Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót do formy po sterydach ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Juan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót do formy po sterydach ?
Cześć wszystkim !
Na początek opisze może mój "przypadek".
Otóż od 12 roku życia przez 5 lat trenowałem siatkówkę, dodatkowo robiłem dużo ćwiczeń na swojej wadze (drążek, brzuchy itp, czasem siłownia).
W wieku 17 lat miałem bardzo dobrze wyrzeźbione ciało ale ... zachorowałem na oczy - słabo widziałem, nie mogłem grać w siatkówkę, nie widziałem piłki no i tak zrobiłem sobie przerwę we "wszystkim".

Okulista przepisał mi lekarstwa - nie dodał że to sterydy. Po 3 tyg. wzmożonego apetytu i szybkiego tycia
odwiedziłem go jeszcze raz i wszystko wyjaśnił. Kuracja miała trwać jeszcze 1 tydzień, więc pomyślałem sobie że biorąc sterydy dobrze pochodzić na siłownie.
Nic nie schudłem,nie wyrzeźbiłem jedyne co zyskałem to rozstępy na bicepsach. Coś się we mnie zmieniło i od tamtej pory aż do dziś zrezygnowałem ze sportu.

Aktualnie mam 191cm wzrostu i ważę 105kg, 2 lata temu było 85kg przy wzroście 190~.

Prosiłbym Was drodzy użytkownicy o pomoc w dobraniu treningów, dzięki którym schudnę (głownie na brzuchu i udach) będę miał dobrą kondycję i dynamiczne mięśnie (chciałbym wrócić do siatkówki). Przeglądałem długo to forum i wiem, że ważna jest też bardzo dieta i tutaj też potrzebowałbym Waszej pomocy.

Czekam na Waszą pomoc. Wróciła mi motywacja i wiem, że dam radę coś zmienić :)
  • 0

Juan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do formy po sterydach ?
Z siłownią mam trochę ciężko, bo studia a wieczorami strasznie drogie karnety są a jako student też nie mam sporo pieniędzy.
Ćwiczenia z jakimiś hantelkami, stacjonarne, rower - w ciągu tygodnia dam tylko radę. W weekend jak wracam do domu, mam za darmo siłownię, basen i saunę .

Więc jakieś ćwiczenia na taki rozkład ?


p.s. jeszcze poszukam w okolicy jakiś tanich miejscówek, bo kiedyś szukałem ale ciężko jakieś tanie znaleźć było ;/

Użytkownik Juan edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024