Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Notey
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?

Witam, chciałbym się zapytać tutejszej ludności (zwłaszcza tych, którzy współpracowali, bądź współpracują z Fabyka Siły), czy warto? Miałem już raz przygodę z prowadzeniem przez trenera personalnego (dosyć znanego na YT) i nie jestem szczerze zadowolony z jego pracy. Głównie chodzi mi o to, że plan dietetyczny to był czysty chaos. Miałem wrażenie, że albo był pisany na kolanie albo na zasadzie kopiuj > wklej. Tak samo było z planem treningowym i nie był on uwzględniony pode mnie tylko znów odniosłem wrażenie metody kopiuj > wklej. Nie jestem zwolennikiem takiego czegoś. Dla mnie najważniejsze w prowadzeniu jest, by wszystko było klarowne, czyste w rozumieniu, poukładane i generalnie miało ręce i nogi. Dlaczego pytam akurat o Fabrykę Siły? Ano dlatego, że widziałem na filmiku streamera Disa, gdzie przez chwilę pokazywał napisany plan dietetyczny i treningowy pod niego. Zauważyłem to i pomyślałem - kurczę, jak to wszystko jest przejrzyste dosłownie od A do Z. Stąd moje pytanie i porada w tym temacie. Liczę na rozwinięcie się z tego tematu fajnej dyskusji.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?

Witamy na forum. 

 

Cóż można powiedzieć. Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie ! "Zauważyłem to i pomyślałem - kurczę, jak to wszystko jest przejrzyste dosłownie od A do Z."

Wypełniasz obszerną ankietę gdzie zaznaczasz wszystkie preferencje co do planu, diety....

 

Również masz opcje "kontakt z ekspertem" i w razie potrzeby wprowadzenie jakichś zmian 

 

zgłaszasz się na czacie. 

 

Nie ma co zwlekać ! Czas działać ! 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sebeusz85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?

Tutaj też bazuja na metodzie kopiuj->wklej. Niestety przy wersji online nie mogą skutecznie sprawdzić jakie kto ma predyspozycje i co dokładnie bedzie do niego pasowało zarówno jeśli chodzi o ćwiczenia, jak i dietę. Przepisy jakie dostałem na miesiąc to było dosłownie 10 przepisów, które powtarzane były po 3 dni pod rząd. Nie byłem zadowolony, ale z innych pomocy specjalistów nie korzystałem więc nie mogę tez powiedzieć, że źle działają. Mi się ich system nie podoba


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?
Zaznaczyłeś pewnie opcje powtarzania posiłków lub okrojony budżet na dietę więc dostałeś nieco monotonną.
Wiadomo, że współpraca on-line nigdy nie będzie tak skuteczna jak face2face, ale cena jest adekwatna do jakości współpracy. Jeżeli życzysz sobie takiego prowadzenia na jakie nie będziesz narzekać wykup  8-12 personalnych treningów + coaching u prywatnej osoby.
 
Pozdrawiam :) 

  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Peter30
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpoczęcie współpracy z Fabryka Siły, warto?

Witam. Jestem poczatkujacy i chcialbym cwiczyc w domu?

Czy po wykupieniu pakietu powiedza jakie konkretnie wykonywac cwicznia w domu?


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024