz biegania od razu mowie ze cwicze tak codziennie

mialem dwie 3kg hantelki u jednej zlamala się rączka wiec zlepilem je tasma klejaca i mam jedną 6kg ;>
wykonuje minimum 2 serie az do bolu warto podchodzic do nich czesciej
miałem drążek ale sie rozdupcył wiec pominmy to
stawiam dwa fotele na szerokosci ramion klekam miedzy nimi klade rece na podlokietnikach i sie podciagam
jesli nie dajecie rady bez podparcia nogami zrobcie tak by bezwladnie lezaly na ziemi starajac sie ich nie wykorzystywac
2-3 x 30 warto podchodzic czesciej :)widac rowniez roznice jesli chodzi o miesnie plecow i ramion



co z tym brzuchem? otoz wieczorem ogladam sobie jakis film i cwicze areobiczna 6 weidera
nieco zmodyfikowana bo nie robie dokladnie tak jak opisali jesli chodzi o ilosc powtorzen
absolutne minimum to 1-2 serie po 10 powtorzen i tego sie trzymajcie z czasem sami zobaczycie ze to dla was juz malo i zaczniecie dokladac
nie ma sensu chodzic z obolalymi bokami bo odbiera to checi do cwiczen - gwarantuje
tak czy siak szybko odczujecie a co najwazniejsze zobaczycie efekty
oczywistym faktem jest ze przy cwiczeniu miesni tluszcz rowniez sie spala chociaz w malym stopniu ale jednak
czesto przegladajcie sie w lustrze najlepiej przed i po cwiczeniu ponapinajcie miesnie umysl pomaga w cwiczeniach


posiłki:
z poczatku musialem troche przyglodowac
jadlem 1 posilek dziennie skladajacy sie z gotowanego kurczaka i warzyw
dosc obfity ale tylko 1 po godzinie od niego szedlem biegac jesli nie odczekacie tej godziny zlapie was kolka i biegac sie nie chce...
teraz dodatkowo zjadam cos niskokalorycznego wieczorem ale zawsze przed a6w
1 x serek wiejski + 1 banan + 2 lyzki miodu + 1 jajko + do pelna mleka = koktajl bialkowy
nie pijam ich zbyt czesto bo po prostu nie chce mi sie ich robic bez nich rowniez widac efekty
w sumie to w ciagu mojego treningu wypilem chyba 3 takie ale wyczytalem ze to zdrowo :D


no i to by bylo na tyle...
przez 2 miesiace zrzucilem ponad 10 kg pewnie bylo by wiecej gdyby nie rozbudowa miesni ktore wygladaja teraz calkiem niezle
szczegolnie klatka piersiowa i brzuch
pytanie do specjalistow: co moge zrobic by bardziej rozbudowac rece bo na nich mam najmniejszy przyrost?

dodam jeszcze ze chociaz pewnie nie dostarczam odpowiedniej ilosci czegostam do organizmu
to czuje sie naprawde bardzo dobrze

dziekuje za uwage :D

Użytkownik ull edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
:)

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
Urzekła mnie Twoja historia<lol> Komentarz pozostawie dla mojej złośliwej osoby

Bardziej rozbudować=zwiększyć mase
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
a jakimis konkretami?
  • 0
:)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
ten pas termiczny=neoprenowy. koszt 30 zl a nie 400 panie bajkopisarzu;)


a co do reszty bez komentarza.

TRENUJE BO LUBIE


konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
osobiscie nie polecam biegac w golfie i czpce gdy mamy ponad 30 stopni na plusie w cieniu. Mam bliska osobe co biegala ponad gidznke w tak przepoconych rzeczach i zarazila sie grzybica bo mokre cialo to najlepsza rzecz do zaatakowania przez bakterie i grzyby. Pas neoprenowy koszt do 40 zl nawet za 10 zl juz jakis lipny kupisz. Jeden posilek to nie zdrowo bo pozniej caly dzien sie glodzisz a to dla orgnizmu nie jest dobre, lepiej jakbys go juz podzielil na 3 rowne czesci i dolozyl na wieczor puszke tunczyka na wodzie. Ale ogolnie gratuluje efetkow najwaznijesze zebys ty byl z nich zadaowolony.

Btw. i co do tego koktajlu i tego mleka to nie wiem czy taki zdrowy na redukcji osobiscie zrezygnowalbym z miodu i mleka ( ewentualnie mleko z woda polaczyc i dawac rano do platkow owsianych). Mleko oprocz slabo przyswajalnego bialka ma ponad 4 gramy weglowodanow, ktore pochiodza z cukrow a wiec nie jest to zbyt dobra opcja.

Ale gratuluje ambicji checi i efetkow fajnie ze dzielisz sie z nami swoim kawalkiem zycia moze komus sie to przyda, chodz ja na twoim miejscu nie robilbym tych paru rzeczy ktore wyzej wymienilme ;)
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
dzieki za konkretna odpowiedz i rady panie konkret ;)
bo wypowiedzi typu bez komentarza to jakas zenada
oczywiscie z tym pasem wkliknelo mi sie zero nie musisz sie rzucac

co do glodzenia... nie glodze sie
fakt na poczatku bylem glodny ale teraz zupelnie mi to wystarcza
czuje sie duzo lepiej niz kiedys
sniadan nigdy nie jadalem i nie potrafie sie zmusic do porannych posilkow wiec pierwszy posilek jem kolo godziny 16
co do biegania w takie upaly biegam w domu i tylko pol godziny
ale mam to szczescie ze grzybica nigdy sie nie zaraze dzieki antygenowi
ktory niszczy bakterie grzybow i plesniakow szybciej niz zdaza sie namnazac :D

jesli ktos moze mi powiedziec jakie cwiczenia moglbym wykonywac by efekty przychodzily szybciej to bardzo prosze...
mam tutaj na mysli w szczeglnosci rece bo klata mi rosnie w oczach :D
  • 0
:)

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
Wydaje ci sie tylko. Dlugo tak nie pociagniesz. Do tego paka fajek dziennie!!? Zrob sobie badania. Wnioskuje ze zamiast posilkow palisz faje za faja! A posilek potreningowy to ze 3 zeby lepiej sie zregenerowac. Zrob sobie badania.. Stary dobrze ci radze otrzasnij sie! To nie jest zdrowe a wrecz szkodliwe.
  • 0

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
zeby przyrost masy miesniowej byl wiekszy powinienem jesc wiecej tak?
ale co z brzuchem wtedy? mam naprawde fajny kaloryfer ale zaslania go warstwa tluszczu ktorej chce sie pozbyc
kiedy naciagam skore wyglada to naprawde dobrze ale co z tego skoro normalnie tego nie widac :/
doradzcie cos zamiast negowac
  • 0
:)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
z tego co napisales to jedynei twoje checi mozna pochwalic... to ze caly dzien nei jesz nie jest dobre, wrecz szkodliwe, haroldek juz to napisal, tutaj nei klepie sie ludzi po ramionach tylko mowi sie to i to zle, do wymiany. ale skoro ty upierasz sie przy swoim to niby jak tobie mozna pomoc??...



dzial dieta- dieta redukcja

dzial trening- wskazowki przy redukcji.

do tego mozesz zainwestowac w spalacz, napisz do best body on ma jakis srodek co podobno niszczy opone na brzuchu.

TRENUJE BO LUBIE


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
Tak juz lepiej bez obaw jesli chodzi o brzuch masz kaloryfer? I chcesz to utrzymac i nabrac masym miesniowej na inne partie. Jest to mozliwe. Jesli bedziesz diete opieral glownie o bialko, i wegle do tego odpowiedni trening i odpowiednio dobrany bilans kaloryczny, i nie stracisz tego swojego kaloryferka. Dalej rowniez musisz cwiczyc brzuch pamiętaj nieuzywany miesien zanika. Taka krutka podpowiedz jedz codzienie 2, gramy bialka na kg masy ciala. Plus 4 gramy wegli np wazysz 75kg to jesz 150 gram bialka i 300 gram weglowodanow. Tluszcz- ten skladnik w wystarczajacej ilosci pokryja ci prodvkty bogate w bialko pamietaj by ni przekraczac 1 g tluszczu na kg masy ciala calosc dzielisz na pieć posilkow co daje ci w kazdym posilku 30 g bialka, 60 gram wegli i max 15 gram tluszczu. Posilki jedz co 2 -3 h.
  • 0

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
mam kaloryfer ale jak powiedzialem zaslania go tluszcz
wiem ze miesien nie zaniknie bo ciagle cwicze ale chce pozbyc sie tego tluszczu jak najszybciej
gdybym sie glodzil zanikaly by rowniez miesnie prawda? a tak wcale nie jest wprost przeciwnie
tylko nadal nie wiem jak zredukowac ten cholerny tluszcz wiec po prostu malo jem i duzo cwicze...
  • 0
:)

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
kolejna uwaga bardzo zle ze nie jesz sniadania. Sniadanie to podstawowy posilek w ktorym powinny znalezc sie bilako wegle i tluszcze. Moj przyjaciel z klasy tez nie jadal sniadan i chodzil do szkoly, skonczylo sie tak ze zaslabl trzasl sie strasznie nie reagujac i trafil do szpitala. Jak tracic tluszcz posilki male a czestrze co 2-3 h z duza przewaga bialka tak jak bylo to juz wypisane wyzej. No i treningi jak dajesz zakladajmy godzinke dobra cwiczen to po treningu doloz 45 minut rowerka czy ten bieg. I bez tych zbednych koktajlow i mleka oraz miodu. Zastap to owocami jak czujesz ze potrzebujesz cukrow. A tak to chude gotowane miesko i warzywka no i oczywiscie ciezki zapierdziel na treningach. Mozesz kupic spalacz czy aminokwasy lub bialko ale jak chcesz udziwnic swoj tryb redukwania to napisz wszystko w poszczegolnych tematach zeby nie robic syfu ;)
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
Glodzenie sie to jest najgorszy sposob na odchudzanie.. Juz po pierwszym tygodniu glodówki twoj metabizm spada do poziomu jaki maja 60-cio latkowie skora staje sie obwisla poniewaz traci kalogen,wode i subst odzywcze pooziom hormonow ( glownie testosteronu) obniza sie nawet 6 krotnie. A cialo wlasnie tak bedzie reagówac bedzie magazynowac zapasy na puzniej by przetrwac! Tgz instynkt przetrwania jesli dlugo nie jesz, nie pijesz. To jeśli nagle zjesz organizm odrazu zrobi zapas z tego.. Nawet niewiesz jaka krzywde mozesz sobie wyrzadzic w ten sposób. Mozesz nabawic sie roznego rodzaju horob metabolicznych Krazenia a nie przymujac dlugo cukru mozesz oslabnac i zapasc w spiaczke jesli muzg nie otrzyma wystarczajacej porcij energi w postaci glukozy ktora jest absolutnie konieczna do funkcionowania. Na wlasne zycze glodujac sie mozesz sobie dodac lat chcesz tego?? Panowie troche rozwagi. Moj brat studiuje medycyne. A ja przy okazij przegladam jego rozne madre ksiazki. I uwiez mi wiem co mowie.
  • 0

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
bez obrazy ale slownik tez poprzegladaj ;)
nie mam owbislej skory a muła mam jak zdjecie z twojego avatara wiec zle nie jest
mne chodzi tylko o ten brzuch bo nie chce wygladac dobrze tylko zajebiscie...
  • 0
:)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
46 w lapie?? prowadzac taki tryb jaki prowadzisz?? przy mymiarach ktore podales? dopoki nei zobacze dopoki nie uwierze...

co o slownictwo nie czepiaj sie innych bo sam takie same bledy robisz... a poza tym wiedz ze skoro masz ten "kaloryfer" pod tluszczem to wiedz ze tak szybko tego nie spalisz;] tym bardziej prowadzac twoj tryb, no kolejny raz to powtarzamy ale ty to wiesz lepiej.

TRENUJE BO LUBIE


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)

bez obrazy ale slownik tez poprzegladaj ;)
nie mam owbislej skory a muła mam jak zdjecie z twojego avatara wiec zle nie jest
mne chodzi tylko o ten brzuch bo nie chce wygladac dobrze tylko zajebiscie...

Taki pyskaty to nie dziwie się że żadna panna Cie nie chce i próbujesz wyrobić sobie ciałko, żeby jakąś wyrwać, śmiech na sali, jak widze takich leszczy, na plaży 25 w bicu, 60kg wagi i przez cały czas napięty brzuch, żeby było widać te paski to od śmiechu nie moge się powstrzymać
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
po 1 nie zrobilem ani 1 bledu
po 2 pyskaty? dlaczego mam pokornie patrzec jak pitolicie durenstwa?
po 3 nie chca? otoz chca ;)
po 4 smiej sie smiej ja sie smieje z tych bez karkow wygladajacych jak mutanty popromienne
po 5 nie chcialem byc nie mily ale nie sposob nie byc kiedy ktos jest taki dla ciebie

masz link do foto nizej
artystyczne nieco ;>

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
:)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
kolego to nei fotka.pl ani zaden rantkowy portal zeby dawac jakies zdjecia z sesji z faja, w dziale galeria masz temat jak pozowac i takie fotki wklejaj, takie na przyszlosc bede usuwal.


i jezeli "my" pitolimy glupoty, to szkoda ze swoich wypowiedzi nei widzisz.


koneic offtopu, ktos cos kreatywnego ma dodania, ok reszta bedzie usuwana.



ps. jezeli masz w kablu 46 tak jak powiedziales to ja sie nazywam Arnold S.

Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu

TRENUJE BO LUBIE


cezaryyy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
Ull nie bądź taki kozak. Nie dość ze chcieli Ci pomóc to jeszcze nie umiesz okazać wdzięczności, każdy z nich wie 1000000 razy więcej od Ciebie.
  • 0

ull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)
prosilem o rade
pomyslalem ze mi powiecie co moge jeszcze robic nie majac praktycznie rzadnych narzedzi
czytalem trening domatora ale nie ma to jak wypowiedzi osob cwiczacych nabierzaco
ale rzuciliscie sie na mnie jak na ochlap miesa
za wyjatkiem jednego kolegi ktory radzi mi z dieta
nie kreci mnie robienie sobie fotek zebyscie mogli oceniac moje muly to bez sensu
masz racje to z fotki pl chcieliscie pokazalem
metra nie mam nie mam jak zmierzyc ale zrobie to napewno ;)
  • 0
:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024