Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mistercinek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!

Witam wszystkich!

 

Jestem chwilę po kontuzji barku (wyskoczył) i na jakiś czas muszę zawiesić siłownię. Uznałem że to świetny czas na rozpoczęcie diety. Dziś cały dzień poświęciłem na rozpoczęcie podstaw i spróbowałem sam ułożyć swoją dietę. 

 

Potrzebowałbym jednak, aby ktoś mi pomógł w sprawdzeniu owej diety i ewentualnej korekcie, za którą będę wdzięczny :)

Podsyłam linki ze zdjęciami, aby było szybciej i łatwiej dla każdego z Was :)

 

Moje parametry:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje zapotrzebowania według kalkulatora z FS:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dieta (najbardziej zbliżona do założeń z kalkulatora FS - w drugim linku na samym dole podsumowanie wszystkich wartości które mają wszystkie posiłki):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mój cel: 

Ogólnie chciałbym wyrzeźbić to, co udało mi się z czasem utworzyć pod brzuchem. Można więc powiedzieć, że celem jest rzeźba, ponieważ jako tako nie mam potrzeby chudnięcia (83kg i 180cm to w miarę dobre BMI z tego co piszą).

Z góry wielkie dzięki za każdy wpis i za wszelką pomoc!


  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!

U mnie kluczem do zrobienia formy zawsze były warzywa w sporych ilościach. Brutalnie wyciągały mi wodę z organizmu i za chwilę pojawiałą się krata :D


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!

U mnie kluczem do zrobienia formy zawsze były warzywa w sporych ilościach. Brutalnie wyciągały mi wodę z organizmu i za chwilę pojawiałą się krata :D

 

Warzywa to jedno, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wprowadzić sobie do diety pokrzywę. Jedna filiżanka rano do codziennego śniadania potrafi w naprawdę fajny sposób nasilić diurezę, a co za tym idzie, wyszczuplić organizm z nadmiaru podskórnej wody :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


mistercinek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!

Okej, dzięki za informacje :) Czyli sama w sobie dieta jest okej ? :) Z tego co mi wiadomo, to akurat warzyw mogę dokładać jakie chcę i ile chcę do każdego posiłku :) (*Dziś do śniadania dałem kiełki, nie ma problemu z takim wyborem ?) Kiełki akurat lubię, więc nie są wmuszone, mogę je dokładać do każdego śniadania, potem oczywiście podmiana w trakcie dnia na inne warzywka. Pokrzywa też właśnie została wprowadzona - jakaś konkretna, czy taka z apteki w torebkach będzie okej ? Jakieś tam efekty już po sobie czuje, nie są one jakoś mega widoczne, ale czuje że schodzę tak jakby "od środka", więc chyba działa :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja własna dieta do oceny - z góry dziękuję za pomoc!

Pokrzywa zwykła - susz albo torebki, jak jest Ci wygodniej. Zawsze możesz kupić jakiś kompleks ziół diuretycznych by wygodniej stosować. Dieta ok, ale z warzywami też wbrew pozorom nie można przedobrzyć. Widzisz, nadmiar błonnika też nie jest dobry bo wówczas perystaltyka jest trochę wzmożona, a to może skończyć się częstymi wizytami w toalecie czy wzdęciami (choć w mniejszym stopniu niż przy nadmiarze białka ;) ).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024