Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przedłużyć stosunek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak przedłużyć stosunek

Moim duzym problemem jest szybki koniec w łożku. Co mam z tym zrobić? Jak przedłużyć stosunek? Tylko tutaj nie piszcie, ze Was to wcale nie dotyczy ;) Z góry dzięki za rady.


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

Trenuj tempo, na przykład podczas masturbacji pod prysznicem albo po prostu masturbuj się przed, ten drugi stosunek jest dłuższy niż pierwszy. Pomagają również gumy i inne środki na przedłużenie stosunku jak na przykład stosowanie sprayu, który ma w sobie lekko znieczulającą substancję. To również pomaga. No i laskę można zaspokoić na inne sposoby, nie tylko stosunkiem. Przed zakończeniem równiż działa dobrze taki jeden myk. Warto przytrzymać zakończenie penisa dwoma palcami (kciukiem i palcem wskazującym) i poczekać aż minie.


  • 2

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

No wlaśnie wiem, ale ten drugi raz już nie daje mi takiej satysfakcji jak pierwszy, w sensie nie jest tak przyjemnie. Gumy pomagają ale jednak jest ta baeriera pomiędzy mną a nią i lepiej bez gumy. Co do sprayów to nie stosowałem, polecisz jakiś? 


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

dobra jest seria orgasm control. Spray jest wydajny, skuteczny no i cenowo wychodzi moim zdaniem bardzo dobrze, może cena nie wydawać się taka niska ale jest bardzo wydajny i na pewno wyjdzie Cię taniej niż jakbyś chciał stosować gumy za każdym razem. Ogólnie żeby nie było jednak tak wesoło to na minus na pewno zapach, taki bardzo alkoholowo ziołowy (dobrze że wietrzeje szybko w 2 minuty). Jak również to,ze tak długo nie działa bo dłużej niż godzinę nie podziała.


Użytkownik Natan12 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

Ha, chyba nigdy w zyciu nie wytrzymałem godziny. Zwykle kilka minut i koniec, gdzie to dostanę?.


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

No to spokojnie, bo po tym sprayu powinieneś wytrzymać te kilkanaście minut do pół godziny Dużo tutaj zależy od tego jak bardzo pobudliwy jesteś, Najłatwiej będzie zamówić przez internet.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przedłużyć stosunek

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 

Szczególnie dwa pierwsze linki, ale te pozostałe też są warte przeczytania.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024