Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiększenie masy i siły.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Boosie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zwiększenie masy i siły.
Witam.
Mam 22 lata.
Wzrost 174 cm.
Waga 65kg.
Po wróciłem na siłownię . Chodziłem na nią 2 lata, obecnie ( po przerwie 2uch lat )ćwiczę pół roku.
Mam za sobą pierwszy cykl sterydowy który opiszę później i był bardzo nie pomyślny.
Moje wyniki po powrocie na siłownię to :
Przysiad 60 kg x 50 powtórzeń.
Klatka 1x 90 kg.
Martwy ciąg 1x150kg.
Opiszę najpierw swój cykl.

Gdy poszedłem na siłownię zacząłem od metanabolu 100tab do tego dorzuciłem omnadren 500 mg później zwiekszylem do 1500mg na tydzień. Do tego dodalem dece durabolin w dawkach od 200 mg do 800mg. Kończąc cykl wziąłem winstrol 100tab.to był cykl 5 mc pierwszy i nieprzemyslany. Po czym zaprzestalem uczeszczac na siłownię. Przerwa trwała 2 lata. Wszystko spadło no prawie wszystko zostało mi 7kg . Gdy zaczynałem cykl ważyłem 58kg a kończąc go na 86kg. Teraz ważę 65kg moim celem jest masa . Obecnie mam dietę 3200kcal , mam gainera 24g białka/100g i 65g węglowodanów/100g. Do tego dorzuciłem Ligandrol 4033 od Maxmuscle Labs.. chciał bym zrobić cykl na metanabolu 200 tab. Oczywiście clomid też będzie. Po ukończonym cyklu na metanabolu i odbloku chciałbym wejść na nastepny cykl tzn. Winstrol 100tab. To że razem nie wolno ich brać to wiem ale czy jedno po drugim będzie dobrze? Bardzo proszę o rozpatrzenie i pomoc . Dziękuję wszystkim ! ;)
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
 

Witam.
Mam 22 lata.
Wzrost 174 cm.
Waga 65kg.
Po wróciłem na siłownię . Chodziłem na nią 2 lata, obecnie ( po przerwie 2uch lat )ćwiczę pół roku.
Mam za sobą pierwszy cykl sterydowy który opiszę później i był bardzo nie pomyślny.
Moje wyniki po powrocie na siłownię to :
Przysiad 60 kg x 50 powtórzeń.
Klatka 1x 90 kg.
Martwy ciąg 1x150kg.
Opiszę najpierw swój cykl.

Gdy poszedłem na siłownię zacząłem od metanabolu 100tab do tego dorzuciłem omnadren 500 mg później zwiekszylem do 1500mg na tydzień. Do tego dodalem dece durabolin w dawkach od 200 mg do 800mg. Kończąc cykl wziąłem winstrol 100tab.to był cykl 5 mc pierwszy i nieprzemyslany. Po czym zaprzestalem uczeszczac na siłownię. Przerwa trwała 2 lata. Wszystko spadło no prawie wszystko zostało mi 7kg . Gdy zaczynałem cykl ważyłem 58kg a kończąc go na 86kg. Teraz ważę 65kg moim celem jest masa . Obecnie mam dietę 3200kcal , mam gainera 24g białka/100g i 65g węglowodanów/100g. Do tego dorzuciłem Ligandrol 4033 od Maxmuscle Labs.. chciał bym zrobić cykl na metanabolu 200 tab. Oczywiście clomid też będzie. Po ukończonym cyklu na metanabolu i odbloku chciałbym wejść na nastepny cykl tzn. Winstrol 100tab. To że razem nie wolno ich brać to wiem ale czy jedno po drugim będzie dobrze? Bardzo proszę o rozpatrzenie i pomoc . Dziękuję wszystkim ! ;)

O lgd się nie wypowiem bo to i nie moja bajka, jednak osobiście sceptycznie podchodzę do takich wynalazków ze względu że nie są tak dobrze znane jak inne środki.

Że nie wolno brać 2 orali na raz to mit. Wątroba bardziej dostaje przez długość cyklu niż ilość środków. Pomyśl logicznie czy będzie duża różnica dla wątroby na 40mg winstrolu dziennie od 20mg winstrolu + 20mg mety. Powiem nawet że na tym drugim wątroba wyjdzie zdrowiej ponieważ metanabol jest mniej toksyczny.
Oczywiście nie zachęcam do takiego cyklu, ogólnie jak dla mnie powinieneś jeszcze trochę pojechać na sucho.
Na oralach zależnie od badań ale na ogół nie poleca się przekraczać 8 tygodni.

Jeszcze powiedz mi jedno czemu akurat zdecydowałeś się na mete i winstrol?

Kolejne co cykl na mecie odblok i odrazu wejście na wino jest kiepskim pomysłem. Jedno że tym odblokiem zrobisz tylko huśtawkę hormonalną, a drugie organizm jeszcze nie dojdzie do siebie po mecie a tu już na wino chcesz wchodzić.

Jak dla mnie co najwyżej jakieś małe dawki testosteronu i nic więcej, choć i tak uważam że za wcześnie.
  • 0

Boosie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
Zdecydowałem się na metanabol z racji takiej że jest to typowo masowy środek dobić parę kilo i zatrzymać coś tym winstrolem. :) ogólnie moja sylwetka jest ciągle na żyle i tak mi się podoba . Więc jak wezmę metke z winem to myślę że uda mi się zrobić dodatkowe 3 kg masy końcowej. Ogólnie chciałbym zatrzymać się na 90 kg ale to mało realne :P ektomorfikiem jestem w dodatku mam ciężka pracę fizyczna. Po wejściu na metanabol zwiększe kaloryczność diety do 5500kcal. Zależy mi na masie a co z tego będzie? Zobaczymy; )
  • 0

Boosie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
Czy mogę rozpocząć cykl na metanabolu w taki sposób że przez pierwszy tydzień będę brał 30mg 2 następne tygodnie 40/50mg i ostatni tydzień to zchodzich z niego piramida? Tzn 40mg 2 dni 30mg 2 dni 20mg 2 dni i ostatni dzień 10mg ? I w ostatnim tygodniu wejść na winstrol? Czy to ma sens ? Pomozecie ogarnąć ten cykl ? ;) dziękuję.
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
No meta jest mocnym środkiem i lekceważonym, a na niej można sporo osiągnąć. Jednak jak by nie było testosteron to podstawa i od niego powinno się zaczynać, przedewszystkim mniej szkodliwy. Co do diety zwiększenie kalorii o ponad 2000 to przesada. Obserwuj swój organizm, przecież chyba nie chcesz nałapać tłuszczu. Zresztą nie rozumiem zbytnio podziału w saa na masa/redukcja, jak środek ciągnie wodę to niby na mase... bezsensu, można budować od razu suchy mięsień. Winstrol Ci nie utrzyma masy po mecie. Zresztą branie jej przez 4 tygodnie to trochę porażka, chyba że mikrocykle 4on 2off i tak z 3 razy. Piramida przy tej dawce kiepski pomysł. Ogólnie pociągnij mete 8 tygodni i daruj sobie winstrol, ewentualnie pojedź 2 środki na raz co by cykl na oralach za długi nie był. Winstrol ogólnie trzeba w miarę długo ciągnąć by mieć po nim fajne efekty a 4 miesiące na oralach moim zdaniem trochę przesada. No i ogólnie mniejsze dawki mety 20-30mg wystarczy jeśli dobra.
  • 0

Boosie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
Bardzo ciężko pracuje bywa że i w miesiącu zrobię 40h nadgodzin i te kalorie się przydadzą te dodatkowe :) mam fizyczna pracę, buduje baterie do wózków widłowych i kalorie lecą. Mi ciężko się zalac ogólnie(ektomorfik ). Okej zrobię jak mowisz 8tyg metanabol + winstrol w tym samym czasie.
  • 0

Boosie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
Metanabol i winstrol który chcę jest z . SIS lab. ;)
  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie masy i siły.
Tyle że jak jesz razem proponuje przez 7 tyg meta po 20mg i 8tyg wino również po 20mg. Mniejsze dawki nie tyle że ze zwiększenia szkodliwości, tylko te środki działają synergicznie. Wino tydzień dłużej ponieważ jest to pochodna DHT i upraszczając da radę z estrogenem po mecie. Ja tam nie wiem czy sis lab dobry, u mnie to nie lata, zresztą praktycznie już sporo czasu temu wypadłem z obiegu ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024