Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny ból w zgięciu stawu łokciowego

Biceps Łokieć

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ĆwierćAmator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziwny ból w zgięciu stawu łokciowego

  Witam , około 3 tyg temu ćwiczyłem biceps. Po rozgrzewce podniosłem hantle (9kg) którymi ćwiczę  i pierwszym ćwiczeniem było Uginanie Ramion prawa ręka normalnie jak zwykle bez problemu, a gdy ugiąłem lewą poczułem ból w zgięciu. Ból odczuwam nie centralnie w samym zgięciu lecz centymetr na lewo od środka.

  Podczas tego ćwiczenia zazwyczaj uginam rękę do oporu czy to może być problem?

  Ćwiczę już około rok i nigdy nie miałem takich problemów. Poczytałem trochę w necie i postanowiłem odpocząć sobie tydzień od treningu bica i zająć się innymi rzeczami.
Po tygodniu wróciłem do tego samego ćwiczenia i znów ten sam problem w lewej ręce :/.
 Zrobiłem przerwę 3 dni i postanowiłem zmniejszyć ciężar do 6 kg. Nic nie pomogło znów to samo.

 Dziś znów chciałem robić bica ale w czasie rozgrzewki wziąłem 2kg hantelki i po kilku ugięciach znów lekki ból w lewej ręce :/

 Czy ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Gdy robię ,,młotki'' tymi 9kg hantlami to nie czuje żadnego bólu.

Jeżeli taki temat już był , to przepraszam za spam i Proszę o pomoc :)


  • 0

ĆwierćAmator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwny ból w zgięciu stawu łokciowego

                                                                         PROBLEM ROZWIĄZANY
Okazało się ,że to od pewnego ćwiczenia na triceps.
                                                                         MOŻNA USUNĄĆ TEN TEMAT


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwny ból w zgięciu stawu łokciowego

                                                                         PROBLEM ROZWIĄZANY
Okazało się ,że to od pewnego ćwiczenia na triceps.
                                                                         MOŻNA USUNĄĆ TEN TEMAT

 

Przybliż może temat rozwiązania problemu, diagnozy itp. Być może komuś przyda się na przyszłość by uniknąć podobnych sytuacji.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biceps, Łokieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024