Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy kulturystki to przeważnie lesbijki ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

spook
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy kulturystki to przeważnie lesbijki ?
Witam serdecznie.
Postanowiłem napisać na forum chociaż z kulturystyką nie mam nic wspólnego. Mój problem na pewno u większości z Was wywoła rozbawienie, lecz jeśli będzie ktoś życzliwy i będzie chciał podzielić się swoimi uwagami będę wdzięczny.
Jestem w wieku około 30-stki, u zwykłych kobiet raczej nigdy nie miałem powodzenia ze względu na posturę, po prostu żadna zgrabna dziewczyna nie chce być z wypierdkiem który od większości z nich jest lżejszy, ale to bez znaczenia.
Teraz konkrety... do czasu gdy nie miałem neta po prostu na myśl mi nie przyszło że babki mogą być przypakowane podobnie jak dobrze zbudowani faceci, gdy pierwszy raz zobaczyłem taką dziewczynę na filmiku o mało nie spadłem z krzesła. I od tego czasu mam problem- każda kobieta która nie ma masy po prostu nie podoba mi się, poniżej pogląd :-)



Może znacie takie powiedzenie że przeciwieństwa się przyciągają :-)
Teraz czas na pytanie do Was.
Ponieważ większość z Was regularnie ćwiczy na siłowni, niektórzy poznali być może dziewczyny które nie przychodzą tam tylko by pozbyć się nadwagi.
Co myślicie o dziewczynach które pakują, czy większość z nich to lesbijki, a jeśli jakaś jest hetero to jakich facetów preferują, i czy idzie z taką wytrzymać na codzień?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024