Skocz do zawartości


Zdjęcie

Azart - w ślady Zyzz'a

zyzz ektomorf początek suplementy dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Teść fajna rzecz, aktualnie też lece... od grudnia :) ale na długim estrze można się bawić

Lepiej bić długie estry czy krótkie?


  • 0

Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

To zależy co Ci lepiej siada, ja nie lubie się kłuć i wole dłuższe, ale na krótszych jest mniejsza retencja wody i można bardziej kombinować bo sie szybciej rozkręca


predator.gif


Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Zdj dodam w przyszłym tygodniu, w sumie to 2 zdjęcia, góry i dołu. 

Pzdr ;) 


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Dobra przyszła pora na zdjęcia, trochę ich narobiłem żeby jakoś wszystko w miarę ująć.

Na cykl wchodzę w tym tyg lub w przyszłym.

Zdjęcia dodam teraz żeby mieć z głowy :D

Efekty widoczne, w sumie mnie zadowalające chociaż wiem, ze do w miarę przyzwoitej sylwetki jeszcze długa droga, ale nie odpuszczam i trwam w tym co postanowiłem.

 

GÓRA[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

NOGI[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

V[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RĘKA[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Wszystko idzie ładnie, powoli. Góra i środek klatki się robi i jest znacznie lepiej niż na pierwszym zdj, Ci co śledzą od początku wiedzą :P

Nogi też mógłbym bardziej powiedzieć, że może nie rosną bardzo ale są trochę bardziej wyrzeźbione i zacząłem robić serio głębokie przysiady i zauważyłem, że ten mięsień wewnętrzny zaczyna się pokazywać i łydki zaczynają być bardziej widoczne.

Ręce to samo, triceps zaczyna się bardziej pokazywać a biceps nabiera kształtu i rozmiaru, jedynie przedramię nie widzę aby się zmieniało (chyba). 

A na barkach pokazują się prążki, w sumie to nawet dobrze widoczne są te prążki.

Plecy moim zdaniem są lepsze ale nie przyglądałem się nim zbytnio, następne zdj postaram się wrzucić także pleców.

 

Pozdrawiam!!!  :weight_lift:  :weight_lift:  :weight_lift:  :) 


  • 0

fanatykox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Nie żebym Cię demotywował czy coś, ale Zyzz prócz tego, że jechał na sterydach miał też dobre geny. Więc nie nastawiaj się, że po 2-3 latach będziesz wyglądał jak on. Ogólnie nawet przy takich dawkach będzie Ci się ciężko zbliżyć do jego sylwetki.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
Jaki ten cykl ma być dokładnie?
Testa od siebie raczej bym polecił długi lub mix ze względu na rzadszą częstotliwość iniekcji;
Przedramie tak szybko Ci nie urośnie jak łapa. Zresztą też nie zapominaj o jego treningu. W treningu bica daj jedno uginanie nachwytem  lub (gorsza opcja) młotki hantlami. Zaangażuje to w sporym stopniu mięsień ramienno-promieniowy, który jest największzym mięśniem przedramienia.

Nie żebym Cię demotywował czy coś, ale Zyzz prócz tego, że jechał na sterydach miał też dobre geny. Więc nie nastawiaj się, że po 2-3 latach będziesz wyglądał jak on. Ogólnie nawet przy takich dawkach będzie Ci się ciężko zbliżyć do jego sylwetki.

Ja tam w sylwetce Zyza nie widę jakiś super genów. Taka zwykła plażowa sylwetka z dobrym docięciem, w sumie nie było by większego problemu osiągnąć to bez saa.
  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jaki ten cykl ma być dokładnie?
Testa od siebie raczej bym polecił długi lub mix ze względu na rzadszą częstotliwość iniekcji;
Przedramie tak szybko Ci nie urośnie jak łapa. Zresztą też nie zapominaj o jego treningu. W treningu bica daj jedno uginanie nachwytem  lub (gorsza opcja) młotki hantlami. Zaangażuje to w sporym stopniu mięsień ramienno-promieniowy, który jest największzym mięśniem przedramienia.

Więc tak. W tym tygodniu się dowiem wszystkiego, od następnego jest start. Będzie to testosteron (nie wiem jaki) długie estry na 1 cykl co 5 dni bity.

Na 2 cykl będę chciał się pobawić w testosteron i metanabol ale jeszcze do tego dużo czasu więc się zobaczy.

Aktualna waga to 64kg i chciałbym bardzo dobić do 70-75 do końca tego roku, jak myślisz, jest to możliwe?

Mam już wydaje mi się sporą wiedzę co do ćwiczeń, ciągle czytam, oglądam wiele rzeczy także spokojnie z ćwiczeniami :) Trening przedramienia robię 1 raz w tygodniu (piątki) i wykonuję i młotki jako 1 ćwiczenie (czuć to przedramię ale wykonuje to ćwiczenie jako pierwsze traktuję je jako ćwiczenie na rozgrzewkę, uginanie nadchwytem to w sumie podstawa na przedramię, oczywiście robie to ćwiczenie w treningu przedramion. 

Pozdrawiam :) 

 

Nie żebym Cię demotywował czy coś, ale Zyzz prócz tego, że jechał na sterydach miał też dobre geny. Więc nie nastawiaj się, że po 2-3 latach będziesz wyglądał jak on. Ogólnie nawet przy takich dawkach będzie Ci się ciężko zbliżyć do jego sylwetki.

Rozumiem co masz na myśli ale już tłumaczę, tzn już mówię moje zdanie :D

Dawek takich jak on nie mam zamiaru brać, jedyne sterydy na których będę chciał się skupić w mojej przygodzie z siłownią to: testosteron, metanabol i trenbolon. Ale oczywiście rozsądne dawki, lekko ponad zalecane żeby nie pchać się w skutki uboczne itp. Dla bezpieczeństwa po prostu :P

Geny miał super to prawda, jednak te geny w sumie skupiają się chyba tylko na jego kształcie mięśni brzucha oraz wysokich kapturów. Reszta zawdzięczana jest głównie sterydom.

Podoba mi się jego sylwetka głównie przez to, że jest nie przesadna! Popatrz np na takiego Jeffa Seida, sylwetka dobra ale zbyt duża moim zdaniem. A taki Zyzz moim zdaniem nie był mały, nie był duży i był w sumie idealny i bardzo podobały mi się jego nogi (wielkość). Jestem ektomorfikiem więc myślę, że też raczej dałbym radę dociąć się bo mi pewnie będzie ciężko się zalać tłuszczem przy takich genach tylko kwestia dojścia do tej wagi, ćwiczeń i jedzenia oczywiście, no i sterydów :) 

Pozdrawiam!


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
Jak będziesz miał odpowiednią dietę i trening, na koksie jesteś w stanie tyle osiągnąć, oczywiście biorąc pod uwagę że będzie cykl normalnej długości i normalna dawka.
  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Oczywiście, jedzenie i treningi. Może z jedzeniem czasami się opuszczam ale jak do tej pory, odkąd ćwiczę opuściłem tylko 3 treningi noo chory byłem :P

 

Zrobiłem jeszcze zdj brzucha i pleców tak jak mówiłem także, nie jest źle, i zdjęcie góry dodam też bo tamto jest nieaktualne a to dzisiejsze tak :P

Brzuch bez napinania bo uznałem, że bez napinania lepiej pokazać niż z napinaniem. 

Także nogi zrobiłem bardziej z bliska.

To już ostatnia seria zdjeć i następne pewnie dopiero za miesiąc :)

Dałem tutaj wszystkie zdj jakie tylko są żeby już w tym poście było wszystko a nie porozsypywane jakoś.

 

Zdjęcie pleców oddalcie sobie bo coś się po ebało :D

 

GÓRA[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RĘKA(stare) - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PLECY[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BRZUCH[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

V(stare) - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

NOGI - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Pozdro! ;) 


  • 0

Mati97
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
17
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, sztuki walki, samochody, pirotechnika
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :45
  • Udo [cm]:63
  • Przysiad [kg]:30x60kg
  • Wyciskanie [kg]:160kg
  • Waga [kg]:99kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a
Zamierzasz robić jakieś badania przed/w trakcie/po cyklu? Bo przydały by Ci się dla bezpieczeństwa. Zazdroszczę Ci że potrafisz tak szybko wejść na saa ponieważ ja już od jakiegoś czasu też o tym myślę ale cały czas odwlekam to i tłumacze sobie że "może jeszcze pójdzie naturalnie". Powodzenia i dawaj szczegółową relację bo ciekawy jestem :)
  • 0

Zapraszam do mojego dziennika treningowego:

 

http://forum-kultury...7/#entry1418935

 

 


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

No to diety nie odpuszczaj bo jest tu na prawdę ważna, tymbardziej na odbloku tusię opuścisz to większość spadnie. Kup jakiegoś gainera czy białko+jakieś węgle nawet carbo może być i w przypadku gdy jakiś posiłek w ciągu dnia wypadnie uzupełnij wg potrzeb na wieczór.
Wiesz już ile tego testa, dokładnie jakiego i jak długo?
 

 

 

Zamierzasz robić jakieś badania przed/w trakcie/po cyklu? Bo przydały by Ci się dla bezpieczeństwa. Zazdroszczę Ci że potrafisz tak szybko wejść na saa ponieważ ja już od jakiegoś czasu też o tym myślę ale cały czas odwlekam to i tłumacze sobie że "może jeszcze pójdzie naturalnie". Powodzenia i dawaj szczegółową relację bo ciekawy jestem :)

Jeśli wymiary w profilu naturalne jeszcze sporo możesz na sucho zrobić. Dopnij tylko michę i ciężko trenuj.


  • 0

Mati97
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
17
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, sztuki walki, samochody, pirotechnika
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :45
  • Udo [cm]:63
  • Przysiad [kg]:30x60kg
  • Wyciskanie [kg]:160kg
  • Waga [kg]:99kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

No to diety nie odpuszczaj bo jest tu na prawdę ważna, tymbardziej na odbloku tusię opuścisz to większość spadnie. Kup jakiegoś gainera czy białko+jakieś węgle nawet carbo może być i w przypadku gdy jakiś posiłek w ciągu dnia wypadnie uzupełnij wg potrzeb na wieczór.
Wiesz już ile tego testa, dokładnie jakiego i jak długo?
 

 

 

Jeśli wymiary w profilu naturalne jeszcze sporo możesz na sucho zrobić. Dopnij tylko michę i ciężko trenuj.

Wymiary prawie że aktualne bo z przed 2 tygodni ale już bywało lepiej tylko że na zalaniu. Dla przykładu rok w łapie było już 40cm a w udzie 63cm tylko że w pasie 90. Sorry że zaśmiecam temat.


  • 0

Zapraszam do mojego dziennika treningowego:

 

http://forum-kultury...7/#entry1418935

 

 


Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Zamierzasz robić jakieś badania przed/w trakcie/po cyklu? Bo przydały by Ci się dla bezpieczeństwa. Zazdroszczę Ci że potrafisz tak szybko wejść na saa ponieważ ja już od jakiegoś czasu też o tym myślę ale cały czas odwlekam to i tłumacze sobie że "może jeszcze pójdzie naturalnie". Powodzenia i dawaj szczegółową relację bo ciekawy jestem :)

Tak badania przed cyklem i po cyklu na 100%, w tym tygodniu zrobię pierwsze i jakieś na serducho badanie zrobię bo wydaje mi się, że coś może być nie tak a nie chcę za szybko zakończyć kariery :D A czekać długo nie chcę, już teraz zacznę i będzie spokój :) Co tydzień lub maksymalnie 2 zawsze staram się napisać co i jak więc zaglądaj co jakiś czas a na pewno coś będzie :D 

 

 

No to diety nie odpuszczaj bo jest tu na prawdę ważna, tymbardziej na odbloku tusię opuścisz to większość spadnie. Kup jakiegoś gainera czy białko+jakieś węgle nawet carbo może być i w przypadku gdy jakiś posiłek w ciągu dnia wypadnie uzupełnij wg potrzeb na wieczór.
Wiesz już ile tego testa, dokładnie jakiego i jak długo?

Tak postaram się wcinać ile wlezie i z czasem zwiększać ilość jedzenia oczywiście.

A wiem już więcej na temat cyklu więc tak:

 1 cykl nie będzie za długo bo 100 dni, 2 butle teścia enan, będzie 1 zastrzyk (1ml, 250mg teścia - co 5 dni) do tego 2 paki tamox, jedna na odblok a druga jakby coś sie działo z sutkami tzn jakby bolało czy coś tam w razie gdyby był za wysoki estradiol to zbadam to i się ogarnie w trakcie. Po ostatnim strzale teścia 7 dni i zaczne bić hcg, 1000 jednostek co 3 dni (łącznie 5 strzałów po 1000 jednostek), jak skończy się hcg to po 3 dniach wcinam 1 tabs tamox i 1 tabs clomid, 30 clomidu i 40 tamoxu.

Tak to się prezentuje na teraz.

 

Mam nadzieję, że uda mi się dobić z tego 64kg do 70kg do stycznia, byłbym bardzo zadowolony. I gdyby to nie było aż tak mega zalane, robię cardio 3x w tygodniu (chociaż nie wydaję mi się żebym musiał) ale lubię i lepiej się czuję :D

 

I takie pytanie, jak to będzie z jądrami? (tzn jak bardzo zmniejszy się ich wielkość i czy wrócą do normy na czas odbloku oraz jak to jest ze spermą podczas cyklu/odbloku i jak z bezpłodnością w przyszłości? Czytałem, że po dece jest bardzo duże prawdopodobieństwo bezpłodności. Jak to z tym wszystkim jest? Potrzebna opinia specjalisty :D

 

Pozdrawiam!! :weight_lift:  :nuke: 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak jajka kurczą bijesz hcg i wracają do normy ;)

Bezpłodność owszem niby jest taka szansa, ale nigdy nie słyszałem by komuś od saa do niej doszło.


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jak jajka kurczą bijesz hcg i wracają do normy ;)

Bezpłodność owszem niby jest taka szansa, ale nigdy nie słyszałem by komuś od saa do niej doszło.

A czyli jednak dobrze słyszałem z tymi jajkami :D

A jak ze spermą podczas kiedy są skurczone od saa? Bo na odbloku po hcg kiedy są normalne i ich produkcja testosteronu wraca do normy to jest normalnie domyślam się, a podczas kiedy są skurczone to też jest normalna produkcja spermy?

 

A z tą bezpłodnością to jest szansa od:

 -przekroczenia zalecanych dawek tam załóżmy od 250mg-1000mg, jak się przekroczy te 1000mg to można nabawić się tych skutków ubocznych + w przyszłości może to skutkować bezpłodnością

 -lub po prostu jak się nie odblokujesz po cyklu, wtedy mega duże prawdopodobieństwo

 

PS: 1 strzał w przyszłym tygodniu w środę/czwartek/piątek (17/18/19.08.16r)

 

Pzdr!  :weight_lift: :nuke:


Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Spermy na ogół mniej. Co do badania jakości nie wiem, nigdy się tym nie interesowałem, choć z drugiej sttrony mi by było na rękę gdybym był bezpłodny, ale po latach saa niestety nie jestem :crazy2:

Swojego czasu biłem prawie 2 gramy i dalej jestem płodny. Zresztą może głupio napisane, ale ogólnie dawka nie ma wpływu na bezpłodność. W teorii niby testosteron miałbyć środkiem antykoncepcyjnym dla mężczyzn, niestety tak nie jest. Jedyne co będąc na bombie jak zalejesz jest dużo większa szansa, że urodzi się dziewczynka. Nie chce mi się szukać naukowego wyjaśnienia czemu tak jest, jeśli zainteresowany sam sobie poszukaj. Kiedyś się na to nawet natknąłem, tyle że szczerze średnio mnie to obchodzi XD

 

Po cyklu jak się nie odblokujesz nie tyle co jesteś bezpłodny tylko możesz w ogóle nie doprowadzić do pełnego wzwodu, lub jakiegokolwiek wzwodu XD

 

Po co 3d pod rząd kłujesz?


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Spermy na ogół mniej. Co do badania jakości nie wiem, nigdy się tym nie interesowałem, choć z drugiej sttrony mi by było na rękę gdybym był bezpłodny, ale po latach saa niestety nie jestem :crazy2:

Swojego czasu biłem prawie 2 gramy i dalej jestem płodny. Zresztą może głupio napisane, ale ogólnie dawka nie ma wpływu na bezpłodność. W teorii niby testosteron miałbyć środkiem antykoncepcyjnym dla mężczyzn, niestety tak nie jest. Jedyne co będąc na bombie jak zalejesz jest dużo większa szansa, że urodzi się dziewczynka. Nie chce mi się szukać naukowego wyjaśnienia czemu tak jest, jeśli zainteresowany sam sobie poszukaj. Kiedyś się na to nawet natknąłem, tyle że szczerze średnio mnie to obchodzi XD

 

Po cyklu jak się nie odblokujesz nie tyle co jesteś bezpłodny tylko możesz w ogóle nie doprowadzić do pełnego wzwodu, lub jakiegokolwiek wzwodu XD

 

Po co 3d pod rząd kłujesz?

Skomplikowane rzeczy ale widzę, że nie muszę się raczej martwić o dzieciaki bo odblokowywać się to ja mam zamiar :D

"Po co 3d pod rząd kłujesz?" - tzn? nie rozumiem :P 

 

PS: Aaa chyba już rozumiem, z tym środa/czwartek/piątek miałem na myśli, że w któryś z tych dni będzie pierwszy strzał :D ;) 


Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

W piątek był pierwszy zastrzyk testosteronu w godzinie ok. 20:00.

Jakoś o 23:00 problemy z serduchem, szybko biło bardzo, poty, dreszcze i ucisk w klatce co przeszkadza w wzięciu pełnego oddechu.

O 7 rano obudziłem się przez to, że bardzo mocno biło i miałem problem przez kilka minut, całą sobotę była lipa.

Dzisiaj jest w miarę ok tylko raz miałem sytuację, że jedno pojedyńcze uderzenie było bardzo mocne, tak jest w miarę ok choć dobrze nie jest.

 

W środę mam wizytę u kardiologa i zbadam serducho porządnie i zobaczę czy jest jakaś wada. 

Pozdro!  :weight_lift:


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Zmierz ciśnienie, jeśli jest ok są to objawy hipochondrii. Po paru iniekcjach jak przestaniesz o tym myśleć powinno przejść, jeśli tak się nie stanie znaczy że saa nie są dla Ciebie i odstaw.


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Zmierz ciśnienie, jeśli jest ok są to objawy hipochondrii. Po paru iniekcjach jak przestaniesz o tym myśleć powinno przejść, jeśli tak się nie stanie znaczy że saa nie są dla Ciebie i odstaw.

W tą środę jestem umówiony z kardiologiem. Postaram się żeby zrobił mi dokładne badania serca żebym wiedział. Jeżeli nie jest zdrowe to będzie wiadomo przez co a jeżeli jest normalne to odstawię kofeinę(jakoś mi dziwnie po kofeinie, serce szybko bije itp.) zwiększe elektroloty, potas, magnez. Zmniejsze ilość treningów z 6 do 5 treningów w tygodniu (weekend na regenerację) i w ten czas spróbuję jeszcze raz, ale wcześniej pójdę do lekarza i postaram się załatwić żebym robił to pod jego okiem, nie sam. Jak się źle poczuje to mnie zbada itp. Taki mam plan ogólnie, nie odpuszczam :)

 

Pozdro!  :nuke:  :nuke:  :nuke:

 

A z tą hipochondrią to.. Wieczorem wydawało mi się, że uroiłem sobie to i dlatego jestem zestresowany, pocę się i serducho szybciej pracuje. Olałem to trochę i w końcu zasnąłem ale jak rano zerwało mnie takie mocne bicie tego serca, że aż w całym ciele je czułem. To nie hipochondria, problem leży w serduchu, diecie lub testosteronie :)

 

PS: Gdyby po drugim strzale było to samo, odstawię to, lecz czy będę musiał się odblokować?

Przypominam, że 1 strzał był w piątek a drugi będzie dopiero w poniedziałek 10 dni później.


Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zyzz, ektomorf, początek, suplementy, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024