Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

ol-ciara
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Siłownia miejscem zawierania nowych znajomości?

Witajcie,

 

Jest to drugie już forum, na którym dziś zakładam ten sam wątek. Ćwiczę już ładnych parę lat, ale od około 5 miesięcy chodzę na siłownię, więc jakieś pojęcie o kulturystyce mam, chociaż jeszcze nie na takim poziomie jakby sie chciało.

Cel założenia nowego wątku może wydawać się dla większości głupi, ale dla mnie jest to sprawa ważna, ponieważ nie mam dobrego pomysłu jak temu zaradzić.

Otóż, od jakiś 3 miesięcy widuję na siłowni chłopaka, który strrrasznie mi się podoba, jak nikt inny. Chciałabym go jakoś subtelnie zagadać w przerwie miedzy jego seriami, ale troche nawet bardzo sie tego obawiam, no i przede wszystkim nie mam pomysłu jak, czy poprosić go o pomoc w czymś, asekurację...? Tyle, że on najczęściej ćwiczy przy określonych miejscach, więc nawet jakbym chciała go poprosić o pomoc przy, np. wyciskaniu sztangi na ławce to nie miałoby to sensu, ponieważ zauważyłam, że często ćwiczy przy stanowiskach stojacych ze sztangami i robi martwy ciąg. Więc jeśli nie jest w pobliżu to nie będę do niego podchodzić z końca sali by poprosić o pomoc w miejscu gdzie bliżej kręcą sie inni, którzy mogliby mi jej udzielić. Dodam, że poza siłownią też go gdzieś na mieście widywałam, ale nie chce zagadywać czymś w stylu: ja chyba cię skądś kojarzę... Najbardziej obawiam się podbijać do niego właśnie po przeczytaniu kilku artykułów w stylu: jak poderwać na siłowni... ale ludzie w komentarzach niezbyt pochlebnie wyrażali się o osobach, które przychodzą w tym właśnie celu, bo przecież na siłownie przychodzi się ćwiczyć, a nie żeby kto komu przeszkadzał. Dodam, że dla mnie priorytetem była zawsze rzeźba, ale odkąd go zobaczyłam zmienił mi się cel chodzenia na siłownię i nawet przedłużyłam umowę, bo miałam już szukać sobie innego, tańszego klubu. (o ile go jeszcze spotkam - mam taka nadzieję).Szukałam go nawet po fejsbukach ileś czasu, bo jakbym miała jego nazwisko łatwiej byłoby napisać niż na żywo zagadać.

Pewno wystawię się na hejty, ale może i otrzymam od kogoś z Was jakąś cenną poradę, którą mogłabym zastosować.

 

Pozdrawiam,

Ola


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: znajomości, miłość, siłownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024