Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podlewa na masówce. Co robić???. Proszę o pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Biceps31x
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podlewa na masówce. Co robić???. Proszę o pomoc.

Witam. Najpierw napisze coś o sobie. Wiek: 31 lat, wzrost: 180 cm, waga: 82,5 kg. Tryb pracy: masażysta. Moja dieta: 

 

Śniadanie: Jajecznica z 3 jaj na maśle i szynce 3 kromki chleba razowego z masłem 

 

2 śniadanie: 100g ryżu brązowego, 100g piersi, 130g warzyw 

 

3 posiłek: Duży jogurt naturalny 370g, ok 50g płatków owsianych, garść rodzynek i orzechów ziemnych bez soli. 

 

4 posiłek Dowolne mięso, 100g ryżu brązowego, 130g warzyw 

 

5 posiłek 100g ryżu brązowego,100 g piersi, 130g warzyw, 

 

6 posiłek: Shake białkowy Your Dna Sprawa jest taka że na tej diecie przybrałem w ciągu 2 tyg 2,5 kg, niestety wszystko poszło w brzuch. Doradźcie co zrobić aby robić to z głową? Z góry dzięki. 
 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podlewa na masówce. Co robić???. Proszę o pomoc.

Za dużo węglowodanów. Jeszcze pytanie jak ogólnie wygląda poziom zatłuszczenia, jak jest spory to i ciężko budować suchą masę mięśniową.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podlewa na masówce. Co robić???. Proszę o pomoc.

Być może masz zbyt mocno dodatni bilans kaloryczny w stosunku do swojego zapotrzebowania, prawdopodobnie również za dużo węglowodanów.

Inna sprawa - jak chcesz aby większość budowanej masy stanowiły mięśnie, to weź najpierw zredukuj tłuszcz aż do osiągnięcia płaskiego brzucha (płaskiego jak staniesz bokiem przed lustrem, bez wciągania), a dopiero potem bierz się za budowanie masy.

Optymalny poziom tłuszczu aby rozpocząć budowanie masy mięśniowej, to między 8, a 12% BF (przy 12% BF zaczyna być lekko widoczny zarys mięśni brzucha).


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Podlewa na masówce. Co robić???. Proszę o pomoc.

Teoretycznie na masie zawsze będzie podlewać, bo to masa :)

Jak dla mnie(jeśli waga reaguje na dawkę kalorii) nie ma co od razu być na +500 i wzwyż na masie.. Wystarczy nawet ta lekka nadwyżka rzędu 200 czy 300 kcal i masa też się robi :)

No i też mi się wydaje, że jest tych węglowodanów jednak trochę przy dużo.. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024