Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy na masę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

spierdox
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy na masę

Cześć.

 

Zrobienie planu samodzielnie jest u mnie kłopotliwe, bo we wszystkich poradnikach są zawarte "wolnostojące" ćwiczenia, które u mnie odpadają ze względów zdrowotnych. Nie wiem czym je zastępować i jak wszystko ułożyć zgodnie z moimi sprzętami. Różnorakie treningi kończył się różnie, najczęściej bez znacznych przyrostów wagi. Czy mógłby mi ktoś sporządzić treningowy tydzień? :)

 

Dysponuję:

wyciąg

nZjyMJH.png

ławeczka

GLPr0Dg.png

suwnica do nóg (podobna)

iUKae3N.png

 

prosty atlas, ale wyciąg kupiony bo było niewygodnie korzystać z wyciągu atlasowego (przez rączki do wypychania i 'motylka')

 

przyrząd do odwodzenia i przywodzenia nóg

AdG4Ck2.png

 

rower stacjonarny z różnymi poziomami trudności (niektóre za ciężkie, reszta stopniowo);

 

Do tego hantle i łamany gryf.

 

Nie mogę nic robić obciążającego jak stoję, więc muszę się ograniczyć do siedzeń/leżeń.

 

Poproszę o plan na 3 dni, na nabranie szybko masy. Płeć żeńska, wiek 30lat, jeśli to ma znaczenie. 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy na masę

Witaj

Jakiś staż masz czy początkująca? Jakieś problemy zdrowotne?

Wiesz jeśli chodzi o przyrosty wagi to problem może tkwić w nieodpowiedniej diecie a nie treningu. Dieta to 70% sukcesu(nawet bym powiedziała, że 80% :) )

Reszta to trening.. Bo tak na prawdę można trenować różnymi planami i to nie zależy od masy czy redukcji. Pierwszy krok do masy czy redukcji to kalorie :)


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


spierdox
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy na masę

Cześć.

Stojąc mam problemy kardiologiczne oraz oddechowe (problemy z krążeniem wtedy, w innych pozycjach ratuje mnie grawitacja).

Staż mam niby kilkuletni, ale bardzo w kratkę, najdłużej 3 miesiące 10lat temu i wtedy z trenerem z siłowni były szybkie efekty, ale tam były inne sprzęty i jakoś zawsze mi układał kolejność :).

Dietę od dłuższego czasu trzymam porządnie, wszystko wyliczone i prowadzę licznik kalorii, ale niestety mam też szybką przemianę materii i im więcej zjem tym częściej mój organizm "odrzuca to co zjadł" :unsure:

No ale wcinam dalej.

 

 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy na masę

Hm czyli bym powiedziała, że jednak ten staż to tak jakby nie staż :D

No szybka przemiana materii jednak nie jest(czasami) czymś dobrym.. Próbowałaś może zwiększyć trochę węglowodany? Lub tłuszcze w diecie? 

Co do treningu też ma znaczenie - czy podczas masy chcesz wziąć jakąś partię na priorytet? Wiem, że kobiety zwykle biorą sobie pupę czy nogi. Jeśli nie masz nic w planach to po prostu zrobiłabym zwykły trening FBW ewentualnie Push/Pull bo te dwie metody są polecane dla kobiet. Więcej można poczytać tu :) 

http://forum-kultury...058-dla-kobiet/

Z czasem postaram się o więcej postów w tym temacie.


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024