Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przemyślany cykl dla endo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Andrew86
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przemyślany cykl dla endo

Cześć wszystkim,

 

Mam 32 lata , pierwszy kontakt z siłownią w wieku 16 lat. Obecnie wzrost 182 cm waga 100 kg. BF 25% 

Jestem przykładem typowego endomorfika którego każde odstępstwo od diety jest niemiłosierne karane.

Cały czas muszę się pilnować i stosować zbilansowaną dietę. Jednak zdarzają się okresy kiedy to "lejce" puszczają np wyjazd na urlop czy okres wakacyjny lub jak ostatnio przeprowadzka i nie było czasu przypilnować michy.

 

Nie zmienia to faktu że lubie dobrze i porządnie zjeść  :)

 

Odżywiam się zdrowo i regularnie, nie oszczędzam na dobrych produktach.

 

Staram się trzymać makro jak niżej i urozmaicam odżywianie róznymi produktami.

 

Jak jestem w sztosie treningowym to trzymam ok 2500-2700 kcal

 

  B 180-200 gr, 

 WW  200-250 g , 

  T 100 gr 

 

Jak redukuje to zbijam węgle a podbijam tłuszcz i dobrze to na mnie działa.

 
Trening 5x tydzień
2x crossfit Tabata
3x trening siłowy
 
Po treningu siłowym albo wyciskanie cytryny na "schodach"  lub interwały na orbitreku.
Po treningu crossfit 20 min na biezni lub 20 min na "schodach
 
Suplementacja 
 
Była stała suplementacja kreatyną 5gr z beta-alanią ., BCAA + odzywka bialkowa po treningu , dodatkowo  porządny kompleks vitaminowy + Omega 3 + żeń szeń
 
Generalnie uważam że moja wiedza odnośnie treningu , diety i suplementacji jest całkiem dobra.
 
Od pewnego czasu myślę w pełni świadomie   żeby zaliczyć swój pierwszy cykl  na redukcję.
 
Chciałbym się z Waszą pomocą do niego porządnie przygotować .
 
Przerabiałem już różne spalacze , efedrynka z tussipecta itp 
 
Przed cyklem mam zamiar zrobić porządne badania aby sprawdzić czy wszystko jest OK .
 
Proszę  o Wasze rady jaki cykl byłby dla mnie odpowiedni  z pełnym zabezpieczeniem zdrowia ( odbloki ,osłonowe ) oraz pełną suplementacją jak i  gdzie mogę dostać sprawdzony towar.
 
W załączniku moje aktualne foto. Możecie sie pastwić  :PZałączony plik  foto.jpg   41,22 KB   0 Ilość pobrań

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przemyślany cykl dla endo
Przede wszystkim ogarnij dietę, bo szczerze mówiąc po odstawieniu środków bardzo szybko wrócisz do teraźniejszego stanu.
Przebadaj najpierw tarczycę i cukier. Jeśli będzie ok to znaczy że problem tkwi w diecie, jeśli będzie kiepski wynik udaj się do specjalisty.
Najtańsze i skuteczne, do tego mało szkodliwe to małe dawki testosteronu + t3. Jeśli się nie chce kuć dupy zamiast testosteronu meta może być tyle, że również w śladowych dawkach. Tak czy inaczej nie polecam dopingu.

Dobry towar to w aptece. Tyle że u nas ani mety ani t3 nie dostaniesz.

Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024