Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powiększenie penisa za pomocą tabletek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powiększenie penisa za pomocą tabletek

Może ktoś przyjmował tabletki na powiekszenie penisa? Czy widzieliście u siebie róznicę w wielkosci? Czy takie tabletki mogą działać?


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

Zależy jakie. Nie zamawiałbym na pewno żadnych tabletek z dziwnych zagranicznych stron. Najprawdopodobniej przyszłoby pewnie jakieś placebo chociaż kto ich tam wie. Nie ryzykowałbym bo jeszcze narobiłbym sobie problemów. Jeśli już decydujecie się na tabletki to kupujcie sobie je w Polsce i dobrze zorientujcie się czy tabletki są przebadane przez polski nadzór farmaceutyczny. Do tych bezpiecznych należą na przykład penilarge oraz penis complete.


  • 0

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

W pytaniu jednak było nie tylko czy są bezpieczne ale czy są skuteczne.


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

Ponoć na każdego działaj inaczej ale u mnie zadziałały. Brałem tabletki penilarge. Plus jeszcze żel plus ćwiczenia plus pompka. Tak więc kilka rzeczy naraz. Nie wiem co zadziałało najlepiej ale udało mi się zyskać jakieś 3 cm długości więcej plus 2 cm więcej w obwodzie penisa. Jestem zadowolony.


  • 0

raber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

A jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma produktami? W sensie pomiędzy penilarge a penis complete?


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek
Czy były efekty?
Tak były i to nawet lepsze niż się spodziewałem. Wcześniej sprawdziłem sobie skład i wiedziałem,ze w pewnym sensie tabletki zadziałają na powiększenie penisa bo w końcu miały w sobie duże ilości L argininy. Tak wiec nie żałuję,ze sobie je kupiłem chociaż miałem obawy na początku czy będa działały czy będzie to jedynie placebo. 
 
Czy warto jest kupować sobie żel powiększający czy może wystarczą same tabletki?
Żel sam w sobie nie ma takiego powiększającego działania jak tabletki, nie wiem w sumie czy powiększa czy nie (chociaż producent obiecuje,ze powiększa) ale jestem zdania, ze warto jest go kupić z tego powodu,że zapobiega powstawaniu rozstępów a te mogą się pojawić przy powiększeniu penisa. 
 
Po jakim czasie pojawiały się efekty i ile powiększył się penis? 
Pierwsze efekty widziałem już po miesiącu brania tabletek. Rzecz jasna nie powiększenie ale częstsze erekcje. Powiększanie zaczęło się po 2 miesiacach regularnego brania tabletek. Trzeba spiąć pośladki i brać je codziennie bo efektów nie będzie. Tylko przy regularnym braniu możesz liczyć na jakieś efekty. Penis powiększył się jakieś 3 cm we wzwodzie długością. W spoczynku jest większy o jakieś 2 cm.

Użytkownik rokt edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

Ponoć penis complete zawiera jeszcze większą dawkę L argininy tak więc jest to wzmocniony środek na powiększenie penisa. Pewnie tak jest, ale cena środku również jest już dużo wyższa ponieważ jedno opakowanie to koszt ok 200 zł czyli dwa razy więcej niż penilarge. No cóż. Tabletki trzeba brać przez minimum 3-4 miesięcy. Ja zdecydowałem się jednak na tańsze. U mnie zadziałały. Nie wiem jak te drugie.


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

Brałem penis complete. Powiekszenia penisa nie zauwazyłem bo brałem tylko 1 miesięc tak iwec nawet na to nie liczyłem ale chciałem poprawić swoją erekcję i tutaj tabletki bardzo pomogły.


  • 0

masa108kg
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

W rankingu US Health Sex Male Rank jedyne coś warte tabletki jakie mozna kupić w Polsce w tym momencie to Maxorman. Zajęły 6 miejsce w skuteczności powiększenia penisa oraz jakosci do ceny.  Są oczywiście lepsze ale niedostępne w naszym kraju. Można sprowadzić sobie bez cła do 5 opakowań ale koszt przesyłki DHL jakieś 100zł


  • 0

keniko28
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powiększenie penisa za pomocą tabletek

W Polsce te tabletki Maxorman 3 miesięczna kuracja kosztują 130zł. Jest to dosyć tani produkt a jako jedyny który mozna u nas kupić naprawdę powiększa penisa. Ja dzięki tym tabletkom wydłużyłem penisa o jakieś prawie 4cm i pogrubiłem również wzrokowo a co ważne efekt jest również gdy nie stoi. Dobre są polecam


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024