Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków
Witam

Na wstępie chciałbym napisać, że mam teraz 186 cm wzrostu i warze 74 kg, mam 23 lata. Wcześniej do 14 roku życia byłem gruby.
Z tego wynika, że teraz mam odpowiednią wagę do wzrostu i powinienem być chudy, niestety tak nie jest.
Jestem szczupły lecz mam tłuszcz na brzuchu i bokach (i to nawet sporo). Nie wiem kompletnie dlaczego to mi spaść nie chce. Od jakiegoś czasu ograniczam jedzenie które sprowadza się czasem góra do dwóch kanapek rano bądź wcale, do większego obiadu, kolacji nawet nie ruszam chodź odczuwam głód. Nie stosowałem jeszcze żadnych ćwiczeń bo w tej kwestii zielony jestem i w związku tym bardzo bym prosił was o jakieś rady dotyczące zrzucenia tłuszczu z brzucha i boków (bo wku..ą mnie te fałdy). Fajnie byłoby też jakbym chodź lekki zarys miał widoczny mięśni brzucha. Bardzo was proszę o jakieś metody na ćwiczenia, ale interesują mnie głównie ćwiczenia w domu, bo na dzień dzisiejszy na siłownie mnie nie stać.

P.S Może wiecie ile tak mniej więcej potrzeba czasu na zrzucenie tłuszczu z brzucha takiej osobie z moją posturą.
Czy w zrzuceniu tłuszczu może pomóc mi aerobiczna 6 weidera ?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
  • 0

piotrek_szczecin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:86
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:130
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków
hmm... skoro twierdzisz, że masz "fałdy" na brzuchu to wątpie, żeby udało Ci się wykonać 6 weidera, pozatym to ćwiczenie jest dla ludzi, którzy mają już płaski brzuch i chcą zrobić kratę, takie moje zdanie. ;)
Napisałeś, że na tą chwilę nie stać Cię na siłownię, ale na zrzucenie brzucha najlepsze jest bieganie i dobra dieta... tutaj odniose się do tego co napisałeś, że nie jesz kolacji, ograniczasz jedzenie do 2 kanapek ;) pamiętaj, że to co robisz to nie dieta tylko GŁODÓWKA, która do niczego nie prowadzi, a można zrobić sobie krzywdę.
Zajrzyj do działu "Dieta" wylicz zapotrzebowanie energetyczne z ujemnym bilansem kalorycznym, a do końca roku będziesz miał płaski brzuch ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Born To Fight !

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie tłuszczu z brzucha i boczków
Jako takich fałd nie mam. Ogólnie jak się wyprostuje to lekka opona ale mnie to denerwuje, najbardziej widać jak się zginam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024