Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

TokVesserafef
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fitness
  • Staż [miesiące]:50

Napisano Ponad rok temu

Spalacz RedBurn - dobry wybór?
Cześć forumowicze. Mam pytanie odnośnie do suplementu RedBurn, który chciałem zacząć przyjmować, ale nie jestem pewien czy będzie to dobry wybór dla mnie.
 
Przez ostatnie 3 miesiące spaliłem 5 kilogramów niemal wyłącznie tłuszczu. Wnioskuję po tym, że wyniki siłowe pozostały na stałym poziomie. Jestem obecnie na 13% tkanki tłuszczowej, jednak trafiłem na spory impas. Kilogramy nie idą w dół, nawet jeśli obcinam kalorie i wprowadzam rotacje węglowodanowe. Z doświadczenia wiem też, że nadmiernym kombinowaniem można też przedobrzyć.
 
Pomyślałem więc żeby do diety wprowadzić suplement RedBurn. Co o tym sądzicie? W pakiecie do suplementu dodane są 2 miesiące diety gratis. Wydaje mi się, że to bardzo dobre połączenie. Profesjonalni dietetycy pewnie poprawią jakoś mój plan, a z dodatkiem suplementu mam nadzieję odbić się od tej stagnacji. Liczę na merytoryczne odpowiedzi.

  • 0

WhomAboff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz RedBurn - dobry wybór?
Dużo czynników składa się na decyzję o tym, czy powinieneś przyjmować spalacz tłuszczu, czy może jednak nie. Myślę jednak, że jeśli widzisz stagnację wyników lub ich całkowite wstrzymanie, to warto próbować nowych rozwiązań. Red Burn będzie dobrym rozwiązaniem.
 
Suplement posiada długą listę imponujących składników stosowanych w sprawdzonych produktach. Oczywiście człon "BURN" w nazwie zobowiązuje - na liście składników znajduje się wiele pozycji o działaniu termogennym, dosłownie wypalającym nadmiar kalorii. Kapsaicyna, yerba mate, tyrozyna i synefryna powodują aktywację białka zwanego UCP1. W dużym skrócie białko to reguluje efektywność energetyczną naszych mitochondriów - ile energii z każdej spalonej cząsteczki tluszczu jest wykorzystywane do stworzenia energii, a ile do stworzenia ciepła. Przyjmując Red Burn możliwe będzie większe przekształcanie kwasów tłuszczowych w ciepło, a co za tym idzie także szybsze i nieporównywalnie większe spalanie kalorii.
 
Suplement o takim składzie z pewnością powinien dać organizmowi impuls do dalszego wykorzystania zgromadzonych pod postacią tłuszczu zapasów energii.

  • 0

baradziej65

baradziej65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz RedBurn - dobry wybór?

Jest to moje osobiste zdanie, ale uważam, że każdy kto podchodzi do ostatniego etapu redukcji powinien rozważyć przyjmowanie jakiegoś spalacza tłuszczu. Oczywiście, niektórzy potrafią formę zrobić bez tego, ale potrzeba dobrego genu i dużo samozaparcia. Dobry spalacz tłuszczu może te dwie rzeczy częściowo zastąpić i znacznie ułatwia ostatnie tygodnie redukcji.

 

Myślę że RedBurn spokojnie może być zaliczony do tego grona "dobrych spalaczy". Zawiera składniki diuretyczne, czyli stymulujące wydalanie wody podskórnej. Dodatkowo stymulatory wyrzutu katecholamin, czyli hormonów regulujących metabolizm komórek tłuszczowych oraz komórek mięśniowych. Te dwie cechy wystarczą aby skutecznie popchnąć sylwetkę na poziom wyżej, jednak w składzie znajduje się jeszcze kilka bardzo korzystnych dodatków: różeniec górski, bacopa drobnolistna oraz yerba mate. Każdy z tych składników działa w odmienny sposób, jednak wszystkie wspomagają ogólnopojęte zdolności regeneracyjne organizmu. Jest to wbrew pozorom duży plus, bo wszyscy wiemy jak wymęczony jest organizm poddawany kilku tygodniom lub miesiącom restrykcji kalorycznych.


  • 0

Starmaker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz RedBurn - dobry wybór?

Według mnie warto skorzystać. Gdy będę robił formę sam pewnie spróbuję. Spalacze tłuszczu mają to do siebie że odpowiadają za 2 funkcje:

1. Przyspieszają odchudzanie;

2. Ograniczają głód i znacznie ułatwiają trzymanie diety.

 

Na stronie produktu www.redburn.pl możesz zobaczyć pełny skład. Według mnie całość prezentuje się na duży plus. W rekomendowanej przez producenta dawce znaleźć można 160 mg różeńca górskiego, 200 mg pieprzu kajeńskiego i inne. To są porcje rekomendowane przy zakupie tych suplementów w izolacji. Tutaj za jednym zakupem dostajesz de facto kilka produktów o działaniu termogennym, lipolitycznym, przeciwzapalnym oraz antyoksydacyjnym.

 

Do tego wszystkiego 2 miesiące diety z kontaktem do dietetyka? Jest na naszym rynku kilka suplementów, ale niewiele jest spiętych w tak porządny sposób.


  • 0

Icertoducoure

Icertoducoure
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz RedBurn - dobry wybór?

RedBurn to pewnie jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu, jaki powinny przyjmować osoby biorące się za odchudzanie. Mówię to w pełni świadomie i można mnie zacytować. Wynika to z prostego faktu: Większość osób starających się schudnąć ze spalaczami kompletnie ignoruje to co spożywa, przez co zupełnie neguje efekty przyjmowanych tabletek. Tutaj do każdego zakupionego produktu otrzymujemy dedykowaną dietę ułożoną specjalnie pod potrzeby naszego organizmu. Takie rozwiązanie powinno pomóc wielu osobom, które dotychczas posiadały problemy z utratą nadmiaru tkanki tłuszczowej.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz RedBurn - dobry wybór?

Opinie i pozytywne komentarze na temat RedBurn jest dość sporo, podobnie jak w przypadku omawianego już Berrator. Wydaje mi się, że Fabryka Siły nie rekomendowałaby suplementu będącego czymś nieskutecznym. Już wcześniejszy Trizer odmienił sylwetkę wielu osób dlatego też myślę, że i w tym przypadku będzie równie podobnie :) Oczywiście to jedynie moje domysły, sam nie miałem jeszcze okazji spróbować ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RedBurn, Red Burn, Spalacz, Tłuszcz, Efekty, Stagnacja, Problemy, Brzuch, Opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024