Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sposób na mocną klatkę piersiową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Fabryka Siły
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Pomógł: 2988
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Sposób na mocną klatkę piersiową

W dzisiejszym artykule mam zamiar poruszyć temat, który wymaga szerszego rozwinięcia, ponieważ uważam, że w tej materii wciąż brakuje wyczerpujących informacji. Z łatwością odnajdujemy porady dietetyczne dotyczące tego co, jak i ile jeść – skupiając się na żywieniu, często zapominamy jednak o właściwym treningu. Nie kwestionuję tutaj znaczenia diety i właściwego żywienia, bez których nie sposób dostarczyć do organizmu wszystkich niezbędnych składników umożliwiających rozwój. Chcę jednak podkreślić znaczenie, jakie treningi mają dla rozwoju, a także zwrócić uwagę na częste zaniedbywanie tej strefy. Tematyka treningu jest zdecydowanie rozbudowana, dlatego ten artykuł nie będzie jednorazowym epizodem, a raczej częścią większej serii, gdzie każda będzie miała na celu maksymalne wyczerpanie tematu. Zagadnienie treningu zostanie podzielone na części zawierające: I - praktyczne wskazówki treningowe, dotyczące maksymalnego zaangażowania danej partii; II - zasady planowania treningu z przykładowym planem treningowym. W ten sposób mam zamiar opisać wszystkie partie mięśniowe. Zaczynajmy! To temat na przynajmniej kilkanaście artykułów, które będą pojawiać się regularnie. I teraz wielka prośba, a zarazem pewnego rodzaju wskazówka: wydrukuj i zabierz je ze sobą na trening – w trakcie treningu odznaczaj po kolei wykonane punkty, oceń i zrelacjonuj, czy wpłynęło to na jakość twojej sesji treningowej. Dzięki temu będę wiedzieć, czy to, co wam proponuję, jest dla was przydatne. Poza tym jestem otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie, więc jeśli masz jakieś, podziel się nimi. Więc startujemy. Na pierwszy plan wysuwa się dzisiaj klatka piersiowa, czyli jak zaangażować mięśnie do pracy na treningu, jak zwiększyć intensywność treningu, by maksymalnie zwiększyć jej potencjał rozwojowy. Sprawdźcie porady, które dla was przygotowałem.

 

www.fabrykasily.pl/treningi/sposob-na-mocna-klatke-piersiowa


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024