Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy długie bieganie ściera kości?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy długie bieganie ściera kości?

Czy to prawda że gdy się od rana do wieczora cały dzień jeździ na rowerze albo biera albo gdyby codziennie pracować przez 10 godzin przy zrywaniu jabłek to że można sobie zetrzeć stawy?

I czy gdy stawy by suę starły to czy za kilka dni się zregenerują czy to końca życia mogą boleć.

Kiedyś bardzo mi się przykrzyło i jeździłem od rana przez 9 godzin do innych miejscowości w innych powiatach żeby podejrzeć na podwórkach czy jakaś kobita gdzie tam mieszka i gdy wróciłem to piekły mnie kolana i byłem jak pijany i przez 2 dni mnie bolały kolana ale na 3 dzień już przestały ale po pierwsze nocy nad ranem gdy mnie nadal bolały to myślałem że do końca życia mogą stawy boleć.

Mam 29 lat 184 kg 70 cm wzrostu

Czy na siłowni też można sobie stawy pościerać.

Gdy się jedzie gdzieś daleko rowerem i w ten sam dzień trzeba wrócić to nie da się dawkować wysiłku tylko cały czas trzeba jechać i to szybko żeby na noc do domu zdążyć

 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy długie bieganie ściera kości?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024