Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

alllan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek? - Po bardzo długiej przerwie.

Witajcie,

 

mam 28 lat, od około 7 lat nie miałem praktycznie w ogóle aktywności fizycznej, 

praca w domu przed komputerem i za kółkiem - a rozrywka to piwko... tak w skrócie mówiąc.

189 cm wzrostu i 101 kg wagi.

 

Udało się w końcu zmotywować na tyle, iż zacząłem chodzić na siłownię, po to by wróciła 

jakaś kondycja, bo obecnie jest fatalnie, a także sylwetka (w załączniku)

 

Co do samych treningów na początek, zacząłem od "ogólnorozwojówki" 

natomiast odżywianie? - Ujmę to tak, wiem jak ważna jest dieta,

natomiast u mnie bynajmniej na razie, będzie ograniczenie pewnych rzeczy,

bardziej zdrowsze odżywianie ale bez skrajności lub krótko to ujmując dużego reżimu dietetycznego.

 

Na chwilę obecną z kondycją nie jest ciekawie, biegając na bieżni ze średnią 8km/h przy 1 lub 2 stopniach pod górkę, po 1 / 2 minutach puls podchodzi mi pod 185 ... więc ostrożnie do tematu podchodzę.

 

Reasumując chciałbym kupić białko, by uzupełniać w miarę dietę w to co najważniejsze, jakieś witaminy? 

Kieeeeeedyś kupowałem animal pack czy warto? - no i czy jakiś inny sumplement pomagający w szybszej regeneracji mięsni czy coś w ten deseń uważacie, że warto zakupić ?! 

 

Proszę o Wasze opinie koledzy i koleżanki :)

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  111.gif   93,91 KB   0 Ilość pobrań

  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek? - Po bardzo długiej przerwie.

Witaj kolego,

 

Dobrze, że w końcu się ogarnąłeś. Najważniejsze teraz nie zgubić motywacji, bo najważniejsza jest regularność.

 

Dobrze też, że wycinasz wszystkie niezdrowe pyszności z diety. Nie dostawaj doła jak wpadnie jakiś hamburger raz na jakiś czas, traktuj to jako dodatkowy motywator.

 

Jesteś zupełnie bez formy, ale nie ma paniki, wydolność akurat szybko wraca. Nie używaj bieżni, w tej wadze lepiej nie ubijać sobie stawów, ewentualnie idąc na bieżni, podniesionej do 6-8 stopni z dwoma talerzami 5kgw dłoniach.

Lepszy rower.

 

Osobiście skupiłbym się na ćwiczeniach nóg i pośladków. Porównaj swój rozmiar ramienia i uda... Nie teges :)

 

Co do diety skoro znasz jej znaczenie to nie pytaj o suplementy.


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

alllan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek? - Po bardzo długiej przerwie.

Dziękuję za odpowiedź


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: suplementacja, początek, białko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024