Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alistair: Będę jednej pokonać Schilt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Alistair: Będę jednej pokonać Schilt
Alistair: Będę jednej pokonać Schilt

Alistair Overeem pokonał niebezpiecznych Ben Edwards z KO w pierwszej rundzie KOŃCOWE 16.. Coraz bardziej jak potwór walki za każdym razem, posłuchajmy, co ma do powiedzenia na temat staje się stałym zawodnikiem K-1.
Stając się potworem K-1
Jadąc ze świata MMA w ringu K-1 w 2008 roku, Alistair dowiedział zasadach K-1 i pokazał swoje umiejętności z KO, przesyłając pełne prawo hak Edwards.

Jest pewien, pokazał Tyrone Spong, jego pierwszy przeciwnik w 11 grudnia POLA K-1 WORLD GP 2010 FINAL, a on ma duże szanse, aby być koronowanym królem K-1 w tym roku. "Będę z jednej pokonać Schilt!" Czy outsider naprawdę Zbawiciela? Czy jest ktoś kto może zatrzymać Alistair?


Dlaczego będzie z jednej pokonać Schilt? Bo jestem wyjątkowy.
- Patrząc wstecz na uderzenie Ben Edwards i jego postawa jak by wygrać turnieju, co myślisz?
Alistair: Moje ciosy, kopnięcia i kolana wszyscy zebrali się doskonale. Ostatni raz był to cios, ale w finale będę KO z kolan.

- Myślisz, że Schilt będzie przeszkodą do zdobycia korony?
Alistair: Myślałem, że jestem jedynym, który może pokonać tego faceta. Dlatego wybrałem inną grupę niż jego, aby można było go spotkać w finale.

- Na rysunku, można zdecydowały się przejść po Schilt. Nie chcesz z nim walczyć, podczas gdy masz siłę?
Alistair: Jeśli to możliwe, chcę z nim walczyć w finale. Jesteśmy w tej samej drużynie. Nawet jeśli nie mogą być przyjaciółmi, lubię go bardziej niż inni (w turnieju).

- W grupie są Spong, Ghita i Saki. Są one ciężkie myśliwce, więc nie będzie to trudne?
Alistair: Nie bić, nie każdy w K-1 Best 8, który jest łatwy. Wczoraj było tak. Czy ktoś nie jest żadną gwarancją bicia, ale mam KO. Jeśli przygotowujemy prawo tym razem wygram.

- Dlaczego mówisz, że jesteś jedynym, który może pokonać Schilt?
Alistair: To dlatego, że mam inny rodzaj bytu. Jestem silny, jestem szybki, i robić rzeczy nieoczekiwane. I zawsze będę walczyć inny mecz. Ale co ciekawe meczu? Podobnie jak jego nazwa "Semmy" oznacza, Schilt jest zawsze taki sam. Jego mecze są zawsze takie same, nudne. Dlatego nie wygrasz.

- Jeśli walki Schilt, jak można dostać KO?
Alistair: W połączeniu punch i kolana.

- Czy jesteś pewien, można go pokonać w pierwszej rundzie?
Alistair: Nie mogę obiecać, że dlatego, że facet jest trudny do pobicia, ale jeśli chcemy walczyć z pełnym trzech rundach, na pewno będę mieć kontrolę nad każdym z nich.

- A co, jeśli Schilt wygrał w tym roku?
Alistair: Ten facet jest dobrym mistrzem, ale jego mecze są nudne i że jest nudna zawodnikiem. Jego fani są nawet w stylu: "Och, jeszcze jeden z jego pozycji jest taki sam jak zawsze!" Nie można na to poradzić. Ale ja się mistrzem, który pokazuje niesamowite walki, że każdy kocha.

Nie ma nikogo, kto może mnie pokonać!
- Będzie to historia zmian, jeśli były zawodnik MMA staje się mistrzem K-1.
Alistair: Przyniesie to duża zmiana. Zmienię K-1.

- Po wygrywasz K-1, wrócisz ponownie do pierścienia DREAM lub MMA?
Alistair: Jeśli mogę zostać mistrzem K-1, będę na celu stać się mistrzem DREAM.

- Co myślisz, kiedy myślisz o sobie o K-1 pasa i pas DREAM?
Alistair: Ha! Ha! Ha! Widzę to już wkrótce!

- Będzie to wyglądać całkiem fajnie mieć oba pasy na ramiona, gdy pojawi się w ringu, co?
Alistair: Tak, byłbym tak silny, że będę w stanie unieść ciężar oba pasy.

- Jesteś silny fizycznie, a w minionym roku swoją technikę opracował wiele.
Alistair: To dlatego, że był to dobry zespół, dobrego trenera i partnerów, praktykowane w wielu ostrości. To naturalne, bo wszedł w K-1 z tak wielkie zaufanie.

- Co myślisz o tym, jak urosły?
Alistair: Dobre pytanie. Odkąd przybył do Japonii w 1999 r. do walki w turnieju KOK, 11 lat minęło szybko. W tym czasie Walczyłem wiele meczów, a ostatnio mam wrażenie, jakbym zmieniał się nieco. To jak mam tu dzisiaj.

- Jeżeli czujesz urosły ostatnio?
Alistair: Power, siłę mojej punch, moja technika. Wszystko razem uległa poprawie. To, co każdy widzi się w ringu.

- Jaka jest rzeczą, którą musisz najbardziej, aby uzyskać tytuł K-1 w tym roku?
Alistair: muszę być w stanie skupić się jak najbardziej, kiedy jestem szkoleń. Jestem również planowanie, przechodząc do obozu szkoleniowego. Zobaczymy na 11 grudnia.

- Jakie szkolenia zrobisz w obozie szkoleniowym?
Alistair: Jestem tylko pociągu w Tajlandii, czy Holandii. Szkolenie będzie wszystkie właściwości fizyczne, techniczne i będę prowadzić naprawdę odżywcze diety. Mam zamiar budować się w dwa miesiące.

- Jakie są szanse na wygraną z was w końcu?
Alistair: Co?!! Nie ma nikogo, kto mógłby pokonać mnie! Będę zmiażdżyć każdego! Wszystko inne jest niemożliwe.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024