Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Tak jak w temacie.Dietę raz stosuję ryż,piersi,kasza,płatki owsiane i trenuję w domu w małej siłowni gdzie mam ławkę regulowaną z modlitewnikiem,ze skosem dodatnim,hantle,sztanga,obciążenie 80 kg wyciąg górny,dolny ,brama do ćwiczeń,drążek do podciągania i wkurza mnie co 3 miesiące o nowy plan a wszystkimi z neta planami trenowałem i szukam dietetyka klinicznego  i trenera i cena jaką najwięcej mogę dać to 400 zł za rok planów diety i treningu.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Odczytaj prywatną wiadomość ode mnie.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Napisałem tam i nawet pomogli mi znaleść dietetyka klinicznego ale nie stać mnie trochę za drogo i chyba kupię lub nawet stracę forsę na fabryka siły na plan diety i treningu .Bo tu na forum i innych każdy się zadaje głupie pytania odnośnie treningu i diety i za tyle i nie umiesz sam ułozyć planu treningu .Jakbym uczęszczał pod płatną siłkę w mieście to na pewno by ktoś mi za free ułożył plan.A tu na wsi nie mam profesjonalnego sprzętu i to co posiadam to napiszę jeszcze raz to ławka regulowana ze skosem dodatnim ,modlitewnik,sztanga prosta ,łamana,hantle,obciążenia 90 kg, wyciąg górny,dolny,brama do barek,drążek do podciągania i poręcze do tricepsów.Taki sprzęt mam i szukam planu pod ten mój sprzęt bo prawie wszystkimi planami trenowałem i ostatnio push-pull.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Jeśli Twoja choroba nie pozwala Ci pracować i zarabiać, to albo powinieneś mieć jakąś rentę i dzięki temu miałbyś na dietetyka klinicznego, albo jeśli Twoi rodzice żyją, to oprócz tego, że Cię żywią i ubierają, to powinni Ci dawać chociaż 100 - 200 zł kieszonkowego miesięcznie i wtedy byłoby Cię stać.

Rozważ to co napisałem.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Mam rentę i rodzice mi dawają na co chcę ale to i tak za mało na dietetyka


  • 0

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Kupiłem dietę na miesiąc czasu i już skończyłem tą dietę i nie mam zamiaru przedłużać i co dalej czy od nową zacząć stosować dietę na odchudzanie .


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Dlaczego nie masz zamiaru tej diety stosować dalej ? Nie przyniosła spodziewanych efektów ?

Chcesz powiedzieć, że rodzice pobierają Twoją rentę i Ci ją udzielają (czytaj - nie dają Ci całej Twojej renty tylko tyle ile uważają) ?

Poza tym jeśli masz znaczną nadwagę, a co za tym idzie od razu widać, że jesteś gruby, to czy Twoi rodzice tego nie widzą i nie chcą Ci pomóc, żeby udało Ci się schudnąć i nie mogą Ci ze swojej wypłaty czy też emerytury dołożyć hajs, żebyś miał na tego dietetyka klinicznego ??

Przecież zdrowie ich syna powinno być dla nich priorytetową sprawą.

Pisałeś kiedyś, że bierzesz leki na tarczycę, na przełyk Baretta, na schorzenia psychiczne, etc.

A czy Twój lekarz psychiatra nie powiedział Ci nigdy jaka jest przyczyna tego, że zachorowałeś psychicznie ?

Przecież takie choroby nie biorą się z niczego i zwykle jeśli ktoś urodził się zdrowy psychicznie, tzn. nie miał żadnego opóźnienia w rozwoju / niedorozwoju umysłowego / autyzmu, etc, to taka osoba chorą psychicznie stała się PÓŹNIEJ, najczęściej albo za sprawą jakichś traumatycznych doświadczeń emocjonalnych lub za sprawą innych ludzi, czasem bywa tak, że ktoś zachorował, bo jest obciążony genetycznie, ale to nie są częste przypadki.

Gdybyś znał przyczynę swojej choroby psychicznej, to być może udało by Ci się całkowicie wyzdrowieć i kiedyś zejść całkowicie lub prawie całkowicie z leków psychotropowych, a wtedy byłoby Ci o wiele łatwiej schudnąć - czego oczywiście Ci życzę.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Chcę stosować dietę bez wykupywania na dalsze miesiące a zacząć od nowa od 1 dnia do 31 dnia miesiąca.


  • 0

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

I czekam na odpowiedź tylko ich trening siłowy to bardziej aeroby.Mało ze sztangą i sztangielkami i mało treningów na różne partii mięśni.


  • 0

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

I czekam na odpowiedź tylko ich trening siłowy to bardziej aeroby.Mało ze sztangą i sztangielkami i mało treningów na różne partii mięśni.

Z tego co wiem zanim się wykupi plan treningowy w Fabryce Siły należy wybrać cel treningowy.

Jaki cel wybrałeś ? Przy treningu na redukcję tkanki tłuszczowej trening siłowy może być podobny jak w okresie budowania masy mięśniowej, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie abyś jako cel treningowy wybrał "zbudować masę i powiększyć mięśnie", ponieważ trening siłowy "na masę" pełni w okresie redukcji funkcję antykataboliczną czyli ma za zadanie zapobiegać utracie tkanki mięśniowej wraz z tkanką tłuszczową.

 

Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Taka dieta to była na odchudzanie i trening na odchudzanie.

Czy taka dieta na odchudzanie i wyrzeźbienie może być przy wadze 87 kg i wzrostu 164 cm wzrostu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024