Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto kupić plan dietetyczny ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Gontarek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Witam serdecznie.

Postanowiłem w końcu zrobić coś ze swoim ciałem i nabrać masy mieśniowej :)

Jestem szczupły,   bardzo aktywny, ćwicze w domu, pompki podciągania  , basen , koszykówka , tak więc mięsnie u mnie są bardzo widoczne.

Brakuje mi jednak siły i masy mięsniowej, postanowiłem w końcu zabrać się za to profesjonalnie, pójść na siłownie stosować diete i odżywki.

 

Mam 190/191cm wzrostu i  mam 75kg wagi....

 

Oczytałem się troche i doszedłem do wniosku,że najlepszym treningiem dla mnie będzie FBW.

Gainer jaki już kupiłem to Mutant Mass...

 

Nie mam jednak zielonego pojęcia jak z dietą, jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne co jeść a czego nie , wszystko to wydaje się być skomplikowane..

Siłownia 3 razy w tygodniu, oraz basen 2 razy na tydzień. To aktywność jaką będe prowadził.

Warto kupić płatną diete ??

 

Jak sprawdzam to wychodzi mi że musze przyjmować około 3500 kcal :D


Użytkownik Gontarek edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Witam serdecznie.

Postanowiłem w końcu zrobić coś ze swoim ciałem i nabrać masy mieśniowej :)

Jestem szczupły,   bardzo aktywny, ćwicze w domu, pompki podciągania  , basen , koszykówka , tak więc mięsnie u mnie są bardzo widoczne.

Brakuje mi jednak siły i masy mięsniowej, postanowiłem w końcu zabrać się za to profesjonalnie, pójść na siłownie stosować diete i odżywki.

 

Mam 190/191cm wzrostu i  mam 75kg wagi....

 

Oczytałem się troche i doszedłem do wniosku,że najlepszym treningiem dla mnie będzie FBW.

Gainer jaki już kupiłem to Mutant Mass...

 

Nie mam jednak zielonego pojęcia jak z dietą, jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne co jeść a czego nie , wszystko to wydaje się być skomplikowane..

Siłownia 3 razy w tygodniu, oraz basen 2 razy na tydzień. To aktywność jaką będe prowadził.

Warto kupić płatną diete ??

 

Jak sprawdzam to wychodzi mi że musze przyjmować około 3500 kcal :D

 

Z mojego własnego doświadczenia wiem, że jak najbardziej warto :) Przed rozpoczęciem współpracy z FS bazowałem po prostu na zdrowym, ale niezbilansowanym odżywianiu. Obecnie wybija mi rok wsparcia ze strony Fabryki Siły i efekt był piorunujący :) Polecam zaglądnąć do mojego dziennika treningowego (link w podpisie) gdzie możesz wszystko na ten temat przeczytać

 

Ewentualnie zachęcam do sprawdzenia tego wątku → Kompendium wiedzy o diecie


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Witaj

Wiadomo jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat i nie masz zamiaru mieć.. to wiadomo jak najbardziej taka pomoc jest spoko. Jeśli masz pieniążki to tak samo warto :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Gontarek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Dzięki, czyli jeśli podam jaki mam gainer i swoje wymiary to powinni mi bez problemu ułozyć dietę ? 

A plan treningowy to już chyba sam we własnym zakresię, moge stworzyć bazując na poradnikach ? :)


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Hm, wiesz co ja się na tym nie znam, bo nigdy nic nie zamawiałam . Lecz po to jest Administracja by do nich pisać, dowiadywać się itp. Z pewnością każdy przypadek rozpatrywują i lepiej podać wszystko by im było prościej.. 

To też uwzględniasz czy chcesz samą dietę czy sam trening, albo to i to razem co nie. Więc pisząc do nich podajesz im wiadomość, że chcesz to albo to :)

Aaa! P.S. co do planów treningowych polecam zajrzeć do nas na forum dział Trening dla Początkujących wejść w posty podpięte. Tam powinny być przykładowe plany ułożone :)


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto kupić plan dietetyczny ??

Dzięki, czyli jeśli podam jaki mam gainer i swoje wymiary to powinni mi bez problemu ułozyć dietę ? 

A plan treningowy to już chyba sam we własnym zakresię, moge stworzyć bazując na poradnikach ? :)

 

Oczywiście, eksperci robią fenomenalną robotę w zakresie dostosowywania planów do oczekiwań podopiecznych. Polecam zajrzeć do mojego dziennika gdzie napisałem opinię na temat rocznej współpracy z Fabryką Siły ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024