Skocz do zawartości


Zdjęcie

Izolat białka, HMB (jakie) + kreatyna, DHEA, Tribulus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

an0nim1
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:kilka miesięcy (rok temu)
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Izolat białka, HMB (jakie) + kreatyna, DHEA, Tribulus

Witam.

Przejrzałem dosyć dogłębnie forum i poczytałem trochę na temat różnych suplementów.

Chciałbym się zapytać:

1. Czym różnią się oba białka, stosowałem pierwsze ale właśnie się kończy, a z kasą krucho. Z tabeli składu wychodzi na to, iż są identyczne prawie, chociaż te od ProActive np, dawkowanie zalecane przez producenta to 1 porcja dziennie (30g), a od TrecNutrition już 30g 3x dziennie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Jedno kosztuje 219 zł, a drugie 119 zł, tak więc różnica w cenie ogromna.

 

2. HMB.. to samo, miałem także od TrecNutrition HMB Formula Caps ale widzę, że z Olimpa w składzie jest identyczne, a cena znowu gra rolę.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pierwsze 119 zł, a drugie 42 zł..

 

3. Przypadkiem wpadłem na forum na temat o libido, nie szukałem nigdy o tym informacji i jedyne co myślałem aby poprawić swoją sprawność i ogólne samopoczucie to trzeba było brać związki jak w popularnych reklamach w TV, a jednak na forum znalazłem fajne suplementy diety, które jak twierdzą forumowicze, działają.

Dlaczego myślę, że by mi pasowały? Tak jak wspomniałem w innym temacie, pracuję po 16h często, na siłownie chodzę ok. 24:00, mam problemy z zaśnięciem, ogółem czuję się zjechany po pracy i chujowy. No i nie staje mi jak kiedyś na każdy fajny widok tylko jak się postaram już w czasie stosunku.

Można zamawiać?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] + [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]?

 

No i finalne pytanie 4:

Czy nie będzie problemem łączenie tego wszystkiego na raz?

Izolat białka + HMB + Kreatyna + Tribulus + DHEA ?

 

Pozdrawiam gorąco.

 

PS.

link do tematu o treningu moim


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat białka, HMB (jakie) + kreatyna, DHEA, Tribulus

Hmb odpuść. Do białka się nie wypowiadam.


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat białka, HMB (jakie) + kreatyna, DHEA, Tribulus
Co do hmb jw Falus napisał lepiej zainwestuj np w Tauryne..
Co do białka to według braków w diecie.
Co do DHEA to nie wiem czy jest Ci potrzebne ile masz lat?
  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Izolat białka, HMB (jakie) + kreatyna, DHEA, Tribulus

DHEA można stosować nie wcześniej niż po 35 roku życia, a w ulotce Stymenu pisze o ile dobrze pamiętam, że jest niezalecany przed 40 rokiem życia.

Tribulusa warto stosować ale też raczej po trzydziestce, względnie jak ktoś ma problemy z potencją lub libido, to można nieco wcześniej ale generalnie problemy z męskością lepiej zwalczać z pomocą androloga / urologa.

 

Natomiast HMB sobie odpuść, a co do białka, to w świecie odżywek białkowych niestety sprawdza się stara prawda, że jeśli coś jest tanie, to jest tanie z jakiegoś powodu.

Dobry izolat musi kosztować powyżej 200 zł za 2270 g, a czasami nawet ponad 300 zł za 2270 g.

Jeśli nie stać Cię na izolat ze znanej, renomowanej firmy kup sobie dobry koncentrat białka serwatkowego (WPC), lub odżywkę będącą miksem różnych rodzajów białka - miks WPC i WPI, np. Optimum Nutrition Whey Gold Standard.

Białko stosuj tylko wg. braków w diecie i pamiętaj aby dostarczać od MINIMUM 67 do 75 % dziennego zapotrzebowania na białko ze zwykłego pożywienia i MAKSYMALNIE 25 - 33 % z odżywki.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024