Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy facet może chodzić na aerobik?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Nie wiem czy kojarzycie zajęcia TRX, ale najczęściej moja grupa składa się z 5 młodych dziewczyn i pary około pięćdziesięciu lat. Ostatnio przyszedł młody chłopak. Widać, że wysportowany, bo mięsnie zarysowane itp., Co się okazało po pierwszych 25 minutach? Że z jego kondycją nie najlepiej. Nie dokończył nawet treningu i wyszedł z powodu braku siły. To nawet ja taka kulka odchudzająca się ze spalaczem Trizerem daje radę wytrwać całe zajęcia. Fakt, jestem bardzo zmęczona podczas nich, koszulkę mam mokrą, ale po zajęciach jestem dumna, że dałam radę. 


  • 0

Pamino
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Dlaczego nie? Obecnie zajęcia są dostosowane także dla mężczyzn. 


  • 0

korzenna
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Według mnie powinieneś chodzić, jeśli Ci się to podoba. Nie ma co iść bo ktoś nas zmusił. To my musimy się dobrze tam czuć i bawić :P


  • 0

Artek91
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Facet może chodzić gdzie tylko chce :2place: A tak serio, to nie widzę nic złego w tym. Najważniejsze żeby dobrać trening do swoich preferencji.


  • 0

Fitmaniacy_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Nie rozumiem dlaczego mężczyźni mieliby nie uczestniczyć w zajęciach aerobiku, moim zdaniem jak najbardziej tak, szczególnie jeżeli jest to dla Ciebie dodatkowa atrakcja czy urozmaicenie, element treningu. 


  • 0

O_O
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 4
11
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

A jak dla mnie to najlepiej wiosłować lub wchodzić pod górkę - to nie jest byle rozgrzewka.


  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Wiadome, dzisiaj jest całkiem sporo sposobów na to, by na prawdę konkretnie się rozgrzać. Branie udziału w aerobiku przez mężczyzn nie jest dla mnie niczym dziwnym. :)


  • 0

Kolena
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

A dlaczego mieliby nie chodzić? Raczej nie ma tu żadnych przeciwwskazań, ani zasad określających, kto może, a kto nie może chodzić.


  • 0

MonikaMonika12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Pewnie, że może! Sport jest dla wszystkich i nie ma przecież sztywnego podziału pod kątem płci. Wiadomo, że są sporty chętniej uprawiane przez kobiety i te, które częściej wybierają mężczyźni. Ale dyscyplin jest mnóstwo! Jeśli źle się czujesz z myślą o aerobiku, to zobacz sobie tę wyszukiwarkę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj masz wszystkie dyscypliny. Możesz szukać trenera, firmy sportowej, obiektu... Co tylko chcesz :)


  • 0

Andziek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Jak chodziłam na zumbę, a nawet taniec brzucha, to widziałam facetów. Zazwyczaj to był jeden facet na grupę, ale był :) wyobraźcie sobie, że jak na taniec brzucha może chodzić, to co dopiero na aerobik, gdzie aż tak pupcią nie kręci.


  • 0

Sukcesy odnoszą ludzie przekonani o tym, że wciąż mogą się wiele nauczyć.


onlyforgym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Sporo facetów chodzi na fitness z tego co zauważyłam. Ale najczęsciej na interwały/tabatę, nie na zajęcia taneczne.


  • 0

WarHouse

WarHouse
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy facet może chodzić na aerobik?

Czemu nie? Fitness to fitness można go uprawiać niezależnie od płci, mężczyzną też się przyda na pewno. 


  • 0

www.warhouse.pl

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Venum, Hayabusa, Pit Bull West Coast, Bad Boy, Top King, Twins Special i wielu innych.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024