Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program 300 brzuszków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

MarCinek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Interesuje sie kazdym sportem jakim sie da :) .
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:56

Napisano Ponad rok temu

Program 300 brzuszków
Witam chciałbym sie Was poradzić czy program 300 brzuszków [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <----
Jest efektowny czy to nie ma sensu . Ponieważ robiłem 6 weidera ale to był dla mnie za duży wysiłek(mam 14 lat) i mnięsnie brzucha nie równo się kształtowały . Lewa strona brzucha efektowniej się kształtowała i chciałbym teraz przerzucić się własnie na te " 300 brzuszków " prosiłbym o poradę . Z góry dziękuje
  • 0
Dołączona grafika

MarCinek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Interesuje sie kazdym sportem jakim sie da :) .
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:56

Napisano Ponad rok temu

Re: Program 300 brzuszków
A i jeszcze jedno . Bo 6w ćwiczę już 23 dni i jak pisałem mięsnia po prawej stronie brzucha formują się lepiej . Po lewej prawie nie widać żadnej poprawy. Czy tu potrzeba jeszcze czasu do uformowania tych mięśni ? . Wszystkie ćwiczenia robie tak jak trzeba a jednak ta prawa strona brzucha jest bardziej wyrzeźbiona . Co mam zrobić aby te mięsnia sie wyrównały bo to tak " nie ludzko " wygląda :?: . Z góry dziekuje :)

Użytkownik MarCinek edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Dołączona grafika

bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Program 300 brzuszków
brzuch wystarczy trenować dwa razy w tyg,

zastosowałem pierwszy raz w życiu dietę i naglę brzuch mi się odsłonił, wcale go nie trzeba katować każdego dnia
takie moje zdanie

pisałem już u kolegi w Twoim wieku, ogólnie to przeczekaj z rok dwa z tymi treningami

szczerze to i zrobisz 1000 brzuszków dziennie i nie będzie wielkiej różnicy
  • 0

Sethbdg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Program 300 brzuszków
Hej.
Sorki, że odkopuję temat, ale bez sensu zakładać nowy, jak podobny wątek już istnieje.

Zacząłem w poniedziałęk robić program 300 brzuszków.
Wcześniej zrobiłem do połowy A6W (dwadzieścia-parę dni).
Tak jak w programie trzystu brzusków jest napisane, tak wszystko robię, czyli począwszy od testu.
Na ów teście zrobiłem jakieś 50 brzuszków.
Później jak już zaczynają się ćwiczenia jest sześć serii, z czego ostatnia to max.
W pierwszym (dla mnie) tygodniu, czyli "51-60 brzuszków" max na końcu to średnio minimum 15 powtórzeń.
No i do sedna: dziwi mnie fakt, że po całych pięciu seriach, max na końcu w poniedziałek, wtorek i środę zrobiłem po 50, a dzisiaj byłem w stanie zrobić bitą stówę.
I teraz się zastanawiam, czy coś jest nie tak, czy po prostu jestem tak wytrzymały?
Dodam, że parę lat temu skończyłem moją kilkoletnią "karierę" wioślarską - bo to też może mieć wpływ.
A co do samego wykonywania przeze mnie brzuszków, to robię je tak, że rękoma dotykając tyłu głowy podnoszę tułów tak, aby kąt między tułowiem a podłogą wynosił ok 45 stopni - wtedy czuję największe napięcie mięśni brzucha.

Proszę o jakąś opinię, bo nie wiem, czy to dobrze, czy źle, czy coś mam zmienić, poprawić czy co?
A może po prostu traktować ten pierwszy tydzień, jako swojego rodzaju rozgrzewkę?
Bo w każdy ostatni dzień tygodnia jest test, który określa, do którego cyklu przejść następnie, ale to wydaje się być trochę sporo, skoro zacząłem od 51-60 i po pierwszym tygodniu skaczę z 5-6 poziomów wyżej. :)

Z góry dzięki za info
Pozdrawiam. :)
  • 0

silowniabiz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swarzędz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Ćwiczenia na siłowni, handel, muzyka, latanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Program 300 brzuszków
Moim zdaniem brzuch wyrabia się przy standardowych ćwiczeniach kulturystycznych i faktycznie nie trzeba go osobno katować.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sethbdg
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Program 300 brzuszków
No tak, już napisano o tym wcześniej, ale nie o to pytałem :P

Lubię ćwiczyć brzuch, a ponadto nie zajmuję się kulturystyką. :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024