Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak długo można brać suplementy diety?

suplementy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak długo można brać suplementy diety?

Witam Was wszystkich serdecznie. Nurtuje mnie jedno pytanie. Jak długo można stosować jeden i ten sam spalacz tłuszczu? Biorę już kolejny miesiąc Trizer efekty nadal są, więc oznacza to, że spalacz działa. Organizm się do niego nie przyzwyczaił jeszcze. Dodatkowo jest to dobra oferta, bo jako gratis otrzymuję dietę na miesiąc. Jednak zastanawia mnie to jak długo Wy braliście albo bierzecie już spalacze? Czy robicie sobie przerwę? Głównie zależy mi na odpowiedzi osób, które się odchudzają i przyjmują suplementy diety.

 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

W przypadku spalacza tłuszczu Animal Cuts zaleca się stosować przez 21 dni, a następnie zrobić przerwę.

Natomiast jak jest w przypadku preparatu Trizer tego nie wiem.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Suplementy diety takie jak Trizer są niezwykle przydatne w okresie powrotu do formy, jak i w wielu innych przypadkach, gdy celem jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Niemniej jednak należy zwrócić szczególną uwagę na ich dobór oraz sposób oraz właśnie czas przyjmowania. Najczęściej jest to napisane na opakowaniu. Można dla odzwyczajenia organizmu po okresie 4-8tygodniu zrobić sobie przerwę, a następnie ponownie powrócić do przyjmowania, jeśli jest to konieczne.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Jak dla mnie to zawsze po okresie 8 tygodni należy zrobić sobie, przynajmniej kilka dni przerwy od suplementów. Organizm też potrzebuje nieco odpocząć od ciągłego przetwarzania tych produktów. Co więcej, niejednokrotnie przynosi to dobre efekty w postaci lepszego wykorzystania ich działania. Tak jakby to był nasz "pierwszy raz".


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?
Organizm tak samo jak zniana diety czy zmiana sposobu trenowania( trening w poszczegolnym okresie)
Potrzebuje zmian co do suplementacji.
Na kazdy zwiazek chemiczny jest w stanie dzialac na poczatku bardzo dobrze a w pozniejszym czasie juz gorzej. Zmiany w postaci przerw w stosowaniu suplementacji lub jej zmianie sa bardzo wazne dla odpowiedniego dzialania ich
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Tak samo jak w treningu masz okres roztrenowania, w przypadku suplementacji krótka przerwa również  pozwoli na zregenerowanie się organizmu. Warto dodać, że długotrwała i bezustanna suplementacja może skutkować problemami ze zdrowiem.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Czyli wychodzi na to, że jeśli zrobimy sobie przerwę chociażby tygodniową między kolejnym opakowaniami Trizera czy też innego suplementu to uzyskamy lepsze działanie. Jednak na pewno w tym czasie nie należy odpuszczać diety. Najlepiej trzymać ją cały czas. Dieta powinna być tak skomponowana by nie odczuwać, że jest to dieta. A suplementy powinniśmy wybierać na podstawie składu i działania, jakie chcemy by spełniały. 


  • 0

Margaretka1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Jak ja brałam therm line fast to nie miała efektów ubocznych i mój organizm nie przyzwyczaił się. Po 3 miesiącach redukcji jak już schudłam tyle ile trzeba to odrzuciłam suplementy i takie rygorystyczne jedzenie. Zostawiłam te zdrowe i cardio. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak długo można brać suplementy diety?

Po każdej "sesji" termogenikami warto zrobić sobie nawet tydzień przerwy (mimo ciągle trwajacej redukcji) by organizm po prostu odpoczął. Deficyt kaloryczny i tak daje mu w kość, a pamiętajmy że zdrowie jest tylko jedno ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: suplementy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024