Skocz do zawartości


Strikeforce: Fedor vs Werdum – zapowiedź walki + kilka wywiadów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Strikeforce: Fedor vs Werdum – zapowiedź walki + kilka wywiadów

U góry krótki trailer a na dole kilka wywiadów przed sobotnia galą Strikeforce na której walką wieczoru będzie walka Fedora Emelianenko z Fabricio Werdumem.

Fedor Emelianenko:

“Zawsze jestem zainteresowany walką z kimś kto jest w pierwszej dziesiątce w mojej wadze na świecie a Fabricio Werdum jest w tej dziesiątce już od bardzo długiego czasu.”

Cyborg Santos:

“Wiem że Jan Finney podejdzie do tej walki z nastawieniem na zwycięstwo. Nie przygotowywałam żadnego specjalnego planu na walkę, po prostu jestem gotowa na wszystko. Spodziewam się twardej walki.”

Cung Le:

“Dominowałem przez pierwsze 2,5 rundy, gdy walczyłem ze Scottem po raz pierwszy. Przed ostatnią rundą mój narożnik podpowiedział mi żebym się wyluzował i nie korzystał z żadnej dobrze nie przemyślanej akcji. Ja jednak ich nie posłuchałem i skończyło się jak się skończyło…”

Josh Thomson:

“Nie szukam żadnych usprawiedliwień ani wymówek co do mojej ostatniej przegranej z Gilbertem. Był świetnie przygotowany do tej walki ale ja wiem, że przegrałem ją dlatego, że nie słuchałem swojego narożnika.”


Autor:markhunto
Źródło:mmablog.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024