Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chudość - co z tym zrobić

chudość mała_waga

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Falcon337
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chudość - co z tym zrobić

Cześć,
od razu na początku powiem, że nie wiem czy to właściwy dział, także proszę szanowną Administrację o nieusuwanie i przeniesienie tematu w odpowiedni dział. Dziękuję.

Mam 18,5 lat, chłopak 181 cm wzrostu, waga ok 59 kg. Od wieku 10 lat do pierwszej operacji ( Niezstępowanie jąder - operacja dopiero w 2014 roku ) ważyłem 35 kg. Od właśnie tej operacji w ciągu 3 miesięcy przytyłem 20 kilogramów. Od tamtego czasu, po przytyciu, moje kilogramy się zatrzymały. Przez 3,5 lat ( czyli do dziś ) wciąż ważę tyle samo, może z 3 kg więcej, jedynie wzrost lekko się powiększył. Przez owy czas wciąż do dzisiaj próbuję przytyć na masie:
1 sposób: ćwiczyłem na domowej siłowni przez rok ( podciąganie, pompki, brzuszki ) - mikroskopijna poprawa, praktycznie niezauważalna.
2 sposób: pomagałem przy domu ( jestem z małej wsi ) i starałem się jeść jak najwięcej co wpadło mi do buzi - nic
3 sposób: jadłem tonę słodyczy, tłustych rzeczy itd - nic, zero widocznych zmian - kompletnie!

4 sposób: nic, zostawiłem wszystko i dałem ciału spokój - jadłem co mama zrobiła - 0 poprawy
5 sposób i do teraz: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup + jem zdrowo, unikam cukru ( rzadko co łyk coli ), ryż, mięso, musli, ser biały itd - nic

Panowie i Panie - ja kompletnie tracę rozum, nie wiem co mam z tym robić. Jestem chyba ektomorfikiem, ale takim totalnym. Wiem, że jestem jeszcze gówniarz, że ledwo 19 lat nie mam i jeszcze rosnę, ale bez przesady, by od dobrych 3 lat nic się z moim ciałem nie zmieniło ( co do jąder i hormonów - broda mi leciutka przyrasta, owłosienie swoim miejscu itd, więc niby z nimi jest wszystko ok )


Na siłownię mogę tylko domową, ew. ławka i sztanga w wiejskiej świetlicy - ok 200 kg
gdyż prawa jazdy jeszcze nie mam. Mam dostęp do roweru, całą wieś do biegania, las, ławkę, sztangę i drążek do podciągania w domu
 

Proszę, pomóżcie niby cokolwiek jakieś rady, wskazówki - ja już nie wiem co robić

PS: zdjęcia w załączniku

Załączone pliki


  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudość - co z tym zrobić

Po pierwsze, to często jest tak, że wraz z wiekiem nagle ruszysz z tyciem.

Kolega ze szkoły wyglądał podobnie jak Ty i miał ten sam problem a wieku 33 lat waży 110 kg i kawał z niego chłopa. 

 

po następne

Czy robiłeś ćwiczenia na masę i na pewno wiesz jak je robić? Bo podciąganie, pompki, brzuszki to raczej wytrzymałość i wiele nie nabierzesz. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


Falcon337
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudość - co z tym zrobić

Sztanga - mało powtórzeń, dużo serii
I nie wiem jak to się zwie, ale jest częścią ławki na pracę ud i łydek - tak samo mało powtórzeń, dużo serii i duże ciężary
A na każdą grupę mięśniową ćwiczyłem raz w tygodniu


  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudość - co z tym zrobić

No to nie ma siły żebys nie przybrał.

Widocznie błąd w diecie. Rozpisz jak te posiłki u Ciebie wyglądają i policzymy. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024