Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fitlabs Trizer stosował ktoś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

fabian91

fabian91
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fitlabs Trizer stosował ktoś?

Czy ktoś z Was stosował spalacz tłuszczu Fitlabs Trizer albo może coś powiedzieć o jego działaniu na podstawie 15 składników, które z tego co widzę nie tylko wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej ale też na zdrowie, samopoczucie i takie tam.

 

Widzę, że do produktu w zestawie jest indywidualna dieta - prawda to? przecież taka dieta u dietetyka kosztuje minimum stówkę?

 

Przeczytałem na wielu forach bardzo pozytywne komentarze i wielu zadowolonych klientów, możecie też tutaj to potwierdzić?

 

Proszę o odpowiedzi bo zależy mi na tym żeby bezpiecznie i trwale schudnąć.


  • 0

jan9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fitlabs Trizer stosował ktoś?
odpowiedź w temacie: http://forum-kultury...-stosował-ktoś/

fabian91: wiele osób korzystających z Trizera jest bardzo zadowolonych, chudnie po tym nawet 5-6kg w miesiąc bez szczególnych wyrzeczeń więc i Ty dasz sobie radę.

Jeżeli chodzi o dietę to widziałem od Trizera i jest bardzo profesjonalnie przygotowana, widać, że robili to profesjonaliści.[/url]

Użytkownik jan9 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Karla88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fitlabs Trizer stosował ktoś?

tutaj możesz poczytać jak dziewczyny sobie radzą ;)


  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fitlabs Trizer stosował ktoś?

Czy ktoś z Was stosował spalacz tłuszczu Fitlabs Trizer

Tak, ja stosuję od pewnego czasu. Nie zauważyłam, żadnych negatywnych oznak. Czuję się po nim bardzo dobrze. Mam energię na cały dzień mimo, że męczę się dodatkowo podczas ćwiczeń. Samopoczucie oczywiście jest dużo lepsze bo widzę pozytywne efekty swojego odchudzania. 

 

 

Widzę, że do produktu w zestawie jest indywidualna dieta - prawda to? przecież taka dieta u dietetyka kosztuje minimum stówkę?

No ale przy Trizerze masz dietę jako gratis. Nie wiadomo ile potrwa taka promocja. Dieta jest bardzo fajnie zbudowana, oprócz cech samej diety ma także listę zakupów i sposób przygotowania poszczególnych posiłków co moim zdaniem jest bardzo przydatne. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024