Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Berrator - prawdziwe opinie klientów i wypowiedzi ekspertów

Co słyszeliście o spalaczu tłuszczu Berrator i czy moglibyście go polecić komuś kto trenuje od 3 miesięcy? Jestem na diecie białkowej i potrzebuję czegoś co pomoże mi w spaleniu tłuszczu.

Na Fabryce Siły widziałem artykuł o tym produkcie po którym nabrałem ochoty na spróbowanie.

 

Zanim się zdecyduję na zakup chciałem poznać opinie osób które stosowały Berrator.


  • 0

Narcotic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator - prawdziwe opinie klientów i wypowiedzi ekspertów

I co z tego artykułu wyciągnąłeś? Że warto przyjmować? Czytaj ze zrozumieniem. Spalacze tłuszczu to suplementy które powinny być przyjmowane przez osoby zdecydowane, które wyczerpały już swoje zasoby fizyczne i psychiczne a teraz potrzebują wsparcia.

 

Masz tyle szczęścia że wpadłeś akurat na Berrator, który różni się składem od innych suplementów na odchudzanie. Mogło być gorzej. Mogłeś pójść do sklepu z suplementami i zakupić pierwszy lepszy produkt leżący na półce, który polecił Ci sprzedawca. 

 

Ja nie przyjmowałem tego suplementu więc nie powiem jak działa od strony praktycznej. Na forum pojawił się jednak wątek w którym pojawiły się profesjonalne opinie: Efekty przyjmowania spalacza tłuszczu Berrator.


  • 0
[glow=green]==NARCOTIC ® [/glow]

Tomekk2
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator - prawdziwe opinie klientów i wypowiedzi ekspertów

Co słyszeliście o spalaczu tłuszczu Berrator i czy moglibyście go polecić komuś kto trenuje od 3 miesięcy? Jestem na diecie białkowej i potrzebuję czegoś co pomoże mi w spaleniu tłuszczu.

Na Fabryce Siły widziałem artykuł o tym produkcie po którym nabrałem ochoty na spróbowanie.

 

Zanim się zdecyduję na zakup chciałem poznać opinie osób które stosowały Berrator.

Nie bój się odrobiny niepewności. Gdy wybrałem Berrator też na początku nie byłem pewny podjętej decyzji. To chyba normalne. Zawsze gdy próbujesz nowych rozwiązań będziesz czuł odrobinę wątpliwości.

 

Piszę jednak żebyś się nie bał ponieważ berrator to pewny wybór. Ten spalacz tłuszczu pomógł mi schudnąć 12 kilogramów i odsłonić mięśnie brzucha. Oczywiście było w tym też dużo mojej pracy i zaangażowania, jednak bez suplementu efekty które osiągałem były znacznie słabsze.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Berrator - prawdziwe opinie klientów i wypowiedzi ekspertów

Zerknij jeszcze do tego tematu, może on przekona Cię do Berratora -> Berrator-czy ten spalacz tłuszczu nie będzie za mocny?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Berrator, berrator forum, berrator wypowiedzi, berrator opinie, Berrator spalacz tłuszczu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024