Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rolety zewnętrzne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

rafalrore
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rolety zewnętrzne

Wiem, że to dziwne pytanie na takim forum, ale właśnie urządzam sobie taką małą domową siłownię. Niestety jest ona od najgorszej strony, jeśli chodzi o nasłonecznienie i nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić, bo nie chce żadnych rolet tekstylnych, czy żaluzji, słabo to będzie wyglądać. Przypadkiem wpadłem na rolety zewnętrzne i zastanawiam się jak to się ma w praktyce. Czy jest to wygodne? Do sterowania jest jakaś rączka wewnątrz pokoju?


  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Rolety zewnętrzne

Trudno tak jednoznacznie określić, ale takie rozwiązanie chyba nie jest najgrosze.


  • 0

Karola12b
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rolety zewnętrzne

No rolety wewnętrzne w siłowni trochę słabo...

Jednak zewnętrzne rzeczywiście mogą być dobrym pomysłem. Będzie to też jakieś dodatkowe zabezpieczenie, jeśli siłownia znajduje się na parterze. Na początek radzę przeczytać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]  zapoznać się z wadami i zaletami tego rozwiązania i dopiero zdecydować ;)


  • 0

Kasia_19888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rolety zewnętrzne

Ja zamiast rolet postawiłem na trochę inne rozwiązanie, a mianowicie wykorzystałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do zrobienia trochę cienia przed domem. Postawiłem je pod wejściem balkonowym i i przed oknami (łącznie 3) i idealnie spełniają swoją rolę


  • 0

Olafix
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rolety zewnętrzne

Ja mam coś takiego i jest to bardzo wygodne. Polecam gorąco takiego własnie rozwiązanie. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024