Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Meisterrr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co robić?

Witam, piszę tu ponieważ chcę się dowiedzieć od osób doświadczonych co wprowadzić do mojego treningu. 

 

Na wstępie mam 18 lat, 175cm wrostu, waga 86 kg (nie, nie sam tłuszcz bo troszkę pracuję ze względu na to że mieszkam na wsi i w sezonie mamy ostry zapierdziel), lecz czuję się jednak zle bo tłuszczyk widac. Zakupiłem sztangę z ławką, gryfy łamane, lekko łamane, też te mniejsze, w planach kupno jeszcze drążka (ze względu na ćwiczenie pleców). 

 

Szczerze? ta waga mi tak bardzo nie przeszkadza, bo nie czuje się jakoś bardzo zle, ale chciałbym to zamienić w mięśnie i maksymalnie zjechać do 80kg, czy to możliwe?

 

Plan treningowy rozłożę sobie na 4 dni (na początek starczy).

 

Pozdrawiam!


Użytkownik Meisterrr edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Meisterrr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robić?

refresh


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robić?
Witaj
Tak wszystko jest możliwe. Z tym sprzętem co masz spokojnie zrobisz dobry, mocny trening. Proponuję poczytać u nas na forum w dziale Trening dla Początkujących posty podpięte, szczególnie zainteresuj się układaniem planu treningowego.. Na początek trening FBW 3 dni w tygodniu wystarczy, do tego lekkie cardio jak chcesz zbić wagę.
Co do diety. Pierw wyeliminuj zboża, cukier, rafinowane przetworzone produkty. Oblicz swoje CPM i zostań na tym zapotrzebowaniu kalorycznym (nic nie ucinaj). No i zadbaj o pełnowartościowe źródła produktów
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robić?

Witaj
Tak wszystko jest możliwe. Z tym sprzętem co masz spokojnie zrobisz dobry, mocny trening. Proponuję poczytać u nas na forum w dziale Trening dla Początkujących posty podpięte, szczególnie zainteresuj się układaniem planu treningowego.. Na początek trening FBW 3 dni w tygodniu wystarczy, do tego lekkie cardio jak chcesz zbić wagę.
Co do diety. Pierw wyeliminuj zboża, cukier, rafinowane przetworzone produkty. Oblicz swoje CPM i zostań na tym zapotrzebowaniu kalorycznym (nic nie ucinaj). No i zadbaj o pełnowartościowe źródła produktów

 

Nic ująć, ale warto trochę dodać. Polecam by względnie rozłożyć sobie posiłki w czasie, jak będziesz systematycznie jadł to organizm przestawi się na intensywniejszy tryb pracy. To spowoduje, że energia będzie częściej pozyskiwana z tkanki tłuszczowej. Do tego zacznij więcej pić, zarówno wody jak i zielonej herbaty. No i warzywa, dzięki błonnikowi znajdującemu się w nich z pewnością usprawnisz pracę jelit oraz poprawisz przyswajalność składników odżywczych z pożywienia.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024