Skocz do zawartości


Zdjęcie

ławka i sztangi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ławka i sztangi
witam.
mam 16lat i zamierzam a nawet zacząłem ostro jechać z ćwiczeniami.Zebrałem troche funduszu i zamierzam kupić ławke i sztangi, wybrałem takie coś:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i sztangi:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

proszę o pomoc w doborze sprzętu i szczere odpowiedzi :] i dodam ze w tych sprawach jestem zielony. :(

pozdrawiam
jarzab44
  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
Słabej jakości ławka i obciążenie, gryfy są ok.
Poszukaj ławeczki na stronie kelton.pl a obciązenie sztangielki i gryf prosty na allegro... jest duzo ofert...
Podaj kwote jaką chciałbyś przeznaczyć na siłownie to pomożemy coś wybrać :(

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
cena w okolicach tamtych aukcji.a gryf tylko prosty, takie cos by stykło [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ??a co do keltona to niestety za drogo, ale za jakość trzeba płacić :(

Użytkownik jarzab44 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
Gryfy: jeden prosty 180cm i 2 małe po 40 cm
Ławka: ta co ty podałeś niepotrzebnie ma te bajery do rozpiętej i do nóg...na tym się zle ćwiczy i skos jest do bani bo nie ma stojakó regulowanych czyli będziesz musiał odkładać sztange nie na stojaki bo są na wysokości twojej głowy... tylko odłożyć ja na podłoge co jest nie wygodne z dużym obciążeniem...
Poszukaj ofert na allegro napewno znajdziesz coś w dobrej cenie...

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
Mam mały dylemat ponieważ na allegro albo są zwykłe ławki ale bez regulacji albo są te z bajerami i sam nie wiem co wybrac np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo np.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tu nawet jest spełniająca wymagania: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ale może byc szajs :(

Użytkownik jarzab44 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
A może masz jakąś siłownie w pobliżu ?
Jeżeli nie, polecam Ci kupienie hantli 2x 20 kg regulowane: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] coś takiego, chodzi oto żebyś miał to na lata a nie na jeden sezon, bo widziałęm że w pierwszym linku wstawiles plastikowe obciazenie z piaskiem w srodku, ktore po dłuzszym uzywaniu poprostu rozpada się.

ja bym zrobił tak: kupił bym porządne regulowane hantle a za jakiś czas jak dozbierasz kase i ci się nie znudzi ćwiczenie to bym kupił ławeczke + gryf prosty... z motywacją na siłowni bywa różnie, a szkoda żebyś wyrzucił tyle kasy w sprzet i tego nie uzywał.
Z hantlami mozesz juz ułozyć konkretny trening dodac do tego pompki, itp jest wiele opcji...
To tylko moje rady, rób jak uważasz :( jak coś to pisz postaramy się pomóc.

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
z siłką będzie trudno bo mieszkam w małej miejscowości, dwa pierwsze linki nawet nie brałem pod uwage a co do ławeczek to napaliłem sie na nie a na te z modlitewnikiem tym bardziej, jednakże rozumiem ze lepiej zainwestować więcej ale kupić lepszy sprzęt i nie żałować później.A z taką ławką można trenowac hantlami, sztangami na wiele sposobów.musze sie głęboko zastanowić :(
  • 0

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
A co do tych hantelek to czym sie różnią od tych za 270zł w komplecie ze gryfem prostym?konkretniej to chodzi mi o te:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mam rozumieć ze te 1 hantle to są plastikowe??ale jajaaaa nie pomyślałbym

Raczej cie posłucham bo według mnie masz racje.Ale postanawiam zrobić tak: kupic te hantle [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a do tego na allegro albo w sklepie sportowym jakby byl w miare dobrej cenie gryf prosty np. taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co myslisz o takim komplecie?

Użytkownik jarzab44 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

jarzab44
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi

A co do tych hantelek to czym sie różnią od tych za 270zł w komplecie ze gryfem prostym?konkretniej to chodzi mi o te:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mam rozumieć ze te 1 hantle to są plastikowe??ale jajaaaa nie pomyślałbym

Raczej cie posłucham bo według mnie masz racje.Ale postanawiam zrobić tak: kupic te hantle [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a do tego na allegro albo w sklepie sportowym jakby byl w miare dobrej cenie gryf prosty np. taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co myslisz o takim komplecie?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<albo taki gryf hmmmm?
  • 0

Kelton_MK
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
za niewielkie pieniądze polecam ten zestaw :( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Dołączona grafika

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ławka i sztangi
To ja polecam zajrzeć dfo moejgo sklepu i tam wybrac coś dla siebie:) Link masz w podpisie. A czym różnią się te ławki? Raz ze firmą,a dwa innymi przydatnymi funkcjami,jak regulacja,czy modlitewnik,lub inne rzeczy dzięki któym możesz cwiczyć na wiele sposobów. Nie raz nie warto patrzeć tylko na cenę,kupujac coś taniego i prostego możesz potem żałowac.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024