Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pawelPP
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Berrator czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny

Moja dziewczyna chcąc schudnąć kupiła sobie spalacz tłuszczu Berrator. Nie znam się bardzo na takich suplementach dlatego liczyłem że na forum dostanę rzetelne informacje o tym produkcie?

 

Czy Berrator to jest spalacz dla kobiet? Nie ukrywam że trochę sie tym niepokoję. Samo chodzenie na siłownię to duży wysiłek dla organizmu. Z tego co czytałem w internecie to Berrator jest bardzo skuteczny w spalaniu tłuszczu. Czy nie będzie za mocny dla kogoś kto nie przyjmował wcześniej nic podobnego?


  • 0

Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny
Z jednej strony cieszy mnie że martwisz się o swoją dziewczynę. Z drugiej strony muszę zadać sobie pytanie dla kogo ona tak się odchudza? :) Żartuję oczywiście. Jednak już tak całkiem poważnie - nie masz się czym przejmować.
 
Berrator to rzeczywiście jeden z lepszych suplementów, jakie znajdziesz na rynku. Status ten zawdzięcza przede wszystkim pozytywnemu wydźwiękowi ze strony osób, które go stosują. Wiele osób opisuje w internecie swoje metamorfozy. Mam też kilku bliskich znajomych którzy go przyjmowali i tracili nawet 7 kilogramów miesięcznie. Wśród tych wszystkich osób nie widziałem jednak nikogo kto uskarżałby się na to że Berrator jest za mocny. Zdarzają się okazjonalne uwagi typu "czuję lekkie pobudzenie", "muszę chodzić częściej do toalety", "jest mi cieplej". Ale takie komentarze usłyszysz też od osób, które przyjmują witaminę C i w głowie tworzą zmyślne scenariusze tego jak zmienia się ich ciało.
 
Berrrator zawiera w każdej kapsułce roślinne składniki aktywne, które mają wpływ fizjologiczny na funkcjonowanie organizmu. Bez nich berrator byłby niczym innym jak kapsułką placebo. Te przemiany fizjologiczne dają się także odczuć w życiu codziennym, jednak sądzę, że zmiana sylwetki i swojego życia jest warta tej dodatkowej wizyty w toalecie.

  • 0

pyczu6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny

Berrator posiada zdecydowanie lepszy skład niż spalacze tłuszczu które wcisną Ci sprzedawcy w sklepach stacjonarnych, nie ma się też co obawiać o skutki, zawiera on tylko składniki dopuszczona do obrotu przez Główny Inspektorat Sanitarny. Nie może być za mocny, zresztą podstawowe pytanie, czy dziewczyna narzekała na samopoczucie? Zdrowie?

 

Nie? To dlatego że Berrator posiada wręcz składniki które pomagają w mobilizowaniu i wykorzystywaniu zgromadzonej energii dzięki czemu organizm jest rewitalizowany. Ekstrakty roślinne takie jak ostrokrzew paragwajski i gorzka pomarańcza pomagają pobudzić hydrolizę trójglicerydów oraz utylizować powstałe wolne kwasy tłuszczowe. Efekty takich przemian są przyjemne dla oka i korzystnie wpływają na zdrowie, nie ma powodów do obaw.


  • 0

togis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Anatomia człowieka i odżywanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny
Kto czytał książki Lyle McDonald'a będzie wiedział dokładnie że spalacze tłuszczu są skuteczne i w zasadzie każdy kto może przebiec 10 metrów bez zadyszki może je przyjmować bez wyrzutów sumienia. Nie ma znaczenia czy chodzi o kobiety czy mężczyzn - jeśli chodzi o metabolizm tkanki tłuszczowej to nie różnymi się tak bardzo :)
 
Sprawdziłem skład spalacza Berrator i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony. Silna baza termogeników w postaci kapsaicyny, synefryny i piperyny dodatkowo wzmocniona o ekstrakt z białej wierzby który w zasadzie duplikuje efekt stymulacji metabolizmu. Jest to ciekawe połączenie na które decyduje się niewielu producentów w obawie o antyinflamacyjne właściwości salicyny znajdującej się w białej wierzbie. Ja jestem jednak zdania że dzięki temu dochodzi do obniżenia działania kortyzolu, a co za tym idzie poprawy insulinowrażliwości - aspekt bardzo ważny dla kogoś kto się rzeźbi. Do tego także diuretyki i mikroelementy. Ciekaw jestem efektów po tym.
 
Zamiast inflitrować dziewczynę zabieraj ją lepiej na siłownię i razem róbcie przysiady :)

  • 0

Oliwia
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Civitanova
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:167

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny

Berrator to jeden z tych spalaczy z których jestem bardzo zadowolona, a przyjmowałam już nie jeden podobbny produkt. Dzięki niemu pozbyłam się tłuszczu w okolicy bioder który od dawna już był moją udręką. Był taki czas że wyglądałam jak bączek - szeroka w środku a ramiona szczupłe. Dopiero jak spróbowałam tego suplementu i połączyłam go z treningami to zauważyłam zmiany. W sumie po 3 miesiącach z berratorem zgubiłam 14,3 kg i kompletnie wymieniłam garderobę. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Berrator, Berrator opinie, berrator działanie, berrator dawkowanie, berrator spalacz, berrator efekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024