Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

dzelka19
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?
1. moje pytanie czy działa?
2. Co wziąść najlepiej na odblok
3. Czy potrzebne mu aż
200 tab po 10mg ma 6 tyg
4. Mój facet chce zacząć to brać i nie podana mi się to i jest jeden warunek musi mieć odblok mówi że ma
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?

Jaki jest jego cel treningowy ? Nie jestem specjalistą, ale z tego co mi wiadomo branie samego stanazololu (winstrolu) jest kiepskim pomysłem, m.in. dlatego iż jest to niearomatyzujący SAA, a co za tym idzie "wysusza" stawy, zwiększając ryzyko kontuzji.

 

Jeśli już koniecznie musi stosować koks, daj mu do przeczytania to:

 

http://forum-kultury...dpost&p=1450222


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?
1 tak winstrol/stanazolol działa i to dobrze pod warunkiem, że potrafi się go odpowiednio użyć. W każdym razie od kopa powiem, że nie jest ani środkiem który redukuje tkankę tłuszczową, ani nie dla kobiet. Po za tym jest bardzo szkodliwy.
2 kwestia względna, nie ma czegoś takiego co najlepiej
3 Niby skąd mamy to wiedzieć? Dawki się zaczynają od 20mg dziennie a u psycholi dochodzą nawet do 100mg i lepiej. Takie klasyczne dawkowanie to 30mg dziennie lub w wersji iniekcyjnej 50mg co drugi dzień, w każdym razie nie traktuj tego jako rady. Zresztą winstrol to też długość stosowania, im dłużej tym lepiej jeśli o efekty chodzi ale też o zdrowy rozsądek, bo jak już napisałem jest to bardzo szkodliwy środek.
Winstrol solo jest z dupy, takie coś można robić w jakiś sportach wytrzymałościowych gdzie są testy bo jest krótko wykrywalny i tani, choć i tak takie cykle robiło się parenaście lat temu...
4 Sam brałem swojego czasu winstrol solo tyle że w formie iniekcyjnej przez 4 tygodnie, ogólnie kuracja z dupy coś tam niby poszło... tak czy inaczej nie stosowałem odbloku i było ok. Jeśli chodzi o męskie sprawy, w każdym razie jak napisałem odblok jest kwestią indywidualną, że mi nic nie było nie znaczy że jemu nie będzie, zresztą najlepiej niech sobie zrobi badania przed jak i po. Ogólnie odradzam winstrol solo, wali mocno po wątrobie szybko doprowadzając do choleostazy, w porównaniu do innych koksów spore zaburzenia elektrolitów co prowadzi do skurczów, kołatania serca. Prawdopodobnie przez to też często na tym środku jest wysokie ciśnienie. Tkanka łączna jak stawy i ścięgna również dostaje ostro po dupie więc stosując przy treningu z dużym ciężarem nie trudno o kontuzje. Do tego jest pochodną DHT i ma podobne skutki uboczne tj min łysienie na głowie i zwiększenie zarostu poniżej, najśmieszniejsze jest to że kobiety o tym zapominają bo jako, że niby nie konwertuje do dht to niby takich skutków nie ma, tylko że on sam w sobie jest jak dht XD

Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?

A czy lekarz wypisze na te receptę, ewentualnie na lekarzonline.eu e-receptę? 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanozolol czy ktoś to brał czy działa ?
Lekarz by wypisać recepty na tego typu środki musi mieć podstawy i np jakąś udokumentowana chorobę
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024