Skocz do zawartości


Zdjęcie

Azart - w ślady Zyzz'a

zyzz ektomorf początek suplementy dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Sporo tej odżywki białkowej ładujesz w siebie, myślę że spokojnie wyciągnąłbyś to białko z diety ale jak piszesz jesteś "niejadkiem" xD. 

Pamiętam jak sam kiedyś męczyłem się przy mojej pierwszej masie, żeby wcisnąć w siebie 2500kcal a na chwilę obecną na redukcji mając 3100 kcal jestem głodny. Także z czasem nawyki Ci się zmienią ;)

Mam nadzieję, że nawyki się zmienią ale wiesz, jestem serio niejadkiem i najgorzej wchodzi mi śniadanie, nienawidzę jeść śniadań xd 

Nawet nie wiem ile tutaj jest kcal chociaż pewnie malutko :D Nigdy nie sprawdzałem, nie liczyłem :D 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Metabolizm najłatwiej zwolnić głodówką tyle że Ty raczej za wolny a nie za szybki skoro nie możesz jeść.

Dodaj z 3sesje aerobów w tygodniu po 20-30 min w DNT i apetyt powinien ruszyć


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Metabolizm najłatwiej zwolnić głodówką tyle że Ty raczej za wolny a nie za szybki skoro nie możesz jeść.

Dodaj z 3sesje aerobów w tygodniu po 20-30 min w DNT i apetyt powinien ruszyć

Mógłbyś rzucić jakiś link do filmiku z przykładowymi aerobami? :D


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Przykładowe aeroby to np bieganie, pływanie, skakanka czy rower i każda inna forma wysiłku tlenowego ;)


  • 1

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Wczoraj zachorowałem, 39 gorączki, lipa :/

Trening dopiero w poniedziałek -,-

Pozdrawiam!


  • 0

Piotras18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 1
11
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:167
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:200

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak tam z formą i siłą na koksie, po bodajże miesiącu brania już widać różnice?


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak tam z formą i siłą na koksie, po bodajże miesiącu brania już widać różnice?

Problemy zdrowotne po koksie, jutro dzwonię do endokrynologa bo dopiero od jutra od godziny 17 można się rejestrować na październik.. Ale ćwiczyć ćwiczę cały czas, nie przestaje, a no nie ma się czym chwalić jeszcze w sumie więc wrzucam takie zdj z rana jak śmietana :D

 

ZDJĘCIE: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

PS: Nie wrzucam na razie zdjęć bo chcę dodać coś po cyklu a że cykl na razie przełożony ze względów zdrowotnych to to się przeciągnie.. Ale że Piotras pyta to wrzuciłem coś na spontanie.

Pozdro!  :nuke:  :weight_lift:


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
No to w końcu odstawiłeś? Ile trwał cykl? Robiłeś jakieś pct?
  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

No to w końcu odstawiłeś? Ile trwał cykl? Robiłeś jakieś pct?

Po pierwszym zastrzyku stop, nic nie brałem, tamoxu clomidu, nic. 

Nie wiem czy kojarzycie gościa Patryk2703 (na pewno znacie) pisałem z nim i mówił że po pierwszej iniekcji tak jest na początku i trzeba to wytrzymać.

Chyba zrobię zastrzyk w tym tygodniu przed endokrynologiem


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
Widziałem tam pare jego filmów, w każdym razie rad od niego nie bierz bo pojęcia chłop zbytniego nie ma.
  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Widziałem tam pare jego filmów, w każdym razie rad od niego nie bierz bo pojęcia chłop zbytniego nie ma.

Dlaczego tak uważasz? :P 

Moim zdaniem dobrze mówi zresztą, wszystkie jego słowa są prawdziwe.. więc rady raczej też

 

7 październik godz. 13:00

Zarejestrowany do endokrynologa nareszcie. 

 

Pozdro!


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
Nie interesuje się dopingiem jak i z niego nie korzysta więc co o nim może wiedzieć?
Ogólnie chłopek śmieszny. Ocenia wszystkich przez pryzmat siebie tj każdy kto od niego choć trochę w czym kolwiek lepszy od razu musi być na dopingu XD
Ostatnio dodał jakiś filmik, że niby najlepszy ten co najwięcej bije którym już sam siebie przeszedł. Bujda na resorach. O tym, że porównywał siebie w szczycie formy do Levrona kiedy on w ogóle nie ćwiczył i nie trzymał diety wmawiając wszystkim że ma lepszą formę już nie wspomnę.
Na jego kanale hipokryzją aż kipi.
Prawdy wcale też do końca tak nie mówi... w sumie w większości bzdury wyssane z palca
  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Nie interesuje się dopingiem jak i z niego nie korzysta więc co o nim może wiedzieć?
Ogólnie chłopek śmieszny. Ocenia wszystkich przez pryzmat siebie tj każdy kto od niego choć trochę w czym kolwiek lepszy od razu musi być na dopingu XD
Ostatnio dodał jakiś filmik, że niby najlepszy ten co najwięcej bije którym już sam siebie przeszedł. Bujda na resorach. O tym, że porównywał siebie w szczycie formy do Levrona kiedy on w ogóle nie ćwiczył i nie trzymał diety wmawiając wszystkim że ma lepszą formę już nie wspomnę.
Na jego kanale hipokryzją aż kipi.
Prawdy wcale też do końca tak nie mówi... w sumie w większości bzdury wyssane z palca

Ale ma rację :D Kulturystyka ekstremalna opiera się na sterydach, jak Levron miał problemy zdrowotne i musiał odpuścić sterydy to wszystko z niego zeszło a później w tak krótkim czasie zbudował taką sylwetkę, masakryczne ilości sterydów. On ćwiczy 15 lat i zna wielu ludzi, zna się na tym, sam mówił że ma wielu ludzi którzy nie są naturalami a jeden nawet startuje gdzieś profesionalnie i wydaje kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie na sterydy.. A porównuje siebie żeby tylko mieć do czego nawiązać taki wiesz, zwykłe porównanie :P Ale ma rację ze wszystkim, jeżeli przyjrzeć się bardziej jego wypowiedzi i filmikom, sprawdzić wszystko to to co mówi jest prawdą. 

Mówię Ci przyjrzyj mu się dokładniej i pośledź jego kilka nagrań, jego historię itp. zobaczysz że on na prawdę ma rację. Szanuję go bardzo bo oglądam długi czas :D I ma dobre poczucie humoru i dystans do siebie xdd 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak dla mnie nie ma racji. Z Levronem była inna sytuacjia, on nie tylko odstawił sterydy ale przestał trenować i olał diete. Nawet jak natural przestanie ćwiczyć i przejdzie na kiepskie żarcie zaliczy konkretne spadki formy.

Staż nie świadczy o wiedzy. O to kogo on zna to wiesz... Sam zabrania ludziom na soku wypowiadać się o naturalach ponieważ oni niby nie znają z autopsji jak wszystko wygląda u naturala, w rzeczywistości sam nie wiedząc ile ktoś jechał na sucho zanim wziął się za doping i jakie ma doświadczenie trenerskie wśród naturali, a sam się wypowiada na temat dopingu jakby wszystkie rozumy pozjadał mimo iż sam w ogóle nie brał, ludzi na koksie na pewno też nie trenował- więc sorka jak dla mnie szczyt hipokryzji, a takich przykładów mogę podać dużo więcej.

A kij tam dam jeszcze jeden kogoś się czepiał, że używa sterydów i i jest tego pewien po wypryskach na plecach co widać na zdjęciu. Sam nie bierze ale na swoich zdjęciach na plecach też miał wypryski, tyle że on je może mieć od koksu a inni już nie XD

Mówił, że każdy natural bez soku musi mieć spadki obwodów na redukcji. On ich nie brał ale spadków też nie uświadczył XD

Wyśmiewał się bodajże z Big Majka jak wykonuje ćwiczenia, a sam na swoich filmach się nią delikatnie mówiąc nie popisał XD

Mówił że każdy do niego może przyjechać na solówke, znalazło się parę chętnych to się przestraszył i dawał jakieś babskie wymówki XD

...jak dla mnie brak słów.

Dystansu do siebie nie ma. Napisz mu w komentarzu jakąś konstruktywną krytykę albo Cię zwyzywa albo nazwie hejterem. Nie zarzucam mu tego, że się gdzieś kiedyś pomylił bo to każdemu może się zdarzyć. Lecz to że nagminnie pierniczy kocopoły wyssane z palca nie mając tak na prawdę twardych dowodów tylko swoje domysły i teorie wyssane z palca "on bierze bo ma okrągłe barki"- no przoszę Cię XD

Oczywiście wierz w co chcesz i komu chcesz. Jednak nie podchoć do wszystkiego co usłyszysz czy przeczytasz tymbardziej na internecie że to 100% pewnik.

 

Wejdź sobie na jakikolwiek film hejtera Patryka, zobaczysz na nim jak i gdzie sam sobie przeczy więc nie może mówić cały czas prawdy.

 

Tu masz obiektywnie o dopingu jeśli Cię interesuje:


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak dla mnie nie ma racji. Z Levronem była inna sytuacjia, on nie tylko odstawił sterydy ale przestał trenować i olał diete. Nawet jak natural przestanie ćwiczyć i przejdzie na kiepskie żarcie zaliczy konkretne spadki formy.

Staż nie świadczy o wiedzy. O to kogo on zna to wiesz... Sam zabrania ludziom na soku wypowiadać się o naturalach ponieważ oni niby nie znają z autopsji jak wszystko wygląda u naturala, w rzeczywistości sam nie wiedząc ile ktoś jechał na sucho zanim wziął się za doping i jakie ma doświadczenie trenerskie wśród naturali, a sam się wypowiada na temat dopingu jakby wszystkie rozumy pozjadał mimo iż sam w ogóle nie brał, ludzi na koksie na pewno też nie trenował- więc sorka jak dla mnie szczyt hipokryzji, a takich przykładów mogę podać dużo więcej.

A kij tam dam jeszcze jeden kogoś się czepiał, że używa sterydów i i jest tego pewien po wypryskach na plecach co widać na zdjęciu. Sam nie bierze ale na swoich zdjęciach na plecach też miał wypryski, tyle że on je może mieć od koksu a inni już nie XD

Mówił, że każdy natural bez soku musi mieć spadki obwodów na redukcji. On ich nie brał ale spadków też nie uświadczył XD

Wyśmiewał się bodajże z Big Majka jak wykonuje ćwiczenia, a sam na swoich filmach się nią delikatnie mówiąc nie popisał XD

Mówił że każdy do niego może przyjechać na solówke, znalazło się parę chętnych to się przestraszył i dawał jakieś babskie wymówki XD

...jak dla mnie brak słów.

Dystansu do siebie nie ma. Napisz mu w komentarzu jakąś konstruktywną krytykę albo Cię zwyzywa albo nazwie hejterem. Nie zarzucam mu tego, że się gdzieś kiedyś pomylił bo to każdemu może się zdarzyć. Lecz to że nagminnie pierniczy kocopoły wyssane z palca nie mając tak na prawdę twardych dowodów tylko swoje domysły i teorie wyssane z palca "on bierze bo ma okrągłe barki"- no przoszę Cię XD

Oczywiście wierz w co chcesz i komu chcesz. Jednak nie podchoć do wszystkiego co usłyszysz czy przeczytasz tymbardziej na internecie że to 100% pewnik.

 

Wejdź sobie na jakikolwiek film hejtera Patryka, zobaczysz na nim jak i gdzie sam sobie przeczy więc nie może mówić cały czas prawdy.

 

Tu masz obiektywnie o dopingu jeśli Cię interesuje:

A wiesz, to jest tak, że jak jesteś kogoś fanem to go bronisz, ja jestem jego fanem i dlatego staram się go bronić bo baardzo długo go oglądam :D Ale masz rację no nie jest idealny w sumie.. Ale ja tam bardzo go szanuje i jego zdanie również.. Ale Twoja wypowiedź jest słuszna, masz rację w tym wszystkim.. Ale zatwardziały widz tak czy siak zostanie wiec ja tam zostaję z nim i ślepo mu wierzę :D 


  • 0

BarBeast
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 26
79
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58,5
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:75,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Trochę szkoda, że zaczynasz przygodę swoją odrazu od koksu zapominając o podstawach. Nawet tysiąc tabletek dietki nie zastąpi dobrej dietki. Ćwicz dalej, powodzenia :)


  • 0
Mój DT #BedeBestia
http://www.fabrykasily.pl/topic/115291-dt-bedebestia-street-workout



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zyzz, ektomorf, początek, suplementy, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024