Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
266 odpowiedzi w tym temacie

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Jezeli to jest wywolane gainerem mysle ze po 7 dniach stosowanie w/w srodkow (mydla i spirytusu salicynowego) bedziesz widzial poprawe. Zastosuj rowniez cynk i wit C. Jednak jezeli bedzie sie nasilac idz do dermatolaga. Nie musialo to rowniez miec nic wspolnego z odzywka tylko czysty zbieg okolicznosci - powrot zapelenia skory ! Wiem jak choroba skory (tradzik) moze wkurwiac !!

szkoda gadać koszulki wykrwawione, prześcieradło itd.:/
zakupiłem sobie mydełko i spirytus!!
tylko nie wiem czy odstawić gainera i rozpoczać kurację czy też go skończyc bo niedużo zostało i w tym czasie się leczyć??
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

szkoda gadać koszulki wykrwawione, prześcieradło itd.:/
zakupiłem sobie mydełko i spirytus!!
tylko nie wiem czy odstawić gainera i rozpoczać kurację czy też go skończyc bo niedużo zostało i w tym czasie się leczyć??


Zacznij stosowac mydla i spirytus oraz dokoncz gainera a po zakonczeniu brania odzywki stosuj w/w produkty przez 7dni i jezeli zobaczysz poprawe to bedziesz wiedzial co bylo przyczyna.

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Zacznij stosowac mydla i spirytus oraz dokoncz gainera a po zakonczeniu brania odzywki stosuj w/w produkty przez 7dni i jezeli zobaczysz poprawe to bedziesz wiedzial co bylo przyczyna.

dzięki MAC za pomoc ;) bede informował na bierząco o postępach, jeśli takie wogóle będa...
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

dzięki MAC za pomoc ;) bede informował na bierząco o postępach, jeśli takie wogóle będa...


Spoko, przezylem tą skurwiałą chorobę i więdze mam sporą na ten temat. Czekam za info i kuruj sie !

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Mac co możesz o tym powiedziec z fachowej strony, to jest zdjęcie pleców...

Załączone pliki


  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Mac co możesz o tym powiedziec z fachowej strony, to jest zdjęcie pleców...



Siema, odpowiem Tobie pozniej obecnie jesem wyjebany jak koń po westernie ( praca, silownia itd...)

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
a to sa twoje plesy???
pewnie duzo sie poci i dlatego na plecach wyskakuja mu krosty lub poprostu przechodzi pewien okrec w dojzewaniu :D
albo bierze koksy jest wiele przyczyn powstawania krost na plecach
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Mac co możesz o tym powiedziec z fachowej strony, to jest zdjęcie pleców...


Nie wygląda to az tak zle ( to co Ja juz widzialem to masz bardzo maly problem ). Musisz przerwac stosowanie Gainera - mysle ze dostałeś uczulenie na jakis skladnik. Czesto w tanich gainerach jest pełno syfu i wiele osób dostaje uczulenie. Jezeli Cie to męczy idz do lekarza i powiedz mu ze dostales to uczulenie po w/w odzywce i jezeli jest mozliwosc zapytaj sie o Dexaven, wystarcza 2-3 zastrzyki i 80% uczulenia zniknie reszta zejdzie po 2 tyg. Zastosuj żel pod prysznic z peelingiem i przecieraj skóre spirytusem salicynowym. Pozdro

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

a to sa twoje plesy???
pewnie duzo sie poci i dlatego na plecach wyskakuja mu krosty lub poprostu przechodzi pewien okrec w dojzewaniu :D
albo bierze koksy jest wiele przyczyn powstawania krost na plecach

kolego doradco mam skończone 20 lat więc na dojrzewanie w moim przypadku troche za późno...a co do koksów to raz tylko mete na oczy widziałem i nie biore tego :D
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Nie wygląda to az tak zle ( to co Ja juz widzialem to masz bardzo maly problem ). Musisz przerwac stosowanie Gainera - mysle ze dostałeś uczulenie na jakis skladnik. Czesto w tanich gainerach jest pełno syfu i wiele osób dostaje uczulenie. Jezeli Cie to męczy idz do lekarza i powiedz mu ze dostales to uczulenie po w/w odzywce i jezeli jest mozliwosc zapytaj sie o Dexaven, wystarcza 2-3 zastrzyki i 80% uczulenia zniknie reszta zejdzie po 2 tyg. Zastosuj żel pod prysznic z peelingiem i przecieraj skóre spirytusem salicynowym. Pozdro

Mac dość ciężkie życie prowadzisz :D

obecnie stosuje gainer laktofit 15 jest to jakiś czeski specyfik :D te zastrzyki co mówisz to są bezpieczne i jest szansa, że to zniknie i się już nie pojawi, czy jak znów będe brał gainera to problem powróci...?? :D
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Mac dość ciężkie życie prowadzisz :D

obecnie stosuje gainer laktofit 15 jest to jakiś czeski specyfik :D te zastrzyki co mówisz to są bezpieczne i jest szansa, że to zniknie i się już nie pojawi, czy jak znów będe brał gainera to problem powróci...?? :D


Masz juz odpowiedz na swoj problem "czeski specyfik". Dexaven jest bardzo silnym lekiem przeciwzapalnym! Ma bardzo duzo skutkow ubocznych i dlatego bierze sie go bardzo krotko ! Nawet olbrzymia wysypke/tradzik/zapalenie skóry potrafi wyleczyc w wciagu tygodnia ! Kupuj gainery firmowe! Zobacz co chlopaki polecaja na forum w dziale suplementy ! Nie warto oszczedzac bo mozna duzo stracic !!!

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Masz juz odpowiedz na swoj problem "czeski specyfik". Dexaven jest bardzo silnym lekiem przeciwzapalnym! Ma bardzo duzo skutkow ubocznych i dlatego bierze sie go bardzo krotko ! Nawet olbrzymia wysypke/tradzik/zapalenie skóry potrafi wyleczyc w wciagu tygodnia ! Kupuj gainery firmowe! Zobacz co chlopaki polecaja na forum w dziale suplementy ! Nie warto oszczedzac bo mozna duzo stracic !!!

powiedz mi jakie to mogą być skutki uboczne bo jestem bardzo uprzedzony do tego, no wiesz te sterydy i takie tam...czy warto zaryzykować??
może jakbym przeszedł na coś w stylu MutantMass to nie byłoby teraz tego problemu??
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Jezeli masz problemy z chorobami skórnymi od gainera to pomysl co mogło by się stac po sterydach ! Wylecz sie, zastosuj w/w MM i zobacz rezultaty. Jezeli bedziesz mial nadal problemy to Twoje cykle sterydowe zrobią ładny bałagan na Twojej skorze ! Mozna stosowac saa bez duzych zmian skórnych ale cykle bede drogie i słabe ( Winstrol, Nandrolone, Boldenone, Undestor itd).

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Jezeli masz problemy z chorobami skórnymi od gainera to pomysl co mogło by się stac po sterydach ! Wylecz sie, zastosuj w/w MM i zobacz rezultaty. Jezeli bedziesz mial nadal problemy to Twoje cykle sterydowe zrobią ładny bałagan na Twojej skorze ! Mozna stosowac saa bez duzych zmian skórnych ale cykle bede drogie i słabe ( Winstrol, Nandrolone, Boldenone, Undestor itd).


Mac co ty wogóle piszesz?? :D
żadnych sterydów jak do tej pory nie brałem!!! i nie myśle po to sięgać!!! :D :D :D
miałem do ciebie zapytanie o ten zastrzyk jakie ma on skutki uboczne i czy coś poważnego może mi się stać??
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Mac co ty wogóle piszesz?? :D
żadnych sterydów jak do tej pory nie brałem!!! i nie myśle po to sięgać!!! :D :D :D
miałem do ciebie zapytanie o ten zastrzyk jakie ma on skutki uboczne i czy coś poważnego może mi się stać??


Hehehehe a kto to napisal ???????? " powiedz mi jakie to mogą być skutki uboczne bo jestem bardzo uprzedzony do tego, no wiesz te sterydy i takie tam...czy warto zaryzykować??" :D

Piszcie pytania precyzyjnie to nie bedzie zonkow w odpowiedziach nie jestem jasnowidzem o co wam aktualnie chodzi ! Steryd to steryd a kortykosteroid to kortykosteroid itd.

Jezeli chodzi o Dexaven to nie jest steryd anaboliczny ! To jest glikokortykosteroid lub kortykosteroid a skutki uboczne znajdziesz na google.

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Hehehehe a kto to napisal ???????? " powiedz mi jakie to mogą być skutki uboczne bo jestem bardzo uprzedzony do tego, no wiesz te sterydy i takie tam...czy warto zaryzykować??" :D

Piszcie pytania precyzyjnie to nie bedzie zonkow w odpowiedziach nie jestem jasnowidzem o co wam aktualnie chodzi ! Steryd to steryd a kortykosteroid to kortykosteroid itd.

Jezeli chodzi o Dexaven to nie jest steryd anaboliczny ! To jest glikokortykosteroid lub kortykosteroid a skutki uboczne znajdziesz na google.


Dzięki Mac chodziło mi o to, że jestem uprzedzony do sterydów bo jak słysze jakie mają skutki uboczne to aż się odechciewa życ... :D :D :D
Pewnie będe musiał zaryzykowac ten zastrzyk jak nie będe widział poprawy :D
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Mysle ze 2-3 zastrzyki Tobie wystarcza! Pierwsze objawy (skutki uboczne) - spuchniesz (nabierzesz wody), wzrost łaknienia (napady głodu :D ), czasami zgaga ale to wszytsko ustanie po 2-3dniach od ostatniego zastrzyku. Co pozytywnego - koniec uczulenia/trądziku :D . Pozdro

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Siema MaC widze że się znasz wiec mam pytanie.Co roku w wakacje zanika mi tradzik dzieku słońcu,ale kurde jak zaczyna się jesień i nie ma słońca zaczyna mi sie pojawiac :D Co zrobic żeby w tym roku mi sie to nie pojawiło,nie mam super dużego problemu z trądzikiem nigdy nie miałem tyle krost na plecach co na tym zdieciu pare postow wyżej.
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !

Siema MaC widze że się znasz wiec mam pytanie.Co roku w wakacje zanika mi tradzik dzieku słońcu,ale kurde jak zaczyna się jesień i nie ma słońca zaczyna mi sie pojawiac :D Co zrobic żeby w tym roku mi sie to nie pojawiło,nie mam super dużego problemu z trądzikiem nigdy nie miałem tyle krost na plecach co na tym zdieciu pare postow wyżej.


Siema, hehhehe Ja nie jestem dermatologiem tak tylko dlubie w tym temacie. Wiesz ze Słonce przynosi jedynie czasowa poprawe i to tylko u 50-60% chorych na tradzik. Po okresie letnim problem znowu powraca. Najlepiej udac sie z tym problem do dermatologa mozez brakuje czegos Twojemu organizmowi. Mozesz wyprobowac solarium ( zadnych kremow opalajacych ) rowniez mozesz uzyc tabletek wpomagajacych opalanie ( mozna kupic w aptece ). Zastosuj dietke przez 3-4 tyg zadnych alkocholi, slodkiego i barzo mala ilosc przypraw, wrzuc herbate ziolowa przeciw tradzikowi i zobacz jakie bede rzelutaty to tylko 3-4tyg. Jak masz zbedna gotowke zastosuj DETOX. Pozdro

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trądzik, Trądzik posterydowy - jak zapobiegac i leczyc !
Dexaven ten lek w zastrzyku to mam pytanie na jaki czas on pomaga i czy u zwykłego dermatologa jakbym powiedział nazwe to przepisze go czy niezbyt?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024