Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moda na naturalne specyfiki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

tymekalex91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
0
Neutralna

Napisano 10 miesięcy temu

Moda na naturalne specyfiki

Dzień dobry. Mam pytania odnośnie takie kosmetyków pochodzenia naturalnego jak olej laurowy. Na wielu stronach internetowych te kosmetyki są opisywane jako cudowne. Są o wiele skuteczniejsze niż specyfiki ze sklepów. Natomiast pojawia się pytanie czemu nie jest wykorzystywany w kosmetykach markowych firm? Właśnie ta sprawa nie daje mi spokoju. Dlaczego ogromne korporacje nie wykorzystały tych środków naturalnych do produkcji leków. Przecież w wielkich koncernach jest rzesza specjalistów i naukowców, którzy nie potrafią użyć takiego specyfiku jak olej marula. Co myślicie, czy rzeczywiście te naturalne kosmetyki są tak skuteczne jak piszą to na blogach?

• 0

Fitmaniacy_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
0
Neutralna

Napisano 7 miesięcy temu

Re: Moda na naturalne specyfiki

Myślę, że w zdecydowanej większości przypadków kosmetyki naturalne faktycznie są bardzo skuteczne i nie podrażniają naszej skóry, stąd też ich wyższa cena w sklepach, ja szczerze mówiąc staram się zawsze bazować tylko na kosmetykach naturalnych.

• 0