Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki pobudzające wzrost...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Kal
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki pobudzające wzrost...
To mój pierwszy post więc witam wszystkich ;)

Nie mam doświadczenia w sprawach odżywek i suplementów więc sprecyzuje swój problem. Mam 18 lat 177,5cm wzrostu oraz masę 65kg. Przez ostatni rok urosłem 2,5cm oraz schudłem (wcześniejszy pomiar 175cm/67kg). Zależy mi na odżywkach stymulujących proces wzrostu, z tego co wyczytałem jest to HGH bodajże. Chciałbym zyskac jeszcze kilka cm więc proszę o polecenie odpowiednich odżywek, najlepiej z allegro. Masy mięśniowej też może trochę po tym przybyc aczkolwiek zaznaczam, że najbardziej zależy mi na wzroście. Czekam na porady specjalistów!

Pozdrawiam
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki pobudzające wzrost...

To mój pierwszy post więc witam wszystkich ;)

Nie mam doświadczenia w sprawach odżywek i suplementów więc sprecyzuje swój problem. Mam 18 lat 177,5cm wzrostu oraz masę 65kg. Przez ostatni rok urosłem 2,5cm oraz schudłem (wcześniejszy pomiar 175cm/67kg). Zależy mi na odżywkach stymulujących proces wzrostu, z tego co wyczytałem jest to HGH bodajże. Chciałbym zyskac jeszcze kilka cm więc proszę o polecenie odpowiednich odżywek, najlepiej z allegro. Masy mięśniowej też może trochę po tym przybyc aczkolwiek zaznaczam, że najbardziej zależy mi na wzroście. Czekam na porady specjalistów!

Pozdrawiam


witam niestety nie wyprodukowali odzywek ktore pomoga we wzroscie takim o jaki ci chodzi... a te odzywki np. gh max czy inne stymuluja przyrost mieśni...
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki pobudzające wzrost...
No zgodze się z Sacrev'em raczej nie ma suplementów wspomagających szybsze rośnięcie w górę. Co prawda są stymulatory wzrostu ale one jak pisał sacrev pomagają w rozroście mięcha, wspomagają produkcję hormonu wzrostu jakim jest testosteron jednak zamiast w zwyż rośniesz w szerz ;) Z takim problemem powinieneś udać się do lekarza oni mają jakieś tam "specyfiki" na wzrost. Przeszukaj dokładniej forum już o tym ktoś pisał wcześniej.
  • 0
Dołączona grafika

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki pobudzające wzrost...

No zgodze się z Sacrev'em raczej nie ma suplementów wspomagających szybsze rośnięcie w górę. Co prawda są stymulatory wzrostu ale one jak pisał sacrev pomagają w rozroście mięcha, wspomagają produkcję hormonu wzrostu jakim jest testosteron jednak zamiast w zwyż rośniesz w szerz ;) Z takim problemem powinieneś udać się do lekarza oni mają jakieś tam "specyfiki" na wzrost. Przeszukaj dokładniej forum już o tym ktoś pisał wcześniej.


ja już ci moge odp co lekarzci powie bo słyszałem wypowiedzi lekarzy..."masz dopiero 18 lat a organizm rosnie do 21roku życia a zreszta masz przecietny wzrost w tym wieku "...jesli chodzi o środki hormonalne typu hgh to wypisze cie je tylko przy naprawde skrajnym przypadku wiec nie licz... masz jeszcze czas urosnąć...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024