Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niskie libido, wyniki badań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Ikszad
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Niskie libido, wyniki badań

Witam! 
Mężczyzna 
19 lat 
84 kg (jestem raczej gruby, dużo tłuszczu w obrębie pasa) 
Z partnerką jestem w stałym związku od ponad 1,5 roku 
Od kilku miesięcy obserwuję u siebie znaczny spadek libido, mam problemy z osiągnięciem pełnej erekcji i zdarza się, że penis w trakcie stosunku opada. Proszę o pomoc, bo bardzo martwi mnie ta sytuacja. Wstawiam wyniki badań hormonalnych i morfologii. 

Załączone pliki

  • Załączony plik  TEST.jpg   43,79 KB   1 Ilość pobrań
  • Załączony plik  MORF 1.jpg   51,5 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  MORF 2.jpg   40,97 KB   1 Ilość pobrań

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Cóż jak dla mnie z wynikami badań, a tym bardziej testosteronu, najlepiej iść do lekarza zamiast szukać pomocy w internecie. Skoro wspominasz o nadwyżce masy ciała, to być może problem leży w kwestii Twojego odżywiania. Jak wygląda sprawa ze snem? Niejednokrotnie niskie libido jest efektem zbyt słabej regeneracji/nadmiernego wysiłku fizycznego.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Ikszad
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Regeneracje według mnie mam dobrą, przy niezbyt wysokim wysiłku fizycznym (trening fbw 3 x w tygodniu). Do jakiego lekarza powinienem się udać endokrynologa, androloga czy może seksuologa?


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań
Masz niskie lipido czy brak u Ciebie erekcji bo to są dwie inne sprawy podczas gdy lipido głównie zależy od testosteronu i Od tego czy pociąga Cie partnerka.. i td
To z Erekcja może być problem z innych powodów np Różne horoby układu krążenia czy np przyjmowanie niektórych leków czy brak odpowiedniej ilości Tlenku Azotu który jest niezbędny na podtrzymanie erekcji
  • 0

Ikszad
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Generalnie to raczej problemem jest dla mnie libido. Nie dodałem, że już od dłuższego czasu nie mam porannych erekcji.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Cóż poleciłbym też odwiedzić urologa. Niejednokrotnie problemy zdrowotne o tym podłożu mogą być spowodowane słabą kondycją układu moczowego. Warto też dodać, że nadmierne stosowanie niektórych suplementów (głównie tych mocno pobudzających) może z czasem prowadzić do osłabienia sprawności seksualnej.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Testosteron nisko to i estradiol nisko. Postaraj się w sposób naturalny podwyższyć go. Zadbaj o dietę, schudnij i zwiększ aktywność fizyczną. Za libido głównie odpowiedzialne są trzej królowie: Testosteron, Estradiol i Dopamina.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Aby mieć większe libido i lepszą potencję musiałbyś za pomocą zdrowego odżywiania i treningów siłowych oraz treningów aerobowych/interwałowych zrzucić zbędny tłuszcz.

Dlaczego ? Dlatego, bo udowodniono w wielu badaniach naukowych, że mężczyźni otyli lub z dużą nadwagą zazwyczaj mieli niski testosteron, a wystarczyło w ich przypadku poprawić kompozycję sylwetki (przede wszystkim obniżyć poziom tkanki tłuszczowej), aby poziom testosteronu wzrósł do prawidłowego poziomu.

 

Resztę napisali Ci już moi przedmówcy.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Aby mieć większe libido i lepszą potencję musiałbyś za pomocą zdrowego odżywiania i treningów siłowych oraz treningów aerobowych/interwałowych zrzucić zbędny tłuszcz.

Dlaczego ? Dlatego, bo udowodniono w wielu badaniach naukowych, że mężczyźni otyli lub z dużą nadwagą zazwyczaj mieli niski testosteron, a wystarczyło w ich przypadku poprawić kompozycję sylwetki (przede wszystkim obniżyć poziom tkanki tłuszczowej), aby poziom testosteronu wzrósł do prawidłowego poziomu.

 

Resztę napisali Ci już moi przedmówcy.

Rychu a co sądzisz na temat poglądu, że suplementacja omega-3 prowadzi do wzrostu rozwoju raka prostaty? Dwukrotnie w tym tygodniu spotkałem się z taką famą i zastanawiam się co tym razem stanie się modą w zdrowym odżywianiu :D


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Myślę, że to nie jest prawda z tymi omega-3.

 

 

Natomiast wpisz sobie w Google takie hasła jak:

 

nadmiar-tkanki-tluszczowej-obniza-testosteron-i-podwyzsza-estradiol

 

oraz

 

otyli-mezczyzni-maja-mniej-testosteronu-i-wiecej-estradiolu

 

Po wpisaniu pierwszego hasła w Google pierwszy wynik od góry, to będzie to i tak samo z drugim hasłem pierwszy wynik, to będzie to co trzeba.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Niskie libido, wyniki badań

Myślę, że to nie jest prawda z tymi omega-3.

 

 

Natomiast wpisz sobie w Google takie hasła jak:

 

nadmiar-tkanki-tluszczowej-obniza-testosteron-i-podwyzsza-estradiol

 

oraz

 

otyli-mezczyzni-maja-mniej-testosteronu-i-wiecej-estradiolu

 

Po wpisaniu pierwszego hasła w Google pierwszy wynik od góry, to będzie to i tak samo z drugim hasłem pierwszy wynik, to będzie to co trzeba.

Również jestem zdania, że to totalna ściema i kolejna machlojka koncernów farmaceutycznych. Pewnie komuś bardzo zależy, żeby omega-3 została wycofana ze sprzedaży ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024