Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chciałbym wziąć omnadren


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

olo27
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Chciałbym wziąć omnadren
Witam i z góry przepraszam jeżeli w jakiś sposób nie dostosowałem się do zasad panujących na tym forum:)
Pewnie wielu z was będzie się ze mnie nabijało,ale trudno muszę zadać to pytanie.Mam 27lat,190cm wzrostu i 74kg wagi,czyli kogut;/ biorąc pod uwagę mój wzrost. Nie jestem jakimś niejadkiem od razu mówię,bo naprawdę potrafię zjeść:)fakt faktem często i gęsto nie są to regularne posiłki.
Miałem krótki epizod z siłownią,bo niestety praca troszkę kolidowała i muszę się przyznać szczerze że brakowało także samozaparcia.W sumie nigdy nie miałem ciągotek do sportów siłowych,bo praktycznie od zawsze trenowałem piłkę nożną i ona mnie raczej absorbowała w 100%.Ale przechodząc do sedna sprawy,jak już wspominałem ważę 74kg i nie ukrywam że źle się z tym czuję,moim marzeniem jest waga przynajmniej 10kg większa.Ostatnio rozmawiałem o tym problemie z moim znajomym, notabene właścicielem sklepu z odżywkami i ten podsunął mi pomysł żeby wziąć 10 strzałów Omnadrenu,praktycznie byłem już zdecydowany,ale coś mnie odwiodło od tej decyzji.Chciałbym uzyskać jakąś fachową poradę,czy jest duże ryzyko,że to mi zaszkodzi w takiej ilości i czy w ogóle da jakieś efekty... Boję sie troszkę o swoje zdrowie a o fredzie nie wspomnę:)no i tego czy to szybko mi nie zjedzie później. Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi :)
  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym wziąć omnadren
Masz Ty wg jakis staz na siłowni ? To po 1 .

Po 2 , omka to mix testosteronów co dla poczatkujacego nie jest najlepszym rozwiązaniem , po 2 tak czy tak 10 strzałów to za mało .

Po 3 , do cyklów sterydowych potrzeba dobrej diety , dobrego treningu i dodatkowej suplementacji .

Po 4 " Chciałbym uzyskać jakąś fachową poradę,czy jest duże ryzyko,że to mi zaszkodzi w takiej ilości i czy w ogóle da jakieś efekty... Boję sie troszkę o swoje zdrowie a o fredzie nie wspomnę:)no i tego czy to szybko mi nie zjedzie później. "

Masz fachową porade : Powiedz swojemu znajomemu zeby sie zwolnił z tego sklepu bo robi tylko ludzią krzywde i nie ma pojęcia o niczym , moze w suplementacji coś tam wie , ale na temat sterydów niech sie nie wypowiada juz do nikogo . Czy Ci zaszkodzi , z Twoja wiedza teoretyczna i praktyczna napewno nie pomoże . Czy beda jakies efekty , tymczasowe , pozniej wszystko zejdzie bo nie bedziesz umiał tego utrzymać , bez dobrego odbloku mozesz miec problemy z fajką .


Moja rada : Zacznij jesc systematycznie dobre posiłki ( wartosciowe ) , zacznij dobry trening na siłowni , kup dobrego gainera i białko . Tyle na ten temat , po omke wróc za pół roku minimum .

Nie mam wpływu na Twoja decyzje , ale nie kłuj tego , krzywde sobie zrobisz .
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym wziąć omnadren

W dziale DOPING wymagany jest uzupełniony profil, lub napisanie o sobie danych typu: waga, wzrost, ile masz lat, staż itp. Bez uzupełnionego profilu lub braku tych danych nie otrzymamy żadnej odpowiedzi i może zakończyć się to upomnieniem lub BANem konta.


TRENUJE BO LUBIE


olo27
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym wziąć omnadren
Dzięki VanEyden za odpowiedź! A co myślisz o tym jakbym się udał do dietetyka,żeby mi to jakoś przyzwoicie rozpisał + gainerek jak napisałes wyżej.O siłce jakoś ciężko bedzię mi chyba pomyśleć bo mam prace raczej fizyczną i jeszcze dodatkowo nocki do tego co drugi tydzień dochodzą.Często wracam zajechany z roboty że praktycznie o wyrku tylko myślę:)więc przerzucanie kolejnych kg już mi się nie widzi:)
Ps kozak ta nuta Logo dzielnicy :)

Użytkownik olo27 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym wziąć omnadren

Dzięki VanEyden za odpowiedź! A co myślisz o tym jakbym się udał do dietetyka,żeby mi to jakoś przyzwoicie rozpisał + gainerek jak napisałes wyżej.O siłce jakoś ciężko bedzię mi chyba pomyśleć bo mam prace raczej fizyczną i jeszcze dodatkowo nocki do tego co drugi tydzień dochodzą.Często wracam zajechany z roboty że praktycznie o wyrku tylko myślę:)więc przerzucanie kolejnych kg już mi się nie widzi:)
Ps kozak ta nuta Logo dzielnicy :)


Omka i to bez siłowni :) Rozwaliłes mnie B) Nie potrzebny Ci dietetyk , dietke mozna ułozyc samemu w 10min , typową masówke oczywiscie bez wyliczania wysztkiego , jak nie bedziesz cwiczyl to po gainerze wywali ci opone na brzuchu i bedziesz wygladal jak gruszka , u ory waski na dole bańka . Napisz na priv a cos sie wymysli , tylko daj spokuj z SAA :) I pozdrów kolege ze sklepu :)
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym wziąć omnadren
Masz zajebiaszczego kolege ludzie decyduja sie na SAA po dluszym czasie to po pierwsze!!!
Kolo wciska ci ome byle sprzedać kto normalny wciska omke komus kto nawet nie ćwiczy nie kumam takich ludzi!
A po trzecie i tak walil byś pewnie propa o dobra omke trudno nie karzdy ma do niej dostep.
Więc weż sie za trening dietke a za jakis czas napewno uzyskasz pomoc w tym dziale.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024